Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  Přívěšek na klíče placatka

Přívěšek na klíče placatka

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Malá butylka, která je pořád po ruce! Placatice je každodenní pomůcka, kterou by měl mít každý v zájmu své dobré nálady mít u sebe. Malé množství alkoholu přece nevadí a hlavně zahřeje v chladných zimních dnech. Malou placatici si jednoduše pomocí kroužku připevníte na klíče a svoji radost tak máte hned u sebe! Materiál: ocel

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Přívěšek na klíče placatka

Popis Přívěšek na klíče placatka

Milujeme Gadgets Praha píše:

Jsou v životě chvíle, kdy si říkáme, že by si to chtělo dát panáka: Vzpružit mysl, zahřát při postávání na zastávce v třeskutém mrazu a podobně. Přesně pro tyto situace je určen náš přívěšek na klíče v podobě plně funkční pohotovostní placatky. Placatka má obsah 30 ml a je vyrobena z odolné nerezové oceli. Placatka je připevněna k řetízku, který je zakončen karabinkou, díky které je připnutí ke klíčům skutečně snadné. Když budete mít na klíčích tuto praktickou mini-placatku, už se vám nestane, že byste klíče ztratili. Také budete mít vždy po ruce často tak žádanou (a nedostupnou) vzpruhu. Praktický užitek této placatky je skutečně velký a jako dárek snad potěší kohokoliv (tedy, kromě zapřisáhlých abstinentů).
Obsah: 30 ml
Rozměry: 5,5 x 3,9 x 1,7 cm
Výška s řetízkem: 11,5 cm
Materiál: nerezová ocel
1 x Pohotovostní placatka - přívěsek na klíče

Geekplanet.cz píše:

Jsou v životě chvíle, kdy si říkáme, že by si to chtělo dát si panáka: Vzpružit mysl, zahřát při postávání na zastávce v třeskutém mrazu a podobně. Přesně pro tyto situace je určen náš přívěšek na klíče v podobě plně funkční pohotovostní placatky. Placatka má obsah 30 ml a je vyrobena z odolné nerezové oceli.

Parametry Přívěšek na klíče placatka

Druh Alkohol a párty

Podobné produkty

Podobné fráze: