Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  USB ohřívač nápojů

USB ohřívač nápojů

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Velice užitečná pomůcka pro pracovně vytížené osoby. Uvařili jste si kafe, jenže jste se do práce tak zabrali, že vám stačilo vychladnout? Nic se neděje, stačí hrnek postavit na na náš ohřívač a za pár minut máte nápoj zase krásně teplý a můžete si jej konečně vychutnat. Jednoduše zapojíte ohřívač do USB zdířky a můžete ohřívat cokoliv a kdykoliv budete chtít. Podívejte se na video, jak se přístr...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro USB ohřívač nápojů

Popis USB ohřívač nápojů

Krásné dárky Praha píše:

Každému jistě přijde vhod odpočinková káva při ustavičné práci za počítačem. USB ohřívač nápojů Vám připraví rychle horký čaj nebo kávu a nemusíte ani nikam chodit. Stačí ohřívač zapojit do USB portu a ohřát si hrnek s nápojem. Dopřejte si pohodlí při práci u svého počítače. USB ohřívač nápojů je originální dárek do kanceláře. Po zapnutí dokáže ohřát a udržet nápoj na teplotě 50 – 60°C Současně je to i rozbočovač pro porty USB (4x nové porty) Nízká spotřeba proudu Vzadu tlačítko ON / OFF Není potřeba instalace. Funguje na každém počítači.

Rychlé Dárky píše:

USB ohřívač nápojů udržuje nápoj při teplotě 50 - 60°C. Napájen je pouze z USB konektoru a nevyžaduje žádné další adaptéry. Instalace nevyžaduje ovladače, stačí ohřívač zapojit do USB a zapnout.
Specifikace produktu:

Po zapnutí dokáže ohřát a udržet nápoj na teplotě 50 - 60°C
Současně je to i rozbočovat pro porty USB (4x nové porty)
Nízká spotřeba proudu
Vzadu tlačítko ON / OFF
Není potřeba instalace. Funguje na každém počítači

Saruman CZ píše:

USB ohřívač nápojů ve tvaru Srdce můžete použít , jako dárek pro svou přítelkyni. Ořívač nápojů udržuje nápoj při teplotě 50 - 60°C. Napájen je pouze z USB konektoru a nevyžaduje žádné další adaptéry.Specifikace produktu:Instalace nevyžaduje ovladačeNapajení USB kabelem Udržuje nápoj při teplotě 50 - 60°CRozměr balení : 14,5 x 11,5 x 4,5 cmRozměr ohřívače : 12 x 11,5 x 2,5 cm

Geekplanet.cz píše:

Náš USB ohřívač nápojů využije kdokoliv, kdo má ve zvyku pracovat u počítače delší dobu. Jeho čaj, nebo káva zůstanou teplé klidně celý den. Stačí tuto podložku zastrčit do portu USB a položit na ni hrnek - ta poté teplotu nápoje udrží na příjemných 50 - 60°C.

Parametry USB ohřívač nápojů

Druh Dárky

Podobné produkty

Podobné fráze: