Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  Kostky lásky

Kostky lásky

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Máme pro vás a vaši partnerku / partnera ideální dárek pro hravé večery. Dvě hrací kostky, které vám ukazují, co máte s tím druhým dělat. Ideální je kostky použít jako předehru. Kostky mohou hrát i nové, zatím stydlivé páry, kostky totiž svítí i ve tmě! Všechny zamilované páry si tyto erotické kostky zamilují!

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Kostky lásky

Popis Kostky lásky

Sexshop 4sex píše:

Pro zpestření Vašeho večera s vaší drahou polovičkou Vám doporučujeme vyzkoušet novou hru KOSTKY LÁSKY. Hra je určena milencům, kteří se sexem teprve začínají a ostýchají se říct nahlas svá tajná sexuální přání. Hru však může hrát také pár, který si chce vyzkoušet něco nového a zažít hezké chvíle netradičně a ještě se u toho zasmát. K dispozici jsou dvě kostky, z nichž jedna určuje činnost a na druhé je uvedeno místo pro její vykonání. Jedná se o velice originální dárek, který vždy potěší a navodí tu pravou atmosféru. Krásné, erotické a nevšední zábavě již nestojí nic v cestě!
Parametry:
Obsah balení: 2x kostky lásky (česká verze)
Rozměr kostky: 2,5 x 2,5 x 2,5 cm

Saruman CZ píše:

Sexy kostky si zamilují všechny hravé páry! A pokud byste snad byli stydliví, májí tyto kostky jednu ohromnou výhodu! Hrát s nimi můžete v šeru nebo po tmě, protože tyto kostky svítí! Při každém hodu hazíte oběma kostkami! Jedna kostka vám ukáže úkol a druhá na jaké části partnerova těla ho provedete! Velikost kostek je 2 x 2 x 2 cm.

Sexujte.cz píše:

Set visačky na dveře a dvou kostek Kamasutra! Visačka na dveře s nápisem "nerušit" (vícejazyčná), která Vám zaručí nerušené chvíle společného potěšení. Kostky Vám zase poradí, jaké polohy lásky máte zvolit pro Vaše...

Parametry Kostky lásky

Druh Dárky

Podobné produkty

Podobné fráze: