Gaber EPICA

0 %
(0 hodnocení)

Čalouněná židle EPICA 360, otočná do komerčních i bytových prostorů Minimalismus, kvalitní zpracování a neotřelý design. Tím se pyšní otočná židle EPICA 360 se čtyřnohou podnoží z technopolymeru. Sedák je otočný o 360 stupňů a je čalouněný v látce nebo kožence, a pokud si nevyberete z naší bohaté nabídky, stačí koupit více než 10 kusů a získáte možnost použít vlastní látku. Barvy podnože a sedáku lze různě barevně kombinovat. Jak vybrat jídelní židli Tento zdánlivě jednoduchý kousek nábytku patří... Celý popis

  • Nejoblíbenější
  • Nejlevnější
  • Nejdražší

Popis

Čalouněná židle EPICA 360, otočná
do komerčních i bytových prostorů
Minimalismus, kvalitní zpracování a neotřelý design. Tím se pyšní otočná židle EPICA 360 se čtyřnohou podnoží z technopolymeru. Sedák je otočný o 360 stupňů a je čalouněný v látce nebo kožence, a pokud si nevyberete z naší bohaté nabídky, stačí koupit více než 10 kusů a získáte možnost použít vlastní látku. Barvy podnože a sedáku lze různě barevně kombinovat.
Jak vybrat jídelní židli
Tento zdánlivě jednoduchý kousek nábytku patří mezi položky, do kterých je dobré investovat. Pokud totiž začnete den snídaní na nepohodlné židli, může vám to zkazit náladu hned po ránu. Proto vám dnes poradíme, jak vybrat jídelní židli, kterou budete milovat.Minimalistická kolekce EPICA
Židle nám dělají společnost při časných snídaních, obědech s rodinou, v práci nebo při setkáních s přáteli. Je tedy důležité vybrat si takový kousek, který vám naprosto vyhovuje. V designové kolekci židlí EPICA, kterou pro značku Gaber vytvořil designér Marc Sadler, si najde ten svůj kousek každý.

3D konfigurátor
Zajímá Vás, jak bude produkt reálně vypadat? Kliknutím na 3D konfigurátor, který najdete na pravé straně pod cenou produktu, si můžete vyzkoušet všechna možná provedení materiálů i látek daného produktu a najít si ten pravý kousek pro Vás.

Objevte italskou vizionářskou firmu Gaber
Italská firma Gaber se díky dlouholetým zkušenostem s lisováním plastů a kovů stala jedničkou na světovém trhu. Italské kořeny a řemeslnou tradici návrhářská dílna propojuje s nejnovějšími technologickými poznatky. Proto jsou její produkty, mezi které patří především židle, barové stoličky a stoly, jedinečné a nadčasové. Firma Gaber ale také myslí na budoucnost, a proto se stále snaží vyrábět svůj nábytek ekologičtěji. V jejích kolekcích proto najdete 100% recyklovatelné produkty i produkty zero waste. Od roku 2000 se Gaber vyhýbá používání znečišťujících látek a místo toho podporuje používání recyklovaných materiálů.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.
Šířka (mm): 550
Hloubka (délka) (mm): 540
Celková výška (mm): 790
Výška sedáku (mm): 470
Hmotnost produktu (kg): 25 (4 ks, 2 balení)
Objem balení (m3): 0,37
Počet kusů v balení: 4
Záruka (měsíce): 24
Materiál: technopolymer, textil
Spotřeba látky / kůže: 0,25 m
Zobrazit více

Podobné produkty