Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Fotorámečky  >  BABY ART Dvojitý rámeček na otisky + foto Pastel

BABY ART Dvojitý rámeček na otisky + foto Pastel

Načítám galerii...
Předchozí
Další
BABY ART Dvojitý rámeček na otisky + foto – Pastel Popis: Baby Art Double Print je čtvercový fotorámeček se třemi oddělenými prostory pro fotografii a otisky ručičky a nožičky Vašeho miminka. Za pár let se pro Vás stane cenným předmětem, protože pomůže uchovat vzpomínky na krásné období stále čerstvé. Návod: * Použití dle přiloženého návodu je jednoduché, rychlé a bez nepořádku....

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BABY ART Dvojitý rámeček na otisky + foto Pastel

Popis BABY ART Dvojitý rámeček na otisky + foto Pastel

Feedo.cz píše:

BABY ART Dvojitý rámeček na otisky +foto – PastelPopis:Baby Art Double Print je čtvercový fotorámeček se třemi oddělenýmiprostory pro fotografii a otisky ručičky a nožičky Vašehomiminka.Za pár let se pro Vás stane cenným předmětem, protože pomůžeuchovat vzpomínky na krásné období stále čerstvé.Návod:Použití dle přiloženého návodu je jednoduché, rychlé a beznepořádku.Výrobek je 100% zdravotně nezávadný pro vaše děťátko.

KASA.cz píše:

Vytvořte si sádrový otisk dětských ručiček
Dny s miminkem ubíhají závratně rychle a už po pár měsících je těžké uvěřit, jak maličké bylo, když se narodilo. Vytvořit si jedinečnou vzpomínku na první dny či měsíce jeho života můžete díky otiskům jeho drobounkých ručiček a nožiček.
Obzvláště kvalitní sady pro otisky vyrábí francouzská firma Baby Art.
Se sadou Baby Art Double Print Frame si jednoduše uděláte otisk ručičky a nožičky vašeho děťátka a společně s fotografií je vložíte do dřevěného rámečku, který je součástí balení.
A rozhodně se nemusíte obávat, že byste snad výrobu otisku nezvládli. Sada pro otisky Baby Art Double Print Frame je vytvořená tak, že skvělého výsledku dosáhnete, i když si nepřipadáte příliš zruční.
Napoprvé se nepovedlo? Nevadí, zkuste to znovu!
Sada pro otisky Baby Art obsahuje vše, co budete k vytvoření otisku potřebovat – sádrovací hmotu, váleček na její rozválení, trojrámeček, lepicí čtverečky pro nalepení otisků do rámečku, samolepicí štítky pod otisky pro vepsání jména a samozřejmě návod. Hmotu nejdříve zpracujte v rukách alespoň po dobu 30 sekund. Čím déle ji však budete zpracovávat, tím snadněji otisk vytvoříte. Pak hmotu rozválejte a přitiskněte do ní ručičku či nožičku dítěte. A kdyby se vám náhodou otisk nelíbil, ihned hmotu znovu zpracujte a začněte nanovo. Okraje hotového otisku zarovnejte a vaše dílko nechte uschnout při pokojové teplotě.
Skvělý dárek pro novopečené rodiče
Sada pro otisk Baby Art Double Print Frame White and Grey je také vynikajícím tipem na dárek k narození miminka. Vytvoření otisku je snadné, nevzniká při něm žádný nepořádek a sádra je pro citlivou dětskou pokožku zcela bezpečná. Velikost jednotlivých okének pro vložení otisků a fotografie je 17,5 x 17 cm. Barva dřevěného rámečku je bílá, pozadí za otiskem je šedé.
Baby Art Double Print vám jednou pomůže ve vzpomínkách vrátit čas. Stačí si jednoduše udělat otisk ručičky a nožičky vašeho děťátka ...

Proděti.cz píše:

Baby Art Rámeček Double Print Frame pro vystavení otisku nožičky a ručičky vašeho miminka. V rámečku je také prostor pro oblíbenou fotografii.
Na jednu stranu rámu lze dát otisk malé ručičky nebo nožičky vašeho dítěte.
Na druhou stranu vaši oblíbenou fotografii.
Neocenitelná památka, která vám vydrží věčně.
Také ideální námět na dárek pro blízké nebo prarodiče batolete.
Hmota je dermatologicky testována a je bezpečná pro dětskou pokožku.
Jednoduchý postup výroby.
Snadná manipulace.
Nemusí se sušit v troubě.
Zatvrdne během 48 hodin samo.
Více možností modelování je možné, jen musí být materiál mokrý.
Jen za několik málo minut je obtisk hotov!
Rozměry jednoho rámečku: 17 × 17 cm

Parametry BABY ART Dvojitý rámeček na otisky + foto Pastel

Výrobce Baby Art

Podobné produkty

Podobné fráze: