Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  Noční želvička

Noční želvička

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Pokud se Vaše dítě bojí usínat ve tmě, pak je tato želvička ideálním řešením. Zapnutím změníte temný pokoj ve vesmír plný hvězdné oblohy, ve kterém bude radost usínat. Želvička se navíc po 45 minutách sama vypne, když už bude Vaše ratolest dávno spát. Doporučujeme! Velikost: 100 x 300 x 200 mm Napájení: 3x AAA baterie (nejsou součástí) Svítí v barvách: červená, modrá, žlutá...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Noční želvička

Popis Noční želvička

Zboží Akčně.cz píše:

Svítící želvička představuje skvělý způsob jak uspat a potěšit vaší drobotinu. Želvička má v krunýři otvory, skrz které promítne na strop dětského pokojíčku uklidňující hvězdnou oblohu. Obvzlášť vhodné pro děti které se bojí tmy! Tento model má tělíčko v zelené barvě a krunýř oranžovo-černý.

Rychlé Dárky píše:

Pokud sháníte dárek pro vaše dítě, které se neustále v noci budí ze spaní a bojí se usínat ve tmě, tak právě pro vás tu máme speciální noční želvičku. Lampička prozáří celý pokoj, ale také promítne na strop 8 různých souhvězdí. Velikost lampičky je 100 x 300 x 200 mm a napájena je 3 kusy bateriemi AAA ( nejsou součástí ). Želvička se po 45 minutách vypíná, takže nemusíte mít strach, že bude svítit po celou noc. Znovu ji aktivujete opětovným stisknutím tlačítka, svítí v barvách: červená, modrá, žlutá.Popis produktu:

Želvička se automaticky vypne po 45 minutách, lze také vypnout pomocí tlačítko ON/OFF
Želvička je napájena třemi AAA bateriemi (nejsou součástí balení)
Při stisknutí prvního tlačítka svítí oranžově
Při stisknutí druhého tlačítka svítí zeleně
Při stisknutí třetího tlačítka mění tři barvy: oranžovou, zelenou, modrou (zhruba po třech vteřinách)
Promítá 8 různých souhvězdí
Velikost želvičky: 12 x 30 x 20 cm

Originální Dárečky .cz píše:

Je známo, že malé děti se bojí tmy. Vždycky říkají, že jsou tam strašidla. Pokud máte takové starosti s Vaším dítětem, tak řešení je nasnadě, a to svítící noční želvička. Jedná se o velmi vkusnou magickou lampičku pro dítě. Pokud ještě nadevše Váš drobeček miluje zvířata, tak máte vyhráno.
Magická želvička je snadná na obsluhu
Svítící noční želvička není nijak náročná na obsluhu. Jen vložíte tři tužkové baterie, zmáčknete a magická lampička svítí. Co je zajímavé, tak tato svítící želvička svítí na strop motiv noční oblohy s hvězdami. Konkrétně promítá osm souhvězdí. Oproti jiným lampičkám je tohle slušná vychytávka.
Tato skvělá želvička je i úsporná
Navíc želvička mění různé barvy, takže dítě je plně zaujato, než usne a na nějaký strach ze tmy už vůbec nikdy ani nepomyslí. Svítící želva se po 60 minutách sama vypíná. Ne, že by to byla chyba, je to prostě automatická vlastnost. Stačí opět zmáčknout tlačítko a hvězdná souhvězdí se znovu objeví. V žádném případě u Vás nemusí panovat obava, že by lampička svítila až do rána a tak Vám spotřebovala příliš energie. Svítící želvička je energeticky úsporná.
Děti ji milují a rádi při ní usínají
Zákazníci, kteří už zakoupili tento produkt, si ho nemohou vynachválit. Jedna z maminek říká, že její malá dcerka usnula po patnácti minutách. Dokonce i větší děti usínají při této magické lampičce bez sebevětších problémů, takže nezbývá než rychle zakoupit a pak si užívat její světlo.
Rozměry:
Rozměry produktu: 29 x 19 x 10 cm
Rozměry balení: 30 x 19,5 x 11 cm
Technická specifikace:
Váha produktu: 258 g
Váha balení: 409 g
Materiál: plyš, plast
Nápájení: 3 x AAA baterie

top-ceny.eu píše:

Magická svítící želvička udělá i z toho nejstrašidelnějšího pokoje úchvatnou hvězdnou oblohu. Zajistí tak vašemu dítěti klidné usínání. Díky této vlastnosti je mnohem víc než obyčejné noční světlo, převede jakýkoliv tmavý prostor do kouzelného místa pro klidné spaní.
Výhody želvičky:

tato magická svítící želvička dokáže rozzářit pokoj vašeho dítěte
můžete si vybrat z uklidňující modré, zelené nebo jantarové barvy a vytvořit tak kouzelné a klidné prostředí, které je ideální pro děti všech věkových kategorií
želvička má také funkci automatické střídání barvy
želvička zobrazuje 8 známých souhvězdí, jako jsou: Orion, Drak, Malý vůz, Velký pes, Cefeus, Pegas, Blíženci, Velká medvědice
50 minutový časovač zajišťuje kompletní tmu během spánku vašeho dítěte – po 50 minutách se želvička automaticky vypne
zatímco v noci pomáhá s usínáním ve dne je nenahraditelnou hračkou pro vaše dítě
zajišťuje relaxaci také dospělým
LED technologie zajišťuje úsporu energie

Parametry Noční želvička

Druh Originální dárky

Podobné produkty

Podobné fráze: