Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  Stírací mapa světa

Stírací mapa světa

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Klasická mapa, která se dá koupit v kdejakém knihkupectví je prostě nuda a dobrá tak leda, když se učíte do změpisu. My pro Vás ale rozhodně žádnou nudu nechystáme, právě naopak! Všechny státy na této mapě světa mají stejnou zlatou barvu, jenom jsou černou tenkou čárou odděleny hranice všech států. Pod zlatou barvou se ale skrývá už samotný stát. Zlatou barvu setřete v pohodě nehtem nebo nějakou ...

Doporučujeme

Informace v obchodě
Do 10 dnů
Do obchodu

Všechny nabídky pro Stírací mapa světa

Informace v obchodě
Do 10 dnů
Do obchodu
Doprava: zdarma
= 299 Kč
Skladem
Do obchodu
Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis Stírací mapa světa

BestDarky.cz píše:

Stírací mapa světa je mapa s vyznačenými státy, které si můžete podle své libosti stírat a na mapě tak označovat. Na mapě si můžete označit všechny země, které jste navštívili nebo všechny ty, ve kterých máte své přátele.
Pokud rádi stíráte a málo cestujete, můžete se také vydat obrácenou cestou a setřít všechny místa, která jste ještě nenavštívili.
Všechny státy a kontinenty jsou pokryty stírací hliníkovou folií. Jak můžete vidět na obrázcích, tak folie má jednotnou zlatou barvu. Po seškrábání se Vám na…

Geekplanet.cz píše:

Cestujete po celém světě do různých destinací a chcete mít přehled o tom, které země jste už navštívili? Nebo máte sen procestovat celý svět, jen se k tomu pořád nějak nemáte? Se stírací mapou světa je cestování skutečná zábava a dobrodružství.

ExtraCeny píše:

Stírací mapa světa Představujeme stírací mapu světa, originální mapu světa, s níž je zeměpis hračka a zábava. Edukační hračka, na níž se státy objeví, když seškrábete jejich povrch. Přibližné rozměry: 88 x 52 cm. Doporučený věk: od 8 let.

Kampana.cz píše:

Mapa světa- stíracíÚžasný dárek pro každého cestovateleCelá mapa má na sobě pozlacenou vrstvu, která je stíratelnáCestovatel si seškrabuje mincí země, které už navštívilDodávána je v krásném tubusuZemě jsou zakresleny různými barvami Rozměr: 88 x 52 cmBarva: různá (vrchní vrstva pozlacená)

Za-malo.cz píše:

Díky této mapě můžete označit všechny státy, které jste již navštívili originálním způsobem. Stejně tak jako u stíracích losů stačí jednoduše setřít povlak u zemí, které jste již navštívili.
Tato unikátní mapa je na rozdíl od klasických map potažena vrstvou zlatého povlaku, který můžete, tak jako u stíracích losů, jednoduše setřít mincí. Každá země je pod vrstvou zlatého povlaku jinak zbarvená. Pokaždé, když se vrátíte z cest nebo z dovolené, si můžete mincí setřít zemi, kterou jste již navštívili.
Mapa je dodávána v překrásném tubusu.
Rozměry:
Rozměry produktu: 86,4 x 60,6 cm
Technická specifikace:
Materiál: Plast, papír
Popisy jsou uvedeny v anglickém jazyce

Nakupia.cz píše:

STÍRACÍ MAPA SVĚTA – POPIS Díky nástěnné mapě světa můžete mít neustále přehled o tom, která místa na světě jste již navštívili a která Vás ještě čekají. ZAZNAMENEJTE SI NAVŠTÍVENÉ OBLASTI Stírací hliníková fólie Vám umožňuje si postupně stírat a odkrývat na mapě oblasti, na které jste v minulosti zavítali nebo je teprve plánujete navštívit. Zároveň si můžete i procvičit své znalosti díky tomu, že na stírací mapě jsou zaznamenána i hlavní města. ROZMĚRY A MATERIÁL Nástěnná mapa disponuje velikostí 82,5 x 59,5 cm a je vyrobena z pevného laminovaného papíru, takže si ji můžete vzít i s sebou na cestu kolem světa. Klady kvalitní provedení skvělý dárek stylová dekorace obsahuje hlavní města Zápory není aktualizováno politické rozdělení Závěr Obdarujte své známé, kteří rádi cestují šikovnou stírací mapou, která jim může sloužit jako originální doplněk do bytu. RADY, TIPY A ZAJÍMAVÉ INFORMACE Stírací mapa světa je vychytávkou do každého obývacího pokoje, více jich najdete na našem blogu.

BONY plus píše:

Stírací mapa světa DELUXE Stírací mapa světa, která je výjimečná tím, že si můžete seškrabáním označit místa, která jste navštívili. Mapa je originální dárek pro každého cestovatele a také studenta. Při studiu si může student označovat místa, která se už naučil. Všechny státy a kontinenty jsou pokryty stírací hliníkovou fólií. Po seškrábání se vám budou objevovat různé barvy a detailnější vykreslení jednotlivých zemí. Funguje podobně jako stírací losy. Vhodná jako originální dárek. Mapu dostanete, v tvrdé kartonové tubě, která dostatečně chrání stírací fólii a může posloužit jako dárkové balení, když ji doplníte už jen samotnou mašlí. Výhody: kvalitní originální provedení vhodný dárek pro cestovatele nebo studenta mapu setřete lehce mincí nebo nehtem Technické parametry: Rozměry: 88 x 52,3 cm Rozměr balení: průměr: 7 cm, délka: 61 cm Hmotnost: 300 g

Milujeme Gadgets Praha píše:

Tato mapa není jako klasické nudné mapy na které se pomalu ani nepodíváte, tato mapa je unikátní tím, že si v ní můžete označit země, které jste již navštívili nebo je navštívit plánujete. Je vhodná pro jakéhokoliv cestovatele a dobrodruha nebo i pro děti jako zábavná hra jak se postupně naučit informace o různých státech. Je to jednoduché - stačí jen setřít jako na stíracím lose.
Všechny státy a kontinenty jsou pokryty stírací hliníkovou folií, která má jednotnou zlatou barvu. Po seškrábání se Vám na různých světadílech budou objevovat různé barvy a detailnější vykreslení jednotlivých zemí. Pokud ji ještě nechcete pro sebe, tak tenhle gadget jistě oceníte jako originální osobní dárek.
Mapu obdržíte v tvrdé kartonové tubě, která dostatečně chrání stírací folii a může posloužit jako dárkové balení, když ji doplníte už jenom samotnou mašlí.
TATO VARIANTA JE V LUXUSNÍM ČESKÉM PROVEDENÍ. Pokud máte zájem o levnější anglickou variantu, tak proklikněte sem: Stírací mapa
Mapa má rozměr: 84,7 x 56,8 cm
Mapu setřete lehce dokonce i nehtem
Je dodávána v tubusu
Tubus - průměr: 7 cm, délka: 62 cm
Celé balení váží cca: 300 g
1x Stírací mapa světa - LUXUSNÍ ČESKÁ VERZE

Bonami.cz píše:

Kde všude ve světě jste byli? Už se vám to plete? Tak si na pomoc vezměte stírací mapu světa, kde vždy, když navštívíte novou zemi, jednoduše si ji na mapě označíte tak, že ji seškrábete. Ideální dárek pro všechny vášnivé cestovatele!
- Rozměry: 52 x 88 cm

MALL.CZ píše:

World Scratch Map je základní politická nástěnná mapa světa, která je překrytá stíratelnou zlatou folií, určenou k seškrábání na místech, která jste jako cestovatelé navštívili. Státy jsou barevně odděleny s vyznačenými hlavními městy a řekami.

VEMZU píše:

Stylová stírací mapa světa ve zlatočerné barvě, která obsahuje 300 tipů na ta nejlepší dobrodružství včetně toho, kam za nimi jet. Design této mapy se skvěle hodí jak do minimalistických bílých interiérů, tak i do dětských pokojíků. Plánujte, cestujte, škrábejte a mějte přehled o tom, které země a města jste už navštívili a která na vás ještě čekají. Stačí Vám 3 důvody ke koupi Luckies Scratch Map? Zaprvé vymysleli celý koncept škrabacích map, proto dostanete originál. Zadruhé používají nejlepší procesy při výrobě, velmi kvalitní folie a produkty A za třetí mají oceněný tým designérů, kteří do své práce dávají spoustu lásky. Chtěli jsme se vyhnout nekvalitním napodobeninám a podporovat skutečnou kreativitu, nápady a originální design. Proto jsme na náš e-shop vybrali Luckies!

Zoot.cz píše:

Jste vášnivý cestovatelé nebo někdo z vašich blízkých? Potom zde máme naprosto ideální záležitost. Stírací mapu světa - zaznamenejte, kde už vás mohli poznat! Typ: stírací mapa světa Barva: zelená, zlatá Materiál : laminovaný papír Vlastnosti materiálu: hladký Rozměry: 88 x 60 cm

Saruman CZ píše:

Stírací mapa světa Travel Map Geography je velmi originlní mapa pokryta hliníkovou fólií zlaté barvy, kterou stačí jen setřít.Stírací mapa „Travel Map Geography” potěší všechny cestovatele pokud mají rádi podrobné mapy světa. Setřením vrchní vrstvy postupně objevíte svět po částech - přes regiony, státy, provincie, až po celé kontinenty.V mapě najdete přes 10 000 různých měst a míst, které můžete označit.Každá mapa je zabalena v designovém tubusu, který mapu chrání před poškozením a řeší problém, jak dárek zabalit.Stírací mapu lze použít jako originální a hezký dárek.Specifikace produktu:Rozměry mapy: 88 x 60 cmRozměr tubusu: 64 x 7 cmMateriál: laminovaný papírJazyk: anglickýBarva krycí vrstvy: zlatáBarva mapy: zelenáObsah balení:stírací mapu světa designový tubus návod, trsátko na stírání, klasické vlaječky, hadřík, připínáčky, štítek na kufr

Parametry Stírací mapa světa

Druh Originální dárky

Podobné produkty

Podobné fráze: