Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  Chladící půllitr

Chladící půllitr

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Roztávající kostky ledu již nebudou ředit Váš oblíbený nápoj! Samochladící půllitr dokáže ledově vychladit Váš nápoj*

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Chladící půllitr

Popis Chladící půllitr

Krásné dárky Praha píše:

Horké letní dny mohou být často dost žíznivé a každý pivař by Vám potvrdil, že nejlepším nápojem na žízeň je vychlazené pivo. Představujeme Vám chladící půllitr 0,4 l, který je vyroben z plastu obsahujícího nemrznoucí gel. Stačí tedy dát půllitr do mrazáku a pak do něj nalít nápoj. Nápoj tak vydrží dlouho vychlazený a nestane se Vám, že Vám pivo za chvíli zteplá. Chladící půllitr 0,4 l je originální dárek pro pivaře. Velikost: (Objem 0,4l) Plastová sklenice má vevnitř rychle mrznoucí gel, který je naprosto průhledný a udržuje stálou teplotu nápoje. Vynikající způsob, jak rychle vychladit jakýkoliv nápoj bez toho, aby se ředil ledem Rozměry : 16 x 12 x 9cm Hmotnost : 430g

Rychlé Dárky píše:

Chladící půllitr se stane po pár vyzkoušení Vašim miláčkem na horké dny. Neni nic lepší než samochladící půllitr , který můžete používat jak na cestách, tak třeba i při venkovním grilování v letních teplých měsících. Tento chladící půllitr Vám umožní si dát pořádně vychlazené pivo z ledové sklenice a spoustu jiných nápojů.Pokud ovšem nedáte dopustit na vychlazený zlatavý mok, určitě se vám bude zamlouvat chladící půllitr. Půllitr má dvojité stěny, které jsou napuštěny netoxickým, rychle mrznoucím a průhledným gelm. Tento gel pak udržuje sklenici dlouho studenou i s nápojem u vnitř. Sklenice se před použitím vloží dnem vzhůru do mrazáku, kde gel rychle zmrzne v jeden velký kus ledu. V teplém počasí Vás nic tak nepotěší jak dlouho orosená sklenice.
Chladící půllitr je revoluční nápad. Objem půllitru je 330 ml.

BestDarky.cz píše:

Představte si půllitr s chladícím systémem. Nezní to jako pohádka?
Tento půllitr má dvojité stěny, prostor mezi nimi je vyplněn rychle mrznoucím netoxickým gelem. Před použitím vložte půllitr do mrazáku dnem vzhůru (gel se tak rozlije do boků sklenice), látka rychle zmrzne a poté udrží nápoj dlouho chladný.
Tuto novinku oceníte zejména v horkých letních měsících.
• Materiál: plast, nemrznoucí gel
• Rozměry: 16,5×8,5 cm
• Objem: 400 ml

Dárečky Praha píše:

Léto je v plném proudu! Sluníčko, teplé počasí a spousta zábavy! Ať už v parném počasí pijete limonádu, pivo, kolu, nebo cokoli jiného, tento samochladící půllitr je vždy udrží příjemně vychlazené. Dejte chladící sklenici do mrazáku a nechte zamrazit tekutinu uzavřenou ve dvojité stěně sklenice. Pak už si jen vychutnávejte svůj mrazivě vychlazený nápoj!
Technická specifikace:
Objem: 400 ml
Výška: 15 cm
Průměr: 8 cm
Sklenice je vyrobená z plastu
Doba mražení: 1-1,5 hodiny
Doba rozmrznutí: 2-3 hodiny
Léto je v plném proudu! Sluníčko, teplé počasí a spousta zábavy! Ať už v parném počasí pijete limonádu, pivo, kolu, nebo cokoli jiného, tento samochladící půllitr je vždy udrží příjemně vychlazené. Dejte chladící sklenici do mrazáku a nechte zamrazit tekutinu uzavřenou ve dvojité stěně sklenice. Pak už si jen vychutnávejte svůj mrazivě vychlazený nápoj!Technická specifikace: Objem: 400 mlVýška: 15 cmPrůměr: 8 cmSklenice je vyrobená z plastuDoba mražení: 1-1,5 hodinyDoba rozmrznutí: 2-3 hodiny

Bilatlapka.cz píše:

V létě stačí sedět chvíli venku na slunci a veškeré nápoje máte hned zteplalé. Limonáda se dá ještě přežít, ale teplé pivo? To můžete rovnou vylít. Přinášíme vám řešení v podobě chladícího půllitru, který udrží nápoje vychlazené dlouhou dobu. Můžete si tak pohodlně dopřávat osvěžující dokonale vychlazené pivo nebo jakýkoli jiný nápoj i těch největších vedrech.

Hlavní výhody
ideální dárek pro pivaře
perfektně vychlazené pivo
udrží nápoj dlouho studený
odolá vysokým i nízkým teplotám
odolný vůči mechanickému poškození

Dokonale vychlazené nápoje po dlouhou dobu
Vychutnejte si osvěžující perfektně vychlazené pivo na sluníčku u vody, při letní grilovačce nebo doma u televize z našeho chladícího půllitru. V půllitru můžete kromě piva chladit také vodu, limonády, džusy, ovocné šťávy, míchané koktejly s alkoholem či bez něj, nebo si z něj dopřát osvěžující ledovou kávu. Chladící půllitr nijak nepoškozuje kvalitu ani chuť nápojů, které do něho nalijete.

Z chladícího půllitru chutná pivo ještě lépe
Chladící půllitr není jen obyčejný půllitr, který znáte z obchodů a restaurací. Stěny chladícího půllitru jsou naplněny speciální čirou chladicí kapalinou. Nemusíte do něj lít žádnou vodu ani vkládat led, stačí ho jen vložit do mrazáku tak jak je. Po cca hodině až hodině a půl v závislosti na typu a výkonu vašeho mrazáku, máte chladící půllitr dokonale namražený. Že je půllitr připravený k použití, poznáte tak, že chladicí kapalina ve stěnách půllitru se nebude hýbat a bude zcela zmrzlá. Po použití půllitru ho stačí pouze opláchnout vodou a uložit na libovolné místo. Půllitr lze používat opakovaně.

Specifikace:
objem: 0,4 l
výška: 14,8 cm
průměr: 8,2 cm
barva: čirá
materiál: plast + chladící gel
zdravotně nezávadný
doba mražení: cca 1 – 1,5 h v závislosti na typu mrazáku...

Milujeme Gadgets Praha píše:

Toto je ten pravý dárek pro muže, kteří mají za parných letních dnů rádi chladné pivo nebo jiný nápoj. Tento maxi půllitr má dvojitou stěnu a uvnitř je průhledný gel, který po vložení do mrazničky vytvoří z vašeho nápoje chladný mok, který vydrží dlouho příjemně studený a nezředíte si jej zbytečně vodou jako při použití kostek ledu.
Plastový půllitr originálního designu
Plněn průhledným netoxickým gelem
Obsah půllitru : 600 ml
1 x Chladící půllitr 0,6l s gelem

Saruman CZ píše:

Samochladící půllitr je výborný produkt, který můžete použít na cesty nabo jako ideální doplňek do kuchyně při venkovním grilování v letních teplých měsících.Chladící půllitr Vám umožní si dát pořádně vychlazené pivo z ledové sklenice nebo jiný nápoj, jako třeba limonádu nebo džus.Sklenice udržuje dlouho nápoj u vnitř studený, a to proto, že mám dvojitou stěnu ve které se nachází speciální ntoxická hmota, která v mražáku zmrzne a pak pomalu taje přičemž ochlazuje obsah půllitru. Sklenice se pro namrazuje v mrazáku dnem vzhůru. Samochladící půllitr je revoluční nápad, který nadchne každého milovníka vychlazených nápojů a lze je použít i jako výborný dárek, který udělá radost tatínkovi, dědečkovi či strýčkovi, kteří si s přáteli rádi popovídají u vychlazeného chmelového moku.Specifikace produktu:Před prvním použitím půllitr umyjte ve vlažné vodě Půllitr vložte do mrazničky vzhůru dnem V mrazničce nechte po dobu 2 – 4 hodin Teplota v mrazničce nesmí přesáhnout - 10 stupňů Celsia Po vyjmutí z mrazničky je půllitr ihned určen k použití POZOR ! Nepatří do mikrovlnné trouby a do myčky nádobí Uvnitř půllitru je chladící tekutina Objem půllitr 600 ml.

skoro-zadara.cz píše:

Odvažte se a ukažte svému tátovi, že ho máte doopravdy rádi. Zajímavý a vskutku působivý Velký chladící půllitr - Super Táta potěší a chytne za srdce každého tátu. Velký objem půllitru pojme velké pivo i s pěnou! Mezi stěnami půllitru se nachází výplň, která se v mrazáku mění na led a zajišťuje chlazené pivo po dlouhou dobu i v horkých letních dnech. Dopřejte tátovi opravdu výjimečnou péči a připravte pro něho jedinečnou chvilku plnou pohody a relaxu. Super táta je jenom jeden.
Materiál: akrylátové sklo
Objem: 600 ml
Vhodné do myčky nádobí
1x Velký chladící půllitr - Super Táta

Kokiskashop píše:

Velký chladící půllitr s objemem 600 ml. Na světě není větší chladící půllitr než tento. Speciálně vyrobený pro české pivaře :)Chladící půllitr má dvojité stěny, mezi kterými je napuštěn netoxický, rychle mrznoucí a průhledný gel. Sklenice se před použitím vloží dnem vzhůru (aby se tekutý gel rozmístil do celého půllitru) do mrazáku, kde gel rychle zmrzne v jeden velký kus ledu. Gel pak udržuje sklenici velmi dlouho studenou a pivo uvnitř taky. V teplém počasí tak nic nepotěší více, než dlouho orosená sklenice. Můžete zchladit nejen pivo, ale i jakýkoliv jiný nápoj. Velký chladící půllitr s objemem 600 ml. Speciálně vyrobený pro české pivaře. Objem 600 ml Plastová sklenice má vevnitř rychle mrznoucí gel, který je naprosto průhledný a udržuje stálou teplotu nápoje. Vynikající způsob, jak rychle vychladit jakýkoliv nápoj bez toho, aby se ředil ledem1x Velký chladící půllitr

zadara-skoro.cz píše:

Chodíte rádi na venkovní párty, ale ne vždy máte po ruce studenou vodu? Máte rádi správně vychlazené pivo? Pořiďte si tedy obří nafukovací půllitr. S tímto půllitrem uděláte radost všem svým blízkým. Nafoukněte půllitr, dejte do něj led nebo studenou vodu a můžete začít chladit. Chladící půllitr je dost velký, takže si v něm piva můžete měnit dle spotřeby. Nafukování půllitru zabere jen chvíli, takže párty může začít. Velikost: 63 x 42 cm

Parametry Chladící půllitr

Výrobce Ostatní

Podobné produkty

Podobné fráze: