Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  Přívěšek na klíče placatka

Přívěšek na klíče placatka

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Malá butylka, která je pořád po ruce! Placatice je každodenní pomůcka, kterou by měl mít každý v zájmu své dobré nálady mít u sebe. Malé množství alkoholu přece nevadí a hlavně zahřeje v chladných zimních dnech. Malou placatici si jednoduše pomocí kroužku připevníte na klíče a svoji radost tak máte hned u sebe! Materiál: ocel

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Přívěšek na klíče placatka

Popis Přívěšek na klíče placatka

Obchůdek s dárky píše:

Jsou v životě chvíle, kdy si říkáme, že by si to chtělo dát panáka: Vzpružit mysl, zahřát při postávání na zastávce v třeskutém mrazu a podobně. Přesně pro tyto situace je určen náš přívěšek na klíče v podobě plně funkční pohotovostní placatky. Placatka má obsah 30 ml a je vyrobena z odolné nerezové oceli. Placatka je připevněna k řetízku, který je zakončen karabinkou, díky které je připnutí ke klíčům skutečně snadné. Když budete mít na klíčích tuto praktickou mini-placatku, už se vám nestane, že byste klíče ztratili. Také budete mít vždy po ruce často tak žádanou (a nedostupnou) vzpruhu. Praktický užitek této placatky je skutečně velký a jako dárek snad potěší kohokoliv (tedy, kromě zapřisáhlých abstinentů).
Obsah: 30 ml
Rozměry: 5,5 x 3,9 x 1,7 cm
Výška s řetízkem: 11,5 cm
Materiál: nerezová ocel
1 x Pohotovostní placatka - přívěsek na klíče

Rychlé Dárky píše:

Nerezová placatka jako přívěšek na klíče může být originálním dárkem poslední pomoci. Tento stylový dárek udělá radost každému muži a není pouze náhražka, uzávěr je plně funkční. Placatku si připevníte na klíče pomocí karabinky.

Objem placatky je cca. 30 ml, velikost bez hrdla 4 x 4 x 2 cm.

Butlers.cz píše:

Pro všechny party nadšence. Přívěšek na klíče MINI FLASK ve formě placatky ve stříbrné barvě okamžitě navodí tu pravou party náladu. Pro všechny party nadšence. Přívěšek na klíče MINI FLASK ve formě placatky ve stříbrné barvě okamžitě navodí tu pravou party náladu.

Geekplanet.cz píše:

Jsou v životě chvíle, kdy si říkáme, že by si to chtělo dát si panáka: Vzpružit mysl, zahřát při postávání na zastávce v třeskutém mrazu a podobně. Přesně pro tyto situace je určen náš přívěšek na klíče v podobě plně funkční pohotovostní placatky. Placatka má obsah 30 ml a je vyrobena z odolné nerezové oceli.

Parametry Přívěšek na klíče placatka

Druh Alkohol a párty

Podobné produkty

Podobné fráze: