Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  Bezdotykový dávkovač mýdla

Bezdotykový dávkovač mýdla

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Vychytávka do každé domácnosti. Automatický dávkovač mýdla Vám zajistí to nejhygieničtější mytí rukou. Už žádné špinavé mýdlo používané více lidmi a přenášející tak bakterie jeden na druhého. Přístroj sám rozpozná, jestli se pod ním nachází dlaně čekající na mýdlo a přesně odměří dostatečnou dávku. Pohodlné a velice praktické! Navíc za velice nízkou cenu. Velikost: 20 x 8 cm Nápajení: 4x AAA (nej...

Všechny nabídky pro Bezdotykový dávkovač mýdla

Popis Bezdotykový dávkovač mýdla

Dianashop.cz píše:

Dejte STOP bakteriím!
Automatický dávkovač mýdla Soap Magic je ideální dávkovač mýdla a saponátů do vaší koupelny a kuchyně, který automaticky, bezdotykově dávkuje a chrání tak vaše ruce před nežádoucími bakteriemi. Přenosný, malý přístroj Soap Magic zlepšuje nejen hygienu, ale hlavně přináší trochu techniky a nové technologie.
Soap Magic je bezdotykovým automatickým dávkovačem mýdla a saponátu. Děti už nemusí osahávat tlačítko dávkovače, stačí vložit ruku pod čidlo a to automaticky aplikuje dávku mýdla.
[img-1199-left-large_default]
Moderní dávkovač mýdla, na který nikdo nemusí sahat ! Dávkovač mýdla Soap Magic pracuje na bezdotykovém principu a sám pozná, že je ruka pod něj vložena a přesně nadávkuje potřebnou dávku na umytí rukou. Už se nikdy nemusíte dotýkat dávkovače, na kterém jsou akorát naneseny různé bakterie od jiných uživatelů rodiny.
Provoz na 4 x AAA baterii(nejsou součástí balení)Materiál: PlastObjem: 250 mlRozměry: 20 x 13,5 x 8 cm

top-ceny.eu píše:

Dávkovač nejen že udrží všechny bakterie na uzdě, ale je zhotoven tak, abyste zbytečně neplýtvali mýdlem, takže ještě ušetří vaše peníze. Potrpíte si na hygienu, ale při používání mýdla v klasických dávkovačích máte obavy z nahromaděných bakterií?
Vašemu strachu bude od dnes konec! Převratný bezdotykový dávkovač mýdla Soap Magic je pomocník hodný každé domácnosti, či kanceláře.
Technická specifikace:

Rozměry krabice: 20 x 12,5 x 8,5 cm
Výška dávkovače: 19 cm
Barva: kombinace modrá, bílá, šedivá
Aktivace pohybem
Materiál: plast
Nádržka na mýdlo cca 300ml
Napájení: 4x 1,5 AAA baterie (nejsou součástí balení) - můžete objednat zde
Omývejte pouze hadříkem, neponořujte do vody

ASIMP.cz píše:

materiál: ABS plast
kapacita: 400 ml
napájení: 4 AAA baterie (nejsou součástí balení)
rozměr: 19 x 12,2 x 8 cm
hmotnost: 231 g
....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................


//

Electro World s.r.o. píše:

Bezdotykový dávkovač mýdla Helpmation V-476 vyrobený v elegantní stříbrné barvě se bude díky svým čistým liniím a luxusnímu vzhledu dokonale vyjímat ve Vaší koupelně. S moderním bezdotykovým ovládáním se už nikdy nebudete muset dotýkat žádného tlačítka, které je přirozeně plné bakterií. Stačí jednoduše vložit ruku pod senzor, který vám automaticky nadávkuje ideální množství mýdla přímo do dlaně. Určitě oceníte systém "No Drip" díky kterému už nikdy nebude mýdlo po nadávkování kapat.

Parametry Bezdotykový dávkovač mýdla

Výrobce Ostatní

Podobné produkty

Podobné fráze: