Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  K11 Nástěnné hodiny

K11 Nástěnné hodiny

Načítám galerii...
Předchozí
Další
NALEPOVACÍ HODINY NA ZEĎ – POPIS Zpříjemněte si domácí atmosféru designovými hodinami s motivem lásky. Můžete si je sestavit podle sebe a vytvořit si tak na stěně jedinečný vzor. ORIGINÁLNÍ MOTIVY Nástěnné hodiny nabízíme ve 2 designových motivech. Vybírat můžete z motivu většího srdce s menšími srdíčky a motivem s menšími srdíčky a nápisem LOVE, tedy láska. Vybranou variantu si zvolíte nad ...

Všechny nabídky pro K11 Nástěnné hodiny

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis K11 Nástěnné hodiny

NALEPOVACÍ HODINY NA ZEĎ – POPIS
Zpříjemněte si domácí atmosféru designovými hodinami s motivem lásky. Můžete si je sestavit podle sebe a vytvořit si tak na stěně jedinečný vzor.
ORIGINÁLNÍ MOTIVY
Nástěnné hodiny nabízíme ve 2 designových motivech. Vybírat můžete z motivu většího srdce s menšími srdíčky a motivem s menšími srdíčky a nápisem LOVE, tedy láska. Vybranou variantu si zvolíte nad cenou zboží.
FANTAZII SE MEZE NEKLADOU
Jak si nalepovací hodiny sestavíte a připevníte na stěnu, je jen na Vás. Můžete jimi například pokrýt jednu stěnu nebo vytvořit přesah i na stěnu druhou či přesah na strop, záleží jen a jen na Vás.
DO JAKÉKOLI MÍSTNOSTI
Hodiny na zeď se hodí do jakékoli místnosti ve Vašem bytě či domě. Můžete je pověsit například do dětského pokoje, ložnice či obýváku, ale určitě najdou využití i v kuchyni nebo jídelně.
SKVĚLÝ DÁREK
Překvapte mile své blízké a pořiďte jim originální dárek v podobě designových hodin, které jim zaručeně udělají radost.
JEDNODUCHÁ APLIKACE
Po výběru vhodného místa pro aplikaci hodin na zeď přilepte přiloženou bílou samolepku na jednotlivé části hodin, odlepte fólii a připevněte na vhodné místo. V poslední řadě odstraňte průhlednou fólii z nalepovacích hodin.
JEDNODUCHÉ SLOŽENÍ HODIN
Postup složení ciferníku naleznete v obrázcích výše.
SNADNÁ ÚDRŽBA
Nástěnné hodiny udržujte podobně jako zrcadla či okna ve Vašem bytě. Otisky prstů či prach očistěte pomocí čističe na sklo a suchého hadříku.
ROZMĚRY
Designové hodiny disponují tloušťkou 1 mm. Průměr nalepovacích hodin je 13,5 cm. Finální velikost dekorace závisí na Vaší fantazii.
NAPÁJENÍ HODIN
Napájení je zajištěno jednou AA baterií (není součástí balení, tyto baterie naleznete ZDE).
MATERIÁL
Nástěnné hodiny jsou vyrobeny z kvalitního akrylového skla, které je specifické svou odolností a nízkou váhou.
OBSAH BALENÍ
Balení obsahuje komp...

Parametry K11 Nástěnné hodiny

Výrobce K11

Podobné produkty

Podobné fráze: