Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  Stírací mapa světa

Stírací mapa světa

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Klasická mapa, která se dá koupit v kdejakém knihkupectví je prostě nuda a dobrá tak leda, když se učíte do změpisu. My pro Vás ale rozhodně žádnou nudu nechystáme, právě naopak! Všechny státy na této mapě světa mají stejnou zlatou barvu, jenom jsou černou tenkou čárou odděleny hranice všech států. Pod zlatou barvou se ale skrývá už samotný stát. Zlatou barvu setřete v pohodě nehtem nebo nějakou ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Stírací mapa světa

Doprava: zdarma
= 299 Kč
Skladem
Do obchodu

Popis Stírací mapa světa

LevnéDárečky.cz píše:

Představujeme Vám stírací mapu světa, ideální dárek ne jen pro ty, co rádi cestují, ale i pro ty, co by rádi cestovali. Scratch map je speciální mapa světa, která je pokryta stírací hliníkovou fólií. Stačí hrubším předmětem setřít tuto zlatavou barvu, jako při stírání losu, a objeví se barevné zobrazení států. Takto si můžete na mapě označovat místa, která jste navštívili, místa, která byste navštívit chtěli, a nebo místa o kterých se zrovna učíte ve škole. Udělejte tímto dárkem radost ne jen sobě, ale i těm, kteří chtějí objevovat svět. Stírací mapa světa je originální dárek pro každého. Nevhodné pro děti do 3 let Rozměr mapy: 87 x 52 cm VOgadgets Stírací mapa světa od výrobce VOgadgets v kategorii Heureka.cz | Hobby | Žertovné předměty za skvělé ceny na e-shopu Levnedarky.cz

Geekplanet.cz píše:

Cestujete po celém světě do různých destinací a chcete mít přehled o tom, které země jste už navštívili? Nebo máte sen procestovat celý svět, jen se k tomu pořád nějak nemáte? Se stírací mapou světa je cestování skutečná zábava a dobrodružství.

OriginalniDarecky.cz píše:

Patříte mezi lidi, kteří rádi cestují, a nebo mají sen o cestování po světě? Začněte svůj sen plnit krok po kroku s touto originální stírací mapou světa. Mapa je pokryta hliníkovou fólií, kterou stačí jen setřít předmětem s hrubým povrchem a záhy se Vám odhalí barevné vyobrazení zemí. Takto si můžete na mapě vyznačovat místa, která jste už navštívili, nebo místa, která bystě si přáli vidět. Stírací mapa světa se hodí také jako dárek dětem, které se právě ve škole v zeměpise učí o jednotlivých státech. Originální dárek k narozeninám.

Nevhodné pro děti do 3 let

Rozměr mapy: 82 x 58 cm

Mapa je dodávána v tubusu

Váha balení: 300 g

Freelotto.CZ píše:

Díky této mapě můžete označit všechny státy, které jste již navštívili originálním způsobem. Stejně tak jako u stíracích losů stačí jednoduše setřít povlak u zemí, které jste již navštívili.

BestDarky.cz píše:

Scratch Map je stírací mapa s vyznačenými státy, které si můžete podle své libosti stírat a na mapě tak označovat. Na mapě si můžete označit všechny země, které jste navštívili nebo všechny ty, ve kterých máte své přátele.
Pokud rádi stíráte a málo cestujete, můžete se také vydat obrácenou cestou a setřít všechny místa, která jste ještě nenavštívili.
Všechny státy a kontinenty jsou pokryty stírací hliníkovou folií. Jak můžete vidět na obrázcích, tak folie má jednotnou zlatou barvu. Po seškrábání se Vám na…

Saruman CZ píše:

Stírací mapa světa je velmi originlní mapa pokryta hliníkovou fólií, kterou stačí jen setřít předmětem s hrubým povrchem a záhy se Vám odhalí barevné vyobrazení zemí.Takto si můžete na mapě vyznačovat místa, která jste už navštívili nebo místa, která bystě si přáli vidět.Stírací mapa světa lze použít jako dárek dětem, které se právě ve škole v zeměpise učí o jednotlivých státech nebo originální dárek k narozeninám. Specifikace mapy:Rozměry produktu: 86,4 x 60,6 cm,Mapa je balena v tubusu,Materiál: Plast, papírPopisy jsou uvedeny v anglickém jazyce

Kampana.cz píše:

Mapa světa- stíracíÚžasný dárek pro každého cestovateleCelá mapa má na sobě pozlacenou vrstvu, která je stíratelnáCestovatel si seškrabuje mincí země, které už navštívilDodávána je v krásném tubusuZemě jsou zakresleny různými barvami Rozměr: 88 x 52 cmBarva: různá (vrchní vrstva pozlacená)

Nakupia.cz píše:

STÍRACÍ MAPA SVĚTA – POPIS
Díky nástěnné mapě světa můžete mít neustále přehled o tom, která místa na světě jste již navštívili a která Vás ještě čekají.

ZAZNAMENEJTE SI NAVŠTÍVENÉ OBLASTI
Stírací hliníková fólie Vám umožňuje si postupně stírat a odkrývat na mapě oblasti, na které jste v minulosti zavítali nebo je teprve plánujete navštívit. Zároveň si můžete i procvičit své znalosti díky tomu, že na stírací mapě jsou zaznamenána i hlavní města.

ROZMĚRY A MATERIÁL
Nástěnná mapa disponuje velikostí 82,5 x 59,5 cm a je vyrobena z pevného laminovaného papíru, takže si ji můžete vzít i s sebou na cestu kolem světa.

Klady
kvalitní provedení
skvělý dárek
stylová dekorace
obsahuje hlavní města

Zápory
není aktualizováno politické rozdělení

Závěr
Obdarujte své známé, kteří rádi cestují šikovnou stírací mapou, která jim může sloužit jako originální doplněk do bytu.

BONY plus píše:

Stírací mapa světa DELUXE
Stírací mapa světa, která je výjimečná tím, že si můžete seškrabáním označit místa, která jste navštívili.
Mapa je originální dárek pro každého cestovatele a také studenta.
Při studiu si může student označovat místa, která se už naučil.
Všechny státy a kontinenty jsou pokryty stírací hliníkovou fólií.
Po seškrábání se vám budou objevovat různé barvy a detailnější vykreslení jednotlivých zemí.
Funguje podobně jako stírací losy.
Vhodná jako originální dárek.
Mapu dostanete, v tvrdé kartonové tubě, která dostatečně chrání stírací fólii a může posloužit jako dárkové balení, když ji doplníte už jen samotnou mašlí.
Výhody:
kvalitní originální provedení
vhodný dárek pro cestovatele nebo studenta
mapu setřete lehce mincí nebo nehtem
Technické parametry:
Rozměry: 88 x 52,3 cm
Rozměr balení: průměr: 7 cm, délka: 61 cm
Hmotnost: 300 g

Bonami.cz píše:

Kde všude ve světě jste byli? Už se vám to plete? Tak si na pomoc vezměte stírací mapu světa, kde vždy, když navštívíte novou zemi, jednoduše si ji na mapě označíte tak, že ji seškrábete. Ideální dárek pro všechny vášnivé cestovatele!
- Rozměry: 52 x 88 cm

Kokiskashop píše:

Tato mapa není jako klasické nudné mapy na které se pomalu ani nepodíváte, tato mapa je unikátní tím, že si v ní můžete označit země, které jste již navštívili nebo je navštívit plánujete. Je vhodná pro jakéhokoliv cestovatele a dobrodruha nebo i pro děti jako zábavná hra jak se postupně naučit informace o různých státech. Je to jednoduché - stačí jen setřít jako na stíracím lose.Všechny státy a kontinenty jsou pokryty stírací hliníkovou folií, která má jednotnou zlatou barvu. Po seškrábání se Vám na různých světadílech budou objevovat různé barvy a detailnější vykreslení jednotlivých zemí. Pokud ji ještě nechcete pro sebe, tak tenhle gadget jistě oceníte jako originální osobní dárek.Mapu obdržíte v tvrdé kartonové tubě, která dostatečně chrání stírací folii a může posloužit jako dárkové balení, když ji doplníte už jenom samotnou mašlí. Mapa má rozměr: 88 x 52,3 cm Mapu setřete lehce dokonce i nehtem Je dodávána v tubusu Tubus - průměr: 61 x 6,5 Celé balení váží cca: 300 g

VEMZU píše:

Tato škrabací nástěnná mapa je jedna úplně z prvních map tohoto druhu. Vzhledem k jejímu minimalistickému designu se hodí úplně všude! Pod zlatou škrabací vrstvou se nachází krásné zářivé detaily všech zemí světa, které seškrábete hned poté, co danou zemi navštívíte. Jaký lepší přehled o navštívených zemích byste chtěli mít? A tři důvody ke koupi Luckies Scratch Map? Zaprvé vymysleli celý koncept škrabacích map, proto dostanete originál Zadruhé používají nejlepší procesy při výrobě, velmi kvalitní folie a produkty a zatřetí mají oceněný tým designérů, kteří do své práce dávají spoustu lásky. Tímto jsme se chtěli vyhnout nekvalitním napodobeninám a podporovat skutečnou kreativitu, nápady a originální design. Proto jsme na náš e-shop vybrali Luckies!

Zoot.cz píše:

Pro všechny dobrodruhy, cestovatele a především lovce pokladů.
Mapa světa je pokryta stříbrnou stírací fólií na průhledném podkladu. Vezměte minci a setřete všechna místa, kde jste byli. Mapa vám nedá spát, dokud ji nesetřete celou! Po setření mapa zůstává průsvitná.

Mapu dostanete ve stylovém pevném tubusu.
Materiál: papír, laminát a fólie
Rozměry: 59,4 x 82,5 cm

Buydesign píše:

Stírací mapa Travel Map Holiday World Unikátní stírací mapa světa Travel Map Holiday World se speciální stírací vrstvou, která přidá barvy každé další dovolené! Čekají na tebe nejen jasné barvy zemí pod stírací vrstvou, ale i originální check-list věcí pro plánované cestování! Travel Map Holiday World je nejen stírací mapa světa, která dává příležitost ukázat svou historii cestování a zaznamenat si nové trasy na laminovaném papíru. Je to také neobvyklý design, sváteční balení, rébus a check-list se zajímavými úkoly během cestování. Koneckonců, dovolená - opravdu svátek. Každá mapa je zabalena v designovém tubusu, který mapu chrání před poškozením a řeší problém, jak dárek zabalit. Na tubusu najdeš výzvuhru: splnit úkol v zemi kde jsi. Jen neváhej! Balení obsahuje: stírací mapu světa, designový tubus, návod Rozměry mapy: 80 x 60 cmMateriál: laminovaný papírJazyk: anglický

Parametry Stírací mapa světa

Druh Originální dárky

Podobné produkty

Podobné fráze: