Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  Chemická laboratoř

Chemická laboratoř

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Chtěli byste vašim dětem, válčícím s chemií, nějak pomoci a ukázat jim, že chemie není vždy jen nuda a hodně učení? Se sadou mužete objevovat a zkoumat svět kolem vás. Laboratoř je na to vybavena různými přístroji a minerály. Hra obsahuje vše, co byste našli v opravdové laboratoři: zkumavky, odměrky, pipety a mnoho dalších věcí. Všechny tyto věci společně s knížkou plnou experimentů umožní dítěti...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Chemická laboratoř

Popis Chemická laboratoř

Stavebnice-Hry píše:

Spousta zábavy u vytváření desítek zajímavých chemických pokusů!

Experimentální sada Velká chemická laboratoř představuje moderní, plně vybavenou laboratoř pro studium chemie zábavnou formou. S touto experimentální sadou mohou děti zkoušet různé chemické reakce. To vše díky množství užitečných pomůcek a naprosto bezpečně.

Sada obsahuje: bezpečnostní brýle, odměrné kádinky s víčkem, zkumavky se zátkou, štětku, míchadlo, pipetu, balónky, bezpečnostní klíč na zkumavky, odměrný válec, nálevku, stojan na zkumavky, špachtle, filtrační papír, malou hadičku, pinzetu, nástroj na tvorbu bublin, chemické látky (kyselinu vinnou, uhličitan sodný, univerzální indikátorový papírek) a ilustrovaný návod.

Tato sada neobsahuje všechny materiály potřebné pro pokusy ani materiály, které se běžně vyskytují v domácnosti.

Proděti.cz píše:

Experimentální sada Velká chemická laboratoř představuje moderní, plně vybavenou laboratoř pro studium chemie zábavnou formou. S touto experimentální sadou mohou děti vytvářet desítky zajímavých chemických pokusů. To vše díky množství užitečných pomůcek a naprosto bezpečně.

Saruman CZ píše:

Chemická laboratoř je experimentální sada pro děti a rodiče. V sadě najdete zmenšenou chemickou lamoratoř a vše co k ní patří, jako stojan na zkumavky, kádinky, zkumavky a další příslušenství a hlavně 5 druhů chemikálií pro mnoho zajímavých chemických pokusů.K realizaci některých pokusů budete potřebovat navíc předměty a kuchyňské ingredience, které se běžně nacházejí v každé domácnosti. Díky této fantastické laboratoři s vybavením a příslušenstvím se děti mohou blíže seznámit se světem kolem sebe.Sada obsahuje přírodní nebo syntetické ingredience, ktere nejsou přímo nebezpečné, ale při provádění pokusů se doporučuje dohled a asistence dospělé osoby. Výpis některých experimentů: seznámení se základními postupy,výrobu roztoků a barviv,pozorování chování kapalin a jejich molekul,reakce na bázi tepla a chladu,pokusy s inkoustem,vznik pevného skupenství ze dvou kapalin,krystalizace,změny barev, Balení obsahuje:28 druhů příslušenství včetně ohranných brýlí,5 druhů chemikálií,Originální obrázkový návod s českým překladem na 150 chemických pokusů. Při použití se doporučuje dohled rodiče nebo dospělé osoby a dodržování zásad bezpečnosti popsaných v návodu.

Parametry Chemická laboratoř

Druh Originální dárky

Podobné produkty

Podobné fráze: