Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  Kapesní mikrosko

Kapesní mikroskop

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Malý, ale výkonný mikroskop odhalí jasné a ostré tvary při 30x zvětšení. Podívejte se zblízka na všechny ochranné známky na bankovkách! Prohlédněte si pokožku a vlasy. Zkuste se podívat na vlákna oblečení. Budete se divit, ale mikrosvět je krásný a zajímavý svět sám o sobě, který my běžně nemáme šanci objevit.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Kapesní mikroskop

Popis Kapesní mikroskop

Časžít.cz píše:

KAPESNÍ MIKROSKOP (LUPA) 60x
Vhodný pro hodináře, elektroniky, klenotníky nebo numismatiky. Nachází široké uplatnění, když potřebujeme pracovat s malými díly.
Vestavěné UV světlo vám dovolí např. zkontrolovat pravost bankovek. Díky nevelkým rozměrům si lze mikroskop vždycky vzít s sebou.
Vestavěné LED diody usnadňují pozorování objektu. Mikroskop má plynulou regulaci ostrosti.
Dokonalý i pro děti a mládež, která se zajímá o např. biologii, elektroniku nebo chce rozvíjet své další zájmy.
Mikroskop je napájen 3 bateriemi 1,5V LR1130 (součástí balení). Přiložené pouzdro chrání před poškozením.
Technické údaje:
zvětšení: 60×
vestavěné LED a ultrafialové osvětlení
3 baterie 1,5V LR1130 přiloženy
celková šířka: 3,6 cm
průměr otvoru s čočkou: 7 mm
celková délka: 3,7 mm
Obsah balení:
1x kapesní mikroskop včetně baterií

Malé dárky píše:

Perfektní mikroskop s šedesátinásobným zvětšením, který můžete mít díky své velikosti stále s sebou. Bude se hodit hodinářům, klenotníkům, a těm, kteří pracují s elektornikou nebo jakýmikoli drobnými předměty.
Má vestavěné UV světlo, kterým můžete např. překontrolovat pravost bankovek a LED diody, usnadňující detailní pozorování objektu.
Zvětšení: 60x
Plynulá regulace ostrosti
Rozměry: šířka 3,6 cm, délka 3,7 cm
Průměr otvoru s čočkou: 7mm
Napájení: 3 baterie 1,5V LR11300 (součástí balení)
Ochranné pouzdro součástí balení
1x Kapesní mikroskop
1x pouzdro
Baterie

Nakupia.cz píše:

Mini mikroskop s LED svítilnou je skvělým pomocníkem na cesty pro malé i velké zvědavce. Požadované předměty až 60krát, díky nastavitelnému ostření budou předměty zvětšeny ve kvalitním formátu. Barva Stříbrná Materiál Plast + optická pryskyřice Zvětšení 60x Ostatní údaje - nastavitelné ostření - s 2 LED světlem - s ultraviolet měnou detekční funkcí - napájeno pomocí 3 x LR43 baterie - hojně využívají v PCB deskách, v polygrafickém průmyslu, vzdělávání , atd. Obsah balení 1 x Mini mikroskop do kapsy 3 x LR43 baterie 1 x Popruh (18 cm) Rozměry: 4,0 cm x 4,0 cm x 1,9 cm Hmotnost: 21 g

DILEGO.cz píše:

Perfektní mikroskop s šedesátinásobným zvětšením, který můžete mít díky své velikosti stále s sebou. Bude se hodit hodinářům, klenotníkům, a těm, kteří pracují s elektornikou nebo jakýmikoli drobnými předměty.Má vestavěné UV světlo, kterým můžete např. překontrolovat pravost bankovek a LED diody, usnadňující detailní pozorování objektu. Perfektní mikroskop s šedesátinásobným zvětšením, který můžete mít díky své velikosti stále s sebou. Zvětšení: 60x Plynulá regulace ostrosti Rozměry: šířka 3,6 cm, délka 3,7 cm Průměr otvoru s čočkou: 7mm Napájení: 3 baterie 1,5V LR11300 (součástí balení) Ochranné pouzdro součástí balení 1x Kapesní mikroskop 1x pouzdro Baterie

Geekplanet.cz píše:

Skvělý mikroskop s šedesátinásobným zvětšením, který můžete mít díky své velikosti stále s sebou. Bude se hodit hodinářům, klenotníkům, a těm, kteří pracují s elektronikou nebo jakýmikoli drobnými předměty.

Dárečky Praha píše:

Tento Kapesní mikroskop je vhodný hlavně hodináře, klenotníky nebo lidi, kteří pracují s elektronikou, ale své uplatnění nalezne i u mládeže, která se zajímá například o biologii.
Hlavní výhodou mikroskopu s šedesátinásobným zvětšením je jeho velikost – můžete ho nosit vždy s sebou. Má nastavitelné osvětlení, takže s ním můžete pracovat i v noci nebo v prostředí se snížitelnou viditelností. Osvětlení je zajištěno silnými LED diodami a lze přepínat na bílé a modré světlo.
Rozměry:
Celková šířka: 3,6 cm
Průměr otvoru s čočkou: 0,7 cm
Celková délka: 3,7 cm
Technická specifikace:
3 x baterie LR1130 (je součástí balení)

BestDarky.cz píše:

Chodíte s dětmi nebo sami rádi na výlety do přírody? Pak by Vám neměl chybět tento skvělý mikroskop, který dokáže zvětšovat cokoliv až 60 krát. Nyní můžete prozkoumat vše pěkně z blízka.
Velkou výhodou mikroskopu je jeho malá velikost, díky kterého ho můžete nosit vždy s sebou. Má nastavitelné osvětlení, takže s ním můžete pracovat i v noci nebo v prostředí se sníženou viditelností. Osvětlení je zajištěno silnými LED diodami, které lze přepínat na bílé a modré světlo.
Mikroskop je ideální dárek pro každého…

Parametry Kapesní mikroskop

Výrobce Ostatní

Podobné produkty

Podobné fráze: