Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  Grow me: Pivní chmel

Grow me: Pivní chmel

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Milujete zlatavý mok a chtěli byste pořídit originální dárek kamaráovi pivaři? Proč mu tedy nepořídit jeho vlastnoručně vypěstovaný chmel a kdo ví, třeba vás za pár měsíců pozve na jeho vlastní pivo, založí svoji značku.. Budoucnost je jen na vás. Vhodná sazba je začátkem března, své specifické květy v podobě chmelových hlávek ukáže na přelomu července a srpna. Grow me balení obsahuje balíček se...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Grow me: Pivní chmel

Popis Grow me: Pivní chmel

Malé dárky píše:

Sadu Grow mi nabízíme ve třech variantách: Bonsaj, Chilli papričky a právě Chmel.Pěstování je velmi jednoduché a vyžaduje minimální úsilí. Stačí pravidelně zalévat a neodmyslitelná surovina pro výrobu piva Vám poroste rovnou v bytě.
 
 
 
Vtipný dárek pro milovníky piva
Vypěstujte si svoje vlastní tekuté zlato

1 x květináček1 x výživná zemina1 x značkovač pro budoucí roslinky

Milujeme Gadgets Praha píše:

Milovníci piva, spojte se! Toto je vaše jedinečná příležitost, jak udělat dojem na svou druhou polovičku nebo dobré přátele vtipným dárkem. Lámete si hlavu, jestli je pozvat na drink, nebo zkusit něco trvalejšího? Nabízíme vám dokonalou kombinaci.
Balení obsahuje semínka rostliny, které se mezi pivaři přezdívá "tekuté zlato". Je to mimořádně aromatická rostlinka střední náročnosti, jako pokojová nevyžaduje speciální zacházení. Vhodná sazba je začátkem března, své specifické květy v podobě chmelových hlávek ukáže na přelomu července a srpna.
Grow me balení obsahuje balíček se semeny, květináč, speciální výživnou zeminu, která po zalití nabobtná, a dřevěný značkovač budoucí rostlinky.
Není vhodné pro děti do 3 let.

Vtipný dárek pro milovníky piva
Vypěstujte si svoje vlastní tekuté zlato
1 x květináček
1 x výživná zemina
1 x značkovač pro budoucí roslinky

Geekplanet.cz píše:

Milovníci piva, spojte se! Toto je vaše jedinečná příležitost, jak udělat dojem na svoji druhou polovičku nebo dobré přátele vtipným dárkem. Lámete si hlavu, jestli je pozvat na drink, nebo zkusit něco trvalejšího? Nabízíme vám dokonalou kombinaci. Balení obsahuje semínka rostliny, které se mezi pivaři přezdívá "tekuté zlato".

Parametry Grow me: Pivní chmel

Druh Grow It - Vypěstuj si

Podobné produkty

Podobné fráze: