Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  DX Ledové kostky

DX Ledové kostky

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Whisky stone - ukázka použití ve videu Ledové kostky jsou skvělým doplňkem do Vašeho domácího baru. Použití je specifické svojí funkcí, která pomáhá Vašemu pití, jako je whisky, skotská, vodka, víno apod. dodat tu správnou teplotu bez zbytečného ředění kostkami ledu. Stačí pouze dát na 3 hodiny do mrazáku, nechat aby mramorové kostky vstřebaly chlad a poté dát do svého oblíbeného pití. Ideální...

Všechny nabídky pro DX Ledové kostky

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis DX Ledové kostky

Whisky stone - ukázka použití ve videu
Ledové kostky jsou skvělým doplňkem do Vašeho domácího baru. Použití je specifické svojí funkcí, která pomáhá Vašemu pití, jako je whisky, skotská, vodka, víno apod. dodat tu správnou teplotu bez zbytečného ředění kostkami ledu. Stačí pouze dát na 3 hodiny do mrazáku, nechat aby mramorové kostky vstřebaly chlad a poté dát do svého oblíbeného pití. Ideální pro znalce, kteří si rádi vychutnají specifickou chuť svého oblíbeného nápoje s mírným chladem, a oproti ledu nápoj tak nikdy nezmění svou dokonale vyváženou chuť.
Barva
Šedá
Materiál
Mramor
Další funkce
Mramorové kostky byly schváleny FDA (Food and Drug Administration). Každý kámen je ručně řezaný, neporézní, bez zápachu, bez chuti, tudíž kameny nebudou absorbovat pachy z Vašeho mrazáku jako obyčejné kostky ledu. Lze mýt v myčce a nikdy se neopotřebují.
Obsah balení
9 x Ledová kostka
1 x Profesionální pouzdro
Rozměry: 2,0 cm x 2,0 cm x 2,0 cmHmotnost: 194 g

Parametry DX Ledové kostky

Výrobce DX

Podobné produkty

Podobné fráze: