Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  Cheerlink Inspekční kamera

Cheerlink Inspekční kamera

Načítám galerii...
Předchozí
Další
ZBOŽÍ ZASÍLÁME TAKÉ NA SLOVENSKO VÍCE INFORMACÍ ZDE. INSPEKČNÍ KAMERA - POPIS USB kamera se 4 LED světly je navržena pro vášnivé průzkumníky či opraváře. Díky jejím rozměrům a vodotěsnosti se dostanete i do míst, kam by lidské oko za normálních okolností nedohlédlo a kde hrozí poničení běžné kamery. Kamera umí jak pořizovat fotografie, tak natáčet videa, která se nahrávají/zobrazují přímo d...

Všechny nabídky pro Cheerlink Inspekční kamera

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Cheerlink Inspekční kamera

ZBOŽÍ ZASÍLÁME TAKÉ NA SLOVENSKO VÍCE INFORMACÍ ZDE.
INSPEKČNÍ KAMERA - POPIS
USB kamera se 4 LED světly je navržena pro vášnivé průzkumníky či opraváře. Díky jejím rozměrům a vodotěsnosti se dostanete i do míst, kam by lidské oko za normálních okolností nedohlédlo a kde hrozí poničení běžné kamery. Kamera umí jak pořizovat fotografie, tak natáčet videa, která se nahrávají/zobrazují přímo do Vašeho PC.
JEDNODUCHÁ INSTALACE
Stačí jen nainstalovat do Vašeho notebooku či počítače velmi jednoduchý program, který naleznete níže pod nadpisem KE STAŽENÍ. Endoskopickou kameru poté jednoduše zapojíte do počítače pomocí USB kabelu a zapnete program, kde se automaticky objeví obraz, a můžete se pustit do zkoumání.
4 NASTAVITELNÁ LED SVĚTLA
Kamera disponuje čtyřmi LED diodami, které endoskopické kameře poskytují kvalitní osvětlení. Pro regulaci světel stačí jen pootočit kolečkem na USB připojení a můžete si vybrat, jaký jas vám vyhovuje nejvíce.
VODOTĚSNÁ
Díky své vodotěsnosti je možné USB kameru používat i v extrémně vlhkém prostředí nebo ve vodě. Pomocí inspekční kamery tak můžete prozkoumat prostory, kam se s běžnou kamerou nedostanete, jako jsou kanály, trubky, akvária, odpady umyvadel a podobně.
POZOR: Kameru nikdy nedávajte pod tekoucí proud vody. V případě potřeby ji očistit, použijte vždy vlhký hadr. I když je kamera vodotěsná, tak jí síla proudu vody může poškodit.
ŠIROKÁ VYUŽITELNOST ENDOSKOPU
Kamera se hodí pro spoustu problémů v domácnostech, kdy potřebujete například zjistit závadu v místech, kam za normálních okolností nedohlédnete, ať už se jedná o nedostupné prostory ve zdech nebo domácí spotřebiče. Kamera vyrobená ve stylu průmyslového endoskopu je díky svým skvělým vlastnostem určena i pro skutečné profesionály z různých oborů, jako jsou kominíci, záchranáři, hasiči, instalatéři, stavebníci a další.
SKVĚLÁ OVLADATELNOST
Inspekční kamera disponuje velmi snadnou ovladatel...

Parametry Cheerlink Inspekční kamera

Výrobce Cheerlink

Podobné produkty

Podobné fráze: