Kde jsem:  Katalog  >  Audio, foto, kamery  >  Fotorámečky  >  BABY ART Dvojitý rámeček na otisky + foto Pastel

BABY ART Dvojitý rámeček na otisky + foto Pastel

Načítám galerii...
Předchozí
Další
BABY ART Dvojitý rámeček na otisky + foto – Pastel Popis: Baby Art Double Print je čtvercový fotorámeček se třemi oddělenými prostory pro fotografii a otisky ručičky a nožičky Vašeho miminka. Za pár let se pro Vás stane cenným předmětem, protože pomůže uchovat vzpomínky na krásné období stále čerstvé. Návod: * Použití dle přiloženého návodu je jednoduché, rychlé a bez nepořádku....

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BABY ART Dvojitý rámeček na otisky + foto Pastel

Popis BABY ART Dvojitý rámeček na otisky + foto Pastel

Feedo.cz píše:

Baby Art Double Print je čtvercový fotorámeček se třemi oddělenýmiprostory pro fotografii a otisky ručičky a nožičky Vašehomiminka. Za pár let se pro Vás stane cenným předmětem, protože pomůžeuchovat vzpomínky na krásné období stále čerstvé. Návod: Použití dle přiloženého návodu je jednoduché, rychlé a beznepořádku.Výrobek je 100% zdravotně nezávadný pro vaše děťátko.

Alza.cz píše:

Digitální fotorámeček se třemi oddělenými prostory pro fotografii a otisky ručičky a nožičky miminka
Uchovejte si vzpomínky na nejkrásnější období vašeho drobečka a vytvořte si originální památku na celý život! Rámeček Baby Art Double Print Frame obsahuje tři dřevěné rámečky - jeden rámeček je určen pro vložení fotografie, druhý pro výrobu otisku nožičky a třetí pro otisk ručičky. Sada obsahuje také potřeby pro výrobu otisku. Hmota je dermatologicky testována a je pro dětskou pokožku naprosto bezpečná. Rámeček Baby Art Double Print Frame uchová vzpomínky na krásné dětské období stále čerstvé. Navíc se rámeček stane originálním doplňkem vašeho bydlení.  Klíčové vlastnosti rámečku Baby Art Double Print Frame Pastelrámeček Baby Art Double Print Frame na otisk ručky, nožičky a fotku vašeho dítětejeden rámeček je na fotografiidruhý rámeček na otisk nožičky třetí rámeček na otisk ručičky rozměry rámečku Baby Art Double Print Frame...

Proděti.cz píše:

Baby Art Rámeček Double Print Frame pro vystavení otisku nožičky a ručičky vašeho miminka. V rámečku je také prostor pro oblíbenou fotografii.
Na jednu stranu rámu lze dát otisk malé ručičky nebo nožičky vašeho dítěte.
Na druhou stranu vaši oblíbenou fotografii.
Neocenitelná památka, která vám vydrží věčně.
Také ideální námět na dárek pro blízké nebo prarodiče batolete.
Hmota je dermatologicky testována a je bezpečná pro dětskou pokožku.
Jednoduchý postup výroby.
Snadná manipulace.
Nemusí se sušit v troubě.
Zatvrdne během 48 hodin samo.
Více možností modelování je možné, jen musí být materiál mokrý.
Jen za několik málo minut je obtisk hotov!
Rozměry jednoho rámečku: 17 × 17 cm

Eshop Dr.Max píše:

Baby Art Rámeček Double Print Frame Pastel je čtvercový fotorámeček se třemi oddělenými prostory pro fotografii a 3-D otisk ručičky a nožičky vašeho děťátka. Stane se pro vás cenným předmětem, protože slouží k uchování vzpomínek na krásné období. Použití je jednoduché, rychlé a bez nepořádku. Výrobek je 100 % zdravotně nezávadný pro vaše děťátko. Výhody: Uchování památky na celý život Oddělený prostor pro fotografii a otisk ručičky a nožičky Jednoduché a rychlé použití Obsah balení: Fotorámeček, modelovací hmota, pomůcky pro vytvoření otisku.

Parametry BABY ART Dvojitý rámeček na otisky + foto Pastel

Výrobce Baby Art

Podobné produkty

Podobné fráze: