GABER ALHAMBRA-TC

0 %
(0 hodnocení)

Designová židle ALHAMBRA TC pro vaše komerční i bytové prostory Židle ALHAMBRA TC vyniká svým svěžím, nadčasovým designem. Je tvořena technopolymerovou skořepinou s možností výběru z velkého množství barev a designovou čtyřnohou podnoží - ta je dodávána v povrchové úpravě chrom nebo bíle lakované ocel. Jakou variantu zvolíte? S výběrem té pravé židle vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde. Jak vybrat jídelní židli Tento zdánlivě jednoduchý kousek nábytku patří mezi... Celý popis

  • Nejoblíbenější
  • Nejlevnější
  • Nejdražší

Popis

Designová židle ALHAMBRA TC
pro vaše komerční i bytové prostory
Židle ALHAMBRA TC vyniká svým svěžím, nadčasovým designem. Je tvořena technopolymerovou skořepinou s možností výběru z velkého množství barev a designovou čtyřnohou podnoží - ta je dodávána v povrchové úpravě chrom nebo bíle lakované ocel. Jakou variantu zvolíte? S výběrem té pravé židle vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.
Jak vybrat jídelní židli
Tento zdánlivě jednoduchý kousek nábytku patří mezi položky, do kterých je dobré investovat. Pokud totiž začnete den snídaní na nepohodlné židli, může vám to zkazit náladu hned po ránu. Proto vám dnes poradíme, jak vybrat jídelní židli, kterou budete milovat.Kvalitní posezení s kolekcí ALHAMBRA
Židle nám dělají společnost při časných snídaních, obědech s rodinou, v práci nebo při setkáních s přáteli nad sklenkou vína. Je tedy důležité, abyste si vybrali kousek, který je pro vás ten pravý. V designové kolekci židlí a barových stoliček ALHAMBRA, kterou pro značku Gaber vytvořil italský designér Stefano Sandonà, si najde ten svůj kousek opravdu každý.

3D konfigurátor
Zajímá Vás, jak bude produkt reálně vypadat? Kliknutím na 3D konfigurátor, který najdete na pravé straně pod cenou produktu, si můžete vyzkoušet všechna možná provedení materiálů i látek daného produktu a najít si ten pravý kousek pro Vás.

Certifikace
Židle je výjimečná také vysokou kvalitou, která je podložená certifikací výrobků do zátěžových veřejných prostor CATAS.
Objevte italskou vizionářskou firmu Gaber
Italská firma Gaber se díky dlouholetým zkušenostem s lisováním plastů a kovů stala jedničkou na světovém trhu. Italské kořeny a řemeslnou tradici návrhářská dílna propojuje s nejnovějšími technologickými poznatky. Proto jsou její produkty, mezi které patří především židle, barové stoličky a stoly, jedinečné a nadčasové. Firma Gaber ale také myslí na budoucnost, a proto se stále snaží vyrábět svůj nábytek ekologičtěji. V jejích kolekcích proto najdete 100% recyklovatelné produkty i produkty zero waste. Od roku 2000 se Gaber vyhýbá používání znečišťujících látek a místo toho podporuje používání recyklovaných materiálů.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.
Šířka (mm): 440
Hloubka (délka) (mm): 460
Celková výška (mm): 820
Výška sedáku (mm): 450
Hmotnost produktu (kg): 11,6 (2 ks, balení)
Objem balení (m3): 0,3
Počet kusů v balení: 2
Záruka (měsíce): 24
Materiál: technopolymer, ocel
Venkovní použití: Ano
Žáruvzdornost: Ano
Zobrazit více

Podobné produkty