Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  Labyrint na peníze

Labyrint na peníze

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Řadíte se mezi nadprůměrně inteligentní nebo jen prostě máte rádi hlavolamy? Vyzkoušejte náš labyrint na peníze! Základem, aby jste do labyrintu mohli cokoliv schovat je dostat kuličku na určené místo, aby se Vám otevřel otvor. Každopádně dojít až sem není ani trochu jednoduché. A proto nepořizovat pro slabé povahy, protože je pokladnička z plastu , tak je hodně lehké ji rozbít! Když labyrint ote...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Labyrint na peníze

Popis Labyrint na peníze

BestDarky.cz píše:

Pokud neudržíte korunu, zkuste naši inteligentní kasičku.
Peníze se zavřou do středu labyrintu a dokud nedostanete kuličku tam kam patří, kasička se neotevře.
Upozornění: Nedoporučujeme pro cholerické lidi. Pokud bude kasička na více jak 20 kousků, nelze uplatnit reklamaci. :)
• Materiál: plast
• Velikost: 90×90×90 mm
• Barva: průhledná

Rychlé Dárky píše:

Inteligentní pokladnička , nebo - li Labyrint na peníze je určen pro lidi kteří neudrží korunu. Pokladnička může být i originálním dárkem. Ptáte se jak to funguje ?Peníze se vloží do středu labyrintu a dokud nedostanete kuličku k uzávěru a kde kulička svoji váhou otevře uzávěr, tak peníze s pokladničky nevytáhnete. Což je jedna varianta jak se dostat k penězům v pokladničce a druhá varianta je použít na pokladničku třeba kladivo a ..... Zde Vás upozorňujeme, že pokud kasička bude na více jak 20 kousků, pak nelze uplatnit reklamace.... :) Nedoporučujeme pro cholerické lidi. Velikost pokladničky je : 90 x 90 x 90 mm.

zadara-skoro.cz píše:

Sháníte pokladničku na peníze, ze které by nebylo tak snadné dostat kapesné a rychle je utratit? Potřebujete pokladničku, která by Vás opravdu motivovala k šetření? Pak je tu pro Vás tento mini labyrint na peníze, ze kterého kapesné jen tak nedostanete. Abyste vyndali peníze, je zapotřebí zdolat labyrint, v němž musíte provést kuličku labyrintem. Pokladnička má design průhledné krychle s labyrintem a kuličkou. Ideální dárek pro šetřílky. Originální pokladnička k narozeninám. Hmotnost: 85g Rozměry: 6,5 x 7 x 7 cm Materiál: plast

Saruman CZ píše:

Labyrint na peníze je inteligentní plastová pokladnička ve tvaru průhledné krychle která má na jedné straně otvor k jehož otevření musíte dostat ocelovou kuličku k zámku otvoru. Kuličku k zámku otvoru dostanete přes rozsáhlé 3D bludiště, které je na ostatních stranách krychle.Bludiště je na všech stranách krychle propojené a dostat kuličku k zámku otvoru neni tak jednoduché, jak by na první pohled mohlo být.Uporornění .... Pokud kasička bude při reklamaci na více jak 20 kousků, pak nelze uplatnit reklamaci.... :)

Pro radost Praha.cz píše:

Labyrint na peníze má tvar průhledné krychle a Vaše peníze v ní budete mít naprosto pod kontrolou. Pokud chcete dostat peníze ven, musíte nejdříve vyřešit hlavolam. Ten spočívá v tom, že musíte dostat kuličku, která je uvnitř hlavolamu na správné místo skrz rozsáhlé 3D bludiště. Pokud není kulička na správném místě, hlavolam nejde otevřít.
Materiál: plast
Velikost: 9cm x 9cm x 9cm

Milujeme Gadgets Praha píše:

Ocitli jste se někdy v situaci, kdy jste si šli pro drobné do kasičky, ale žádné tam již nebyly? Dělá vám problém šetřit si alespoň trošku stranou? Máme pro vás řešení! Labyrint na peníze je skvělou "vychytávkou" pro ty, kteří rádi a rychle utrácí. Tento labyrint vám pomůže lépe šetřit. Kdykoliv si totiž půjdete vybrat tuto kasičku, budete nuceni vyřešit malý puzzle. To už vám zabere trochu času a tak si alespoň uvědomíte, proč vlastně z kasičky vůbec vybíráte.
Skvělá vychytávka pro ty, kteří rádi utrácí
Po vyřešení hlavolamu vám dá kasička peníze
Rozměry : 9 x 9 cm
Barva: průhledný se zabarvením (modrá, zelená, červená, fialová)
1x Labyrint na peníze

Parametry Labyrint na peníze

Druh Originální dárky

Podobné produkty

Podobné fráze: