Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  Chemická laboratoř

Chemická laboratoř

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Chtěli byste vašim dětem, válčícím s chemií, nějak pomoci a ukázat jim, že chemie není vždy jen nuda a hodně učení? Se sadou mužete objevovat a zkoumat svět kolem vás. Laboratoř je na to vybavena různými přístroji a minerály. Hra obsahuje vše, co byste našli v opravdové laboratoři: zkumavky, odměrky, pipety a mnoho dalších věcí. Všechny tyto věci společně s knížkou plnou experimentů umožní dítěti...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Chemická laboratoř

Popis Chemická laboratoř

Saruman CZ píše:

Chemická mini laboratoř je experimentální sada pro dětipomocí které se seznámí se základy chemie pomocí připravených a detailně popsaných pokusů. Dítě se můžete seznámit např. s chováním tekutin o různé hustotě, zjistit pH různých kapalin v nejbližším okolí nebo zkusit jednoduchou chemickou reakci, díky které se sám nafoukne balónek.Sada obsahuje celkem 6 pokusů včetně jednoduchého kvízu.Obsah balení: 7 položek příslušenství (např. pipeta, trychtýř, zkumavky, pH test.papírky, atd.) a 2 karty pro 6 různých pokusů*originální obrázkový návod s český překladem*Některé pokusy vyžadují ingredience a předměty běžně dostupné v každé domácnosti.Není vhodné pro děti do 3 let, obsahuje malé součástky.

SOFTCOM.cz píše:


Albi - Chemická laboratoř, 1 hráč, od 8 let

Skákací raketový míček? Explodující krvavé kuličky? Bublající oční bulvy?
Pokud vám doma vyrůstá malý chemik, podpořte jeho tvořivost s kreativní sadou Chemická laboratoř.
Vyzkouší si nespočet pokusů, u kterých se dozví zajímavosti a nové informace ze světa chemie.

Obsah:
barevný polymer (PVOH),
3 plastové trubičky,
2 špejle,
ochranné brýle,
malou formu,
střední formu,
velkou formu,
extra velkou formu,
2 malé kádinky,
plastovou lžičku,
1 pár rukavic,
3 pipety,
uzavíratelnou nádobu s alginátem,
chlorid vápenatý,
plastovou mističku,
hydrogenuhličitan sodný,
kyselinu citronovou,
lávovou pěnu,
2 odměrky,
malou pipetu,
2 dřevěné tyčinky,
plastovou formu ve tvaru obličeje,
2 barviva
ilustrovaný návod.


Počet hráčů: 1 hráč
Věk hráčů: od 8 let
Doba hraní: 15 min.

Stavebnice-Hry píše:

Skákací raketový míček? Explodující krvavé kuličky? Bublající oční bulvy? Pokud vám doma vyrůstá malý chemik, podpořte jeho tvořivost s kreativní sadou Chemická laboratoř. Vyzkouší si nespočet pokusů, u kterých se dozví zajímavosti a nové informace ze světa chemie.

Sada Chemická laboratoř obsahuje: barevný polymer (PVOH), 3 plastové trubičky, 2 špejle, ochranné brýle, malou formu, střední formu, velkou formu, extra velkou formu, 2 malé kádinky, plastovou lžičku, 1 pár rukavic, 3 pipety, uzavíratelnou nádobu s alginátem, chlorid vápenatý, plastovou mističku, hydrogenuhličitan sodný, kyselinu citronovou, lávovou pěnu, 2 odměrky, malou pipetu, 2 dřevěné tyčinky, plastovou formu ve tvaru obličeje, 2 barviva a ilustrovaný návod.

MALL.CZ píše:

Experimentální sada Velká chemická laboratoř představuje moderní, plně vybavenou laboratoř pro studium chemie zábavnou formou. S touto experimentální sadou mohou děti vytvářet desítky zajímavých chemických pokusů. To vše díky množství užitečných pomůcek a naprosto bezpečně.

Říšesnů.cz píše:

BUKI Chemická laboratoř 150 pokusů
Chemická laboratoř BUKI je experimentální sada pro malé vědátory. V sadě najdete zmenšenou chemickou lamoratoř a vše co k ní patří... stojan na zkumavky, kádinky, zkumavky a další příslušenství a hlavně 5 druhů chemikálií pro mnoho zajímavých chemických pokusů. Sada obsahuje podrobný obrázkový návod s českým překladem na 150 chemických pokusů. K realizaci některých pokusů budete potřebovat navíc předměty a kuchyňské ingredience, které se běžně nacházejí v každé domácnosti.

Díky této fantastické laboratoři s vybavením a příslušenstvím se děti mohou blíže seznámit se světem kolem sebe. Sada obsahuje přírodní nebo syntetické ingredience, ktere nejsou přímo nebezpečné, ale při provádění pokusů se doporučuje dohled a asistence dospělé osoby.

Experimenty zahrnují např.:- seznámení se základními postupy- výrobu roztoků a barviv- pozorování chování kapalin a jejich molekul- reakce na bázi tepla a chladu- pokusy s inkoustem- vznik pevného skupenství ze dvou kapalin- krystalizace- změny bareva mnohem, mnohem více ...

OBSAH SADY:28 druhů příslušenství včetně ochranných brýlí5 druhů chemikáliíOriginální obrázkový návod s českým překladem

Při použití se doporučuje dohled rodiče nebo dospělé osoby a dodržování zásad bezpečnosti popsaných v návodu.

Vhodné pro děti od 8 let

Parametry Chemická laboratoř

Druh Originální dárky

Podobné produkty

Podobné fráze: