Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Gadgety  >  Barevná sprcha

Barevná sprcha

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Vynikající doplněk pro Vaší koupelnu. Tato sprchová hlavice efektně a hlavně efektivně indikuje teplotu vody 6 barevnými odstíny. Už Vám tak nehrozí, že byste se popálili, nebo nepříjemně zchladili. Hlavice Vám tak zajistí větší komfort ve Vaší vlastní koupelně a zároveň ji zajímavě dekoruje. Z bezpečnostních důvodu nad 45°C teploty vody sprcha začne varovně blikat. Hlavice nepotřebuje žádné bate...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Barevná sprcha

Popis Barevná sprcha

Rychlé Dárky píše:

Efektní sprchová hlavice s LED podsvětlením vodního proudu Vám pomůže rozpoznat teplotu vody před a během sprchování. Při používání námi nabízené LED svítící sprchové hlavice již nebudete must zkoušet zda je voda horká a nebo chladná. Tato elegantní chromovaná hlavice obsahuje na teplotu citlivé světelné zdroje. Funkce světla se zapíná a jeho barva se mění automaticky v závislosti na teplotě vody.
Specifikace produktu:
Pod 32°C svítí modře,
33~42°C zeleně,
42~45°C červeně,
Při překročení 46°C začne blikat červené světlo,
Materiál : ABS, Galvanizant

Saruman CZ píše:

Efektní sprchová hlavice s LED podsvětlením vodního proudu Vám pomůže rozpoznat teplotu vody před a během sprchování.Při používání námi nabízené LED svítící sprchové hlavice již nebudete must zkoušet zda je voda horká a nebo chladná. Tato elegantní chromovaná hlavice obsahuje na teplotu citlivé světelné zdroje. Funkce světla se zapíná a jeho barva se mění automaticky v závislosti na teplotě vody.Specifikace produktu:Pod 32°C svítí modře, 33~42°C zeleně, 42~45°C červeně, Při překročení 46°C začne blikat červené světlo, Materiál : ABS, Galvanizant Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE

TV PRODUCTS CZ píše:

Chytrá LED sprcha
Sprchová hlavice - svítící sprcha - s LED podsvětlením vodního proudu. Barva se mění automaticky v závislosti na teplotě vody. Chytrá LED sprcha díky vizuální kontrole teploty vody (3 barvy) výrazně snižuje riziko opaření. Chytrá LED sprcha je vhodná při chromatoterapii.
Barva červená - teplota vody 42-45°C (nad 45°C začne blikat) zelená - teplota vody 33-42C modrá - teplota vody max. 32°C Chytrá LED sprcha nepotřebuje napájení. LED sprchovou hlavici dodáváme v sadě 2 ks za celkovou cenu 558 Kč, samostatně za 329 Kč. Na chytrou LED sprchu poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Za-malo.cz píše:

Sprchová hlavice mění barvu LED podsvícení automaticky v závislosti na teplotě vody. Navíc má funkci, díky které se výrazně snižuje riziko opaření horkou vodou – při teplotě vody nad 51 °C se sprcha rozbliká. Barevné spektrum sprchy podporuje maximální relax a uvolnění.

BestDarky.cz píše:

Oživte váš koupelnový interiér!
Místo klasické sprchové hlavice namontujte tuto svítící sprchu s kamínky a sprcha bude ještě větší potěšení a relax.
Jakmile se rozteče voda, sprcha začne automaticky měnit barvy a kamínky se vlivem proudu rozhýbou.
Automaticky se mění barvy: červená, zelená a modrá
Detailní popis:
Materiál: plast/nerez
Rozměry: délka 21,5 cm, průměr hlavice 6 cm, průměr násady 3 cm
Barevné efekty: modrá, červená, zelená

LED technologie
Barvy se nemění vlivem teploty, ale…

Parametry Barevná sprcha

Druh Originální dárky

Podobné produkty

Podobné fráze: