Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  Kostky lásky

Kostky lásky

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Máme pro vás a vaši partnerku / partnera ideální dárek pro hravé večery. Dvě hrací kostky, které vám ukazují, co máte s tím druhým dělat. Ideální je kostky použít jako předehru. Kostky mohou hrát i nové, zatím stydlivé páry, kostky totiž svítí i ve tmě! Všechny zamilované páry si tyto erotické kostky zamilují!

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Kostky lásky

Popis Kostky lásky

Saruman CZ píše:

Kostky lásky si zamilují všechny hravé páry a pokud jste snad stydliví, májí tyto kostky jednu ohromnou výhodu. Hrát s nimi můžete v šeru nebo po tmě, protože tyto kostky svítí. Při každé hře se hází oběma kostkami. Jedna kostka vám ukáže úkol a druhá na jaké části partnerova těla ho provedete.

Pro radost Praha.cz píše:

Jestliže Váš sexuální život zevšedněl, je třeba ho trochu popostrčit. Pořiďte si hrací kostky, která Vám přichystají mnoho krásných zážitků. Stačí jen hodit a řídit se podle kombinaci dvou slov, která na kostce padnou. Otevře se Vám nová dimenze zážitků v ložnici.

Sexujte.cz píše:

Set visačky na dveře a dvou kostek Kamasutra! Visačka na dveře s nápisem "nerušit" (vícejazyčná), která Vám zaručí nerušené chvíle společného potěšení. Kostky Vám zase poradí, jaké polohy lásky máte zvolit pro Vaše...

Parametry Kostky lásky

Druh Dárky

Podobné produkty

Podobné fráze: