Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  Magnetická plastelína

Magnetická plastelína

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Magnetickou plastelínu dostanete v plechové krabičce i s magnetickou kostkou. Plastelína je citlivá na magnety, jak to můžete vidět na videu níže ve zrychleném čase.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Magnetická plastelína

Popis Magnetická plastelína

BONY plus píše:

INTELIGENTNÍ MAGNETICKÁ PLASTELÍNA VYZKOUŠEJTE Inteligentní plastelínu A POZNEJTE, PROČ LIDÉ PO CELÉM SVĚTĚ BEZ NÍ neumí žít. Táhne se jako žvýkačka, skáče jako míč, PŘITAHUJE SE K MAGNETU,TRHÁ SE jako papír, mění barvy a svítí. Inteligentní plastelína je zábavná hmota, kterou je radost žmoulat v ruce, natahovat, koulet, válet, trhat nebo roztahovat. Když se někdo rozhněvá, nemusíte MLÁTIT DO STOLU A ŘVÁT, ale jen STAČÍ VZÍT TUTO UŽITEČNOU VĚCIČKU do ruky, která slouží jako velmi účinný protistresový nástroj. Tento materiál, vyrobený na bázi silikonu, rozlišuje několik překvapivých fyzikálních vlastností. Inteligentní plastelína je díky své konzistenci velice podmanivá a neumožňuje, aby ji člověk opustil sám. Magnetický plastelín - tento druh je jedním z nejoblíbenějších. Tato plastelína s magnetickými vlastnostmi je magnetem dobře přitahována. Silnější magnet ji stáhne dohromady, slabší magnety mohou manipulovat například s jednotlivými vlákny. Balení obsahuje také velmi silný magnet. Tato 10 milimetrová kostka dá magnetické inteligentní plastelíně jasný údaj o tom, kdo je šéfem. Průměr plechovky: 8,5 cm Hmotnost plastelíny: 50 g Barva: náhodná

Freelotto.CZ píše:

Vyzkoušejte Inteligentní plastelínu a poznejte, proč lidé po celém světě bez ní neumí žít. Natahuje se jako žvýkačka, skáče jako míč, přicucává se k magnetu, trhá se jako papír, mění barvy a svítí.

Krásné dárky Praha píše:

Kdo si pamatuje z dětství klasickou plastelínu, se kterou si rád hrával, tak jistě ocení tuto inteligentní magnetickou plastelínu. Tato plastelína na rozdíl od teé klasické není mastná, můžete jí přitahovat, deformovat dle libosti a to jen natočením magnetu. Novodobá inteligentní plastelína udělá radost každému dítěti a Vám ušetří práci s praním mastných fleků. Inteligentní magnetická plastelína je originální dárek pro děti. Funguje jako magnet Natahuje se jako žvýkačka Hrajte si s přiloženým supersilným magnetem Balení obsahuje extra silný magnet

BestDarky.cz píše:

Jeden z největších hitů mezi dárky nesmí chybět ani u Vás doma nebo v kanceláři!
Inteligentní plastelína je hmota s, na první pohled, naprosto neuvěřitelnými schopnostmi – natahuje se jako žvýkačka, při nárazu pruží jako gumový míč, trhá se jako papír a tříští se jako porcelán. Tato konkrétní je navíc ještě magnetická, takže v kombinaci s magnetem s ní dokážete dělat naprosto neuvěřitelné věci.
Díky svým schopnostem poslouží stejně dobře v roli antistresové pomůcky pro tatínka, jako hračky pro děti.
Díky…

Parametry Magnetická plastelína

Výrobce Ostatní

Podobné produkty

Podobné fráze: