Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  OEM Háček na kabelku

OEM Háček na kabelku

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Konec pokládání kabelek na klín nebo snad dokonce na špinavou zem! Pro všechny ženy nebo mladé slečny, které denně řeší stejný problém, kam odložit kabelku nabízíme skvělé řešení! Od pradávna platí, že čím je řešení jednodušší, tím je i efektnější. Proto nepřehlédněte tento náš originální háček na kabelku, který Vám ušetří mnoho nepříjemností. Stačí z kapsy vytáhnout tento háček, ve třech krocích...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro OEM Háček na kabelku

Popis OEM Háček na kabelku

Dárečky Praha píše:

Snad každá žena zažila situaci, kdy přijde do kavárny nebo restaurace a nemá si kam dát svou kabelku. Řešením tohoto problému je Háček na kabelku. Od teď už Vám kabelka nebude překážet na klíně a ani ji nemusíte pokládat na špinavou zem.
Díky tomuto elegantnímu doplňku se ihned stanete středem pozornosti.

Zajímavé dárky píše:

Každá druhá, ne-li každá slečna, nebo paní to určitě zná! Přijde do kavárny, nebo restaurace a nemá si kam dát svoji kabelku. Tomu je konec! Žádné pokládání kabelek na špinavou zem, nebo na klín.
Z kapsy jenom vytáhnete tento háček, ve třech krocích jej rozbalíte a problém s kabelkou je rychle vyřešen! Na spodní straně háčku je speciální guma, která nedovolí jakýkoliv pohyb háčku po stole. Je to opravdu nesmírně stabilní skládací háček na kabelku.
Samozřejmě, že jej mohou používat i muži, ale podle nás je tohle spíš dárek pro slečny a ženy. Háček na kabelku se nenosí jenom tak pohozen v kabelce, ale máme na něj stylový sametový pytlík, který se dá zatáhnutím za šňůrku zavřít. Takže stačí už jenom říct sbohem povalování kabelek!
Technické parametry:
- nedoporučujeme dětem do tří let
- je vyroben z kvalitní oceli
- v krabičce je zasílán společně se sametovým pytlíkem
- ve složeném stavu jej pohromadě drží magnet
- rozměry: průměr: 4,5 cm a váží cca: 50 g
Video - háček na kabelku

Parametry OEM Háček na kabelku

Výrobce OEM
Druh Bláznivé dárky

Podobné produkty

Podobné fráze: