Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  Obrácené hodiny

Obrácené hodiny

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Chtěli byste si ze svých známých udělat legraci? Pak si pořiďte tyto velké inverzní hodiny, kterými je jistě pobavíte. pokaždé, když se na tyto super hodiny podíváte,budete mít problém přesně poznat, kolik že je to vůbec hodin. Hodiny se také hodí jako dárek kamarádovi, který má smysl pro humor. Podrobný popis: -Všechny tři ručičky hodin se točí v opačném směru -Hodiny jsou velké a skvěle zaujm...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Obrácené hodiny

Popis Obrácené hodiny

Krásné dárky Praha píše:

Milujete zdokonalování vašeho příbytku pomocí netradičních věcí a nápadů? Popleťte hlavu celé rodině obracenými hodinami. Nahraďte své staré nudné hodiny těmito originálními, které jdou zdánlivě pozpátku. Není otočen jen směr tikotu, ale také posloupnost číslic.

LevnéDárečky.cz píše:

Milujete zkrášlování a zdokonalování vašeho příbytku pomocí netradičních doplňků a nápadů? Popleťte hlavu celé rodině obracenými hodinami! Nahraďte své staré nudné hodiny těmito originálními, které jdou pozpátku. Není otočen jen směr chodu ručiček, ale také posloupnost číslic. Průměr: cca 30 cm Váha balení: 0,72 kg Rozměry balení: 31 x 31 x 4,5 cm Napájení: 1x AA baterie (není součástí balení) Velikost hodin: 28 x 28 x 4 cm VOgadgets Obrácené hodiny od výrobce VOgadgets v kategorii Heureka.cz | Hobby | Žertovné předměty za skvělé ceny na e-shopu Levnedarky.cz

OriginalniDarecky.cz píše:

Přesně tak. Už neplatí co nás učily maminky. Tyto hodiny jsou zcela atypické a tak Vám letmý pohled na ciferník už nebude stačit. Všechny číslice jsou tu poskládány obráceně, ale to vůbec nevadí, protože i ručičky se tu pohybují opačným směrem než jste zvyklí. Hodiny ukazují správný čas, ale nesmíte se nechat zmást polohou ručiček.
Ideální do baru a pro pobavení.
Rozměry:
Rozměry hodin: průměr 29 cm, šířka 4 cm
Rozměry balení: 30 x 30 x 5 cm
Technická specifikace:
Napájení: 1x AA baterie (nejsou součástí balení)
Váha: 538 g
Materiál: plast, sklo

Dárečky Praha píše:

Atypické hodiny, které jsou obrácené, ale zároveň ukazují ten správný čas! Všechny číslice i ručička se pohybují opačným směrem. Nenechte se zmást! Tyto hodiny jsou záhadným hlavolamem, ale když přijdete na jeho řešení, tak vám bude stačit i letmý pohled a hned budete vědět, kolik je hodin. Hodiny jsou vhodné jako dekorační doplněk do interiéru.
Obsah balení:
1x obrácené hodiny
Technická specifikace:
Rozměry balení: 30 x 30 x 5 cm
Průměr hodin: 24 cm
Šířka hodin: 4 cm
Materiál: plast, sklo
Napájení: 1 x AA baterie (není součástí balení)
Ilustrační video:
Atypické hodiny, které jsou obrácené, ale zároveň ukazují ten správný čas! Všechny číslice i ručička se pohybují opačným směrem. Nenechte se zmást! Tyto hodiny jsou záhadným hlavolamem, ale když přijdete na jeho řešení, tak vám bude stačit i letmý pohled a hned budete vědět, kolik je hodin. Hodiny jsou vhodné jako dekorační doplněk do interiéru.Obsah balení: 1x obrácené hodiny Technická specifikace: Rozměry balení: 30 x 30 x 5 cmPrůměr hodin: 24 cmŠířka hodin: 4 cmMateriál: plast, skloNapájení: 1 x AA baterie (není součástí balení) Ilustrační video:

Saruman CZ píše:

Obrácené nástěnné hodiny jsou netradiční hodiny, které jdou proti směru klasických hodin. Vyzkoušejte hodiny zavěsit na stěnu a dotazovat se přátel zda poznají kolik je hodin. Hodiny je určitě dostanou, jelikož na první a asi ani na druhý pohled vám nedokážou říci přesný čas. Hodiny můžete použít jako dárek.

BestDarky.cz píše:

Stylové nástěnné hodiny s menším rozdílem :-).
Stylové hodiny Backwards clock, které jdou pozpátku, jsou zpočátku dost matoucí. Jakmile si zvyknete na čtení času pozpátku, normální hodiny vám přijdou trochu divné.
Hodiny nadchnou ne jeden pohled. Při pohledu na ciferník si snadno uvědomíte, že něco není v pořádku. Čísla jsou na špatných místech a ručičky se ubírají nesprávným směrem.
Zkuste tyto hodiny pověsit místo klasických hodin a počkejte si kolik lidí se nachytá.
• Materiál: plast
• Černý rámeček
•…

Parametry Obrácené hodiny

Výrobce Ostatní
Druh Bláznivé dárky

Podobné produkty

Podobné fráze: