Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  Chick clicker

Chick clicker

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Spočítat všechny ty krásky, co se na vás usmějí, je někdy problém. S naším počítadlem Totty clicker budete celý den v obraze.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Chick clicker

Popis Chick clicker

Krásné dárky Praha píše:

Rádi se s kamarády sázíte? Pak je pro Vás ideálním dárkem Chick clicker. Díky této malé hračce se můžete s kamarády předhánět, kdo například vykouřil více cigaret, vypil více piv nebo měl více holek. Chick clicker zaznamenává opakující se události ve Vašem životě. Nyní se můžete sázet a vyhrávat a užít si plno legrace. Chick clicker je originální dárek pro kamarády. Ulehčí počítání Kliknutím posunete počítadlo o jednu pozici Vtipný dárek pro kamaráda Možno spočítat až 9999 věcí Lehké vyresetování

Zajímavé dárky píše:

Vyražte s kamarády na pláž a počítejte na kolik "obdivuhodných" krásek jste narazili. Jednoduchým klikáním můžete počítat kolik dívek se na vás při návštěvě baru usmálo nebo cokoli jiného. Poznámka pro čtenáře Beast: je nám velmi líto, že redaktoři Beastu nezažádali o vzorek na testování, protože pak by věděli, že clicker samozřejmě nemá LCD. Je nám také velmi líto, že nás o článku neinformovali, protože pak bychom měli větší zásobu clickerů, která je aktuálně vyčerpaná. A zde se můžete podívat, jak se chick clicker používá:

Geekplanet.cz píše:

Spočítat všechny ty krásky, co se na vás usmějí, je někdy těžké. S naším počítadlem Chick clicker budete celý den v obraze. Jednoduchým klikáním lehce spočítáte cokoliv potřebujete a nemusí to být zrovna dlouhonohé krasavice, ale třeba počet zvednutých rukou při hlasování nebo účastníci zájezdu.

Parametry Chick clicker

Výrobce OEM

Podobné produkty

Podobné fráze: