Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  Obří sklenice na pivo

Obří sklenice na pivo

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Jste totální milovník piva čo jiného skvostného moku? Pak vám doma nemůže chybět tato mega obří sklenice. Proč byste pořád chodili pro nášup, když můžete mít vše pěkně při ruce? Do této sklenice se vleze 2 a půl pinty, což znamená přes litr vaší oblíbené tekutiny. Vhodné také pro děti jako hlídač pitného režimu. Na party tahle sklenice nesmí chybět. Co takhle sázka, kdo vypije litr čehokoliv nejd...

Všechny nabídky pro Obří sklenice na pivo

Popis Obří sklenice na pivo

Pro radost Praha.cz píše:

Neztrácejte na večírcích čas doléváním si pití. Mějte natankováno na delší pokec se svými přáteli. Gigantická sklenice je perfektní vtipný dárek pro kamarády a známe, milovníky piva či vína, do domácností nebo jako výjimečné designové kousky skla. Výborně se hodí jako dárek k výročí nebo na párty :-)
Zakládáte svůj vinný sklípek nebo barový koutek? Tyto takřka bezedné sklenice Vám nemohou chybět! Do obří sklenice se vleze až dvě a půl pinty, což přes litr tekutiny. Vychutnejte si svůj oblíbený long drink z pořádného obřího skla.

Obří sklenice pro všechny milovníky bezedných sklenic
Obsah je 2,5 pinty = přes litr tekutiny
Skvělý designový kousek
1x obří sklenice

Rychlé Dárky píše:

Tato sklenice je ideální pro všechny pivaře. Snad určitě každý pivař má klasický půllitr rychle prázdný a musí si dolít další mok. Do téhle sklenice se vejde 1,7 litrů lahodného moku, a to už na nějakou delší dobu vydží každému pivaři. Materiál: sklo.

Parametry Obří sklenice na pivo

Druh Bláznivé dárky

Podobné produkty

Podobné fráze: