Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  Sexy mašle / Nemravná mašle

Sexy mašle / Nemravná mašle

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Má Váš miláček narozeniny a vy byste mu chtěla dát něco originálního? Ale co? Co má nejvíce rád? No přece Vás! Proč se mu tedy nezabalit jako roztomilý a hlavně erotický dáreček, který jen tak kdejaký muž nedostane? Navíc je velice snadné si Vás jako dáreček rozbalit, takže pokud si představujete tento večer trošku divoce..Ideální příležitost! Partner bude jistě koukat a máte zas na co vzpomínat....

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Sexy mašle / Nemravná mašle

Popis Sexy mašle / Nemravná mašle

Originální Dárečky .cz píše:

Chtěli byste svého manžela překvapit opravdu šokujícím dárkem? Není nic krásnějšího, než darovat mu sama sebe. Tato slušivá sexy mašle z Vás udělá dokonalý dárek, který ocení každý muž. Mašle je z příjemného materiálu a zakryje jen velmi malou část, Vašeho ženského těla. Tak svého partnera doslova nažhavíte a bude si Vás chtít ihned rozbalit. Sexy mašle je ideální dárek pro pány. Překvapte je svým půvabem.

Velikost: 351 x 50 x 200 mm

Saruman CZ píše:

Sexy dárková mašle Vám pomůže zažít spoustu romantických zážitků. Necháte se rozbalit, pokud máte pocit, že jste pro svého partnera tím nejlepším dárkem, potřebujete už jen naši mašli. Máte možnost se zavázat mašlí a po chvilce překvapení se nechat rozbalit. Buďte tím nejlepším dárkem.Saténová mašle je určena pro postavy vysoké 165 - 179 cm a je možné ji rozvázat jediným tahem.

Parametry Sexy mašle / Nemravná mašle

Druh Alkohol a párty

Podobné produkty

Podobné fráze: