Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  Mirror Cube

Mirror Cube

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Jeden z dalších skvělých hlavolamů v naší nabídce. Zatímco u Rubikovy kostky jde o sjednocení barev polí pro každou stranu, Mirror cube funguje na jiném principu. Jednotlivé řady kostky mají různě veliká pole, takže při otáčení postupně vytvoří rozházené tvary, které vy pak máte za úkol složit zpět do úhledné kostky. Nesmírně efektní, zábavný a mozek procvičující hlavolam pro všechny generace. Do...

Doporučujeme

Doprava: 89 Kč
= 188 Kč
Skladem
Do obchodu

Všechny nabídky pro Mirror Cube

Popis Mirror Cube

Rychlé Dárky píše:

Plastový hlavolam Mirror cube je podobný rubikově kostce, ale místo barev zde skládáte kostko do původního tvar. Jednotlivé díly jsou různě velké a při skládání mění kostka i svůj tvar.
Rozměr kostky: 5,5 x 5,5 x 5,5 cm.

Saruman CZ píše:

Mirror cube je plastový hlavolam podobný rubikově kostce, ale místo barev zde skládáte kostko do původního tvar. Jednotlivé díly jsou různě velké a při skládání mění kostka i svůj tvar.Hlavním úkolem je složit ji tak, aby právě všechny díly do sebe správně zapadaly.Rozměry produktu: 5,5 x 5,5 x 5,5 cm

BestDarky.cz píše:

Inovovaný klasický hlavolam překvapí opravdu každého.
To hlavně proto, že klasickou Rubikovu kostku zná snad každý, ale každý ji má vrytou do paměti jako kostku složenou z dalších stejných barevných kostek. Mirror cube však přichází s něčím nečekaným.
Jednotlivé díly kostky mají různou velikost. V myslích méně schopných luštitelů hlavolamů může něco tak nečekaného vyvolat šok. Není se ale čeho bát. Naopak vám při skládání kostky může rozdílná velikost segmentů pomoci.
• Materiál: plast
• Rozměry: 6×6×6cm
•…

Geekplanet.cz píše:

Všichni hlavolamový fanoušci by teď měli pořádně zbystřit. Vylepšená verze Rubikovy kostky nyní v prodeji. Je jím tzv. Mirror Cube. Rubikovu kostku zvládnete poskládat snad i po slepu, proto vám už nepřináší takovou zábavu? Vyzkoušejte její vylepšenou verzi Mirror Cube. Od této kostky se nebudete moci odtrhnout, dokud ji nesložíte.

Parametry Mirror Cube

Druh Pro něj

Podobné produkty

Podobné fráze: