Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  Teleskopická vidlička

Teleskopická vidlička

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Vidlička, která se dá díky teleskopu (jako u antény) prodloužit až na 54 cm.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Teleskopická vidlička

Popis Teleskopická vidlička

Oficiální eshop TESCOMA píše:

Napíchnete, pohodlně se usadíte a jen si užíváte tu skvostnou vůni... Teleskopická vidlička vám dopřeje maximální komfort při opékání vuřtů a klobás! Měří 75 centimetrů a chlubí se rukojetí z na omak příjemného dřeva gumovníku brazilského. Co skladnost? Bez obav, dá se složit. Po zasunutí napichovací části do rukojeti má jen 22 cm, pohodlně ji tedy sbalíte na „opékačku“ i do opravdu malého batůžku.

V čem je teleskopická vidlička PRIVILEGE jedinečná?
 

rukojeť z odolného dřeva gumovníku brazilského
 
je teleskopická
 
bezpečná a pohodlná manipulace
 
celou vidličku lze zasunout do rukojeti
 
složená měří jen 22 cm
 
skladná a bezpečná

Materiál: prvotřídní nerezavějící ocel, dřevo gumovníku brazilského.
Údržba: nemyjte v myčce.
Záruka: 3 roky.

rybarskepotreby-shop.cz píše:

Kvalitní kovová vidlička, kterou lze pomocí aretační páčky povytáhnout do potřebné výšky. Vidlička je osazena kvalitní plastovou rohatinkou - koncovkou v univerzálním tvaru pro použití jako přední i zadní vidličky. Po vyšroubování rohatinky je možné použít vidličku v kombinaci se signalizátorem, hrazdou na pruty atd. Nejdelší typ vidličky je také možné použít jako podpěrnou tyč pro stan, přístřešek či bivak. Výhodou vidličky je vrták místo hrotu, proto je možné lépe vidličku instalovat v terénu.

Rozměry jednotlivých délek :
- vidlička krátká 60 - 105 cm - transportní délka 68 cm, hmotnost 225 g
- vidlička střední 90 - 155 cm - transportní délka 93 cm, hmotnost 290 g
- vidlička dlouhá 110 - 200 cm - transportní délka 117 cm, hmotnost 350 g

Chyť a pusť - rybářské potřeby píše:

Delphin C-STICK je teleskopickou vidličkou se zavrtávacím hrotem. Delphin C-STICK je teleskopickou vidličkou se zavrtávacím hrotem. Už první pohled napoví o prémiovém vyhotovení tohoto robustního a přitom lehkého produktu. Základ tvoří silnostěnná trubka s práškovou povrchovou úpravou, která zajišťuje vysokou životnost vidličky. Vysouvací mechanismus je převzat z bivaku Delphin DUAL ZONE. Je jednoduchý a zároveň brání jakémukoliv samovolnému složení vidličky. Spodní část vidličky je osazena masivním vrtákem, který dovoluje zavrtat vidličku i do tvrdších štěrkových podkladů. Tento vrták je zajištěn kolíkem (nýtem), což je jeho obrovskou výhodou. Díky tomu již nehrozí, že by samotný vrták zůstal zalomený v zemi a vám tak zůstala nefunkční vidlička! Jedná se totiž o výjimečně silné spojení. Ve vrchní části vidličky je upevněn držák, který se zasouvá do spodního dílu a slouží jako páka pro vyvinutí síly během zavrtávání vidličky do nepoddajného materiálu. Konec vrchního dílu je osazen masivním závitem pro upevnění koncovky, nebo elektronického signalizátoru záběru. Technické parametry:model 80-130cm: hmotnost 280gmodel 110-180cm: hmotnost 370g EAN: 8586016328335

MALL.CZ píše:

Kvalitní teleskopická vidlička s ostrým hrotem.
Předností této vidličky je velice kvalitní materiál, nízká hmotnost a skvěle zpracovaný mechanismus, jistící vysunutí vidličky. Skvělá cena!!!

Parametry Teleskopická vidlička

Výrobce Ostatní

Podobné produkty

Podobné fráze: