Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Míčové sporty  >  Fotbal  >  Fotbalové doplňky  >  Master

Spartan Sport  •  Spokey  •  Garlando  •  EFFEA  •  Spartan  •  Master  •  Master Sport  •  Sedco  •  Pioneer

Technická data: - kovová píšťalka - součástí balení je šňůrka na krk

Více informací
od 35 Kč
Koupit nejlevněji

Fotbalová branka MASTER skládací 160 x 80 x 80 cm

Plastová fotbalová branka se sítí Technická data: - rozměr: 160 x 80 x 80 cm - průměr tyčí: 20 mm - kotvící kolíky - síť: PE

Fotbalová branka MASTER 244 x 122 x 106 cm

Plastová fotbalová branka se sítí Technická data: - rozměr: 244 x 122 cm - hloubka: 106 cm - průměr tyčí: 50 mm a 25 mm - kotvící kolíky - síť: PE

Fotbalová branka MASTER 182 x 122 x 61 cm s tr. otvory

Ocelová fotbalová branka se sítí a tréninkovými otvory Technická data: - rozměr: 182 x 122 cm - hloubka: 61 cm - průměr tyčí: 22 mm o síle 0,6 mm - bílý práškový nástřik - síť PE - součásti balení PE plachta s tréninkovými otvory - součásti balení kotvící kolíky - hmotnost 3,5 kg

Síť na branku fotbal velká

Síť se používá jako tréniková i k profi zápasům. Technická data: - rozměr branky 7,5 x 2,5 x 1,2 x 1,2 metru - síla 3 mm - barva: bílá - velikost ok: 120 x 120 mm

Brankový set MASTER Beach 25 x 25 x 38 cm s míčem

Set dvou kovových mini-branek a míče, ideální na plážový či zahradní fotbálek Technická data: - dvě kovové mini branky se sítí - ocelová konstrukce s práškovým nástřikem - rozměr branek 25 x 25 cm - hloubka 38 cm - průměr tyčí 9 mm - síť PE Balení obsahuje: - 2 mini branky - 2 sítě - 1 míč - pumpa pro nafouknutí míče

Odrazová síť STIGA Kicker 100

...trubek o průměru 22 mm. Síť je tvořena z pevného odolného materiálu (polyethylenu), který umožňuje trénink za každého počasí. Síť jednoduše připevníte elastickými šňůrkami. Můžete lehce nastavit úhel sítě a tím změnit úhel odrazu míče. Odrazová síť lze snadno složit a skladovat. Součástí je kotvící sada pro lepší stabilitu. Technická data: - průměr ocelové trubky: 25 mm a 22 mm - rozměry: 100 x 100 cm - materiál sítě: PE - nastavitelný úhel

Rangers FC Vault Founding Father Framed Print - Jedna velikost

...kce Rangers FC Vault zakladatel Otec Zarámovaná reprodukce je perfektní dárek je ideální pro jakoukoli specializovanou Rangers ventilátor, představovat obraz prvního Rangers fotbalového týmu a Rangers klubu hřeben na pravém horním rohu. Tento Rangers rámováno tisku také přichází v 22,5 x 12,5 rámu. * Rangers print * Rangers klub hřeben * Obrázek první Rangers fotbalový tým * 22.5 x 12.5 rám Pro náš plném rozsahu Dárky a hračky navštívit eshopProduct kód: 845104

Náhradní síť na branku SPARTAN Fussballtor 1147 240 x 100 x 160 cm

Náhradní síť na branku SPARTAN Fussballtor 1147 240 x 100 x 160 cm Náhradní síť vhodná pro juniorské fotbalové branky - síť na fotbalovou branku - rozměry branky D240 x Š100 x V160 cm

Kužely kopaná 38 cm RICHMORAL děrované modré

klasické plastové kužely vhodné na klubové tréninky na každém povrchu.

Síť kopaná 3 mm bílá

Síť na kopanou, která je možná použít také na házenkářské branky.

Kužely kopaná 30cm

plastové kužely - kopaná, atletika apod.

Branka plast mini BRANKA + MÍČ MONDO

Sada obsahující dětskou fotbalovou branku včetně sítě a míče

Tréninkový kužel Cone 4" Blue Sports

Tréninkový kužel Cone 4" Blue Sports je skvělou pomůckou pro klubové tréninky pro zlepšení kondice hráčů.

Tréninkový kužel Triangular Cone 7" Blue Sports

Tréninkový kužel Triangular Cone 7" má tvar trojbokého jehlanu a je pomůckou pro tréninky na zlepšení kondice hráčů.

Souprava kuželů s holí Spokey Supple

Souprava kuželů s holí Spokey Supple je skvělou pomůckou pro oživení všech sportovních tréninků na každém povrchu. Set obsahuje 2 kužely vysoké 50 cm, tyč o délce 100 cm a 2 ks úchytů pro regulaci výšky. Skvělý výškově nastavitelný set pro lepší fyzickou kondici.

Set fotbalových branek STIGA

...ových branek STIGA je vyroben švédskou firmou STIGA, která je již od roku 1957 známá vysokou kvalitou svých výrobků a zakládá si na precizním zpracování i toho nejmenšího detailu. Celý set, který je zabalený do přenosného vaku, obsahuje 2 branky, vak a kovové kolíky pro uchycení. Zahrajte si fotbal kdekoliv a kdykoliv budete chtít. Třeba v parku, na pláži, nebo na zahradě. Technická data: - velikost vaku: 64x40x3 cm - velikost branek: 122x76x76 - váha setu: 1,45kg

Fotbalová branka MASTER 215 x 152 x 76 cm

- kovová fotbalová branka se sítí - rozměr: 215 x 152 cm - hloubka: 76 cm - průměr tyčí: 25 mm a 21 mm - kotvící kolíky - práškový nástřik - síť: PE

Brankový set MASTER 85 x 60 x 42 cm s míčem

Set dvou plastových branek a míč Technická data: - dvě plastové branky se sítí - kvalitní a odolná PVC konstrukce - rozměr: 85 x 60 cm - hloubka: 42 cm - průměr tyčí: 25 mm - síť: PE Balení obsahuje: - 2 branky - 2 sítě - 1 míč - pumpa pro nafouknutí míče - háčky pro zajištění

Fotbalová branka MASTER 300 x 205 x 120 cm

Ocelová fotbalová branka se sítí Technická data: - rozměr: 300 x 205 cm - hloubka: 120 cm - průměr tyčí: 38 mm o síle 0,8mm - zadní vzpěra: 25 mm - kotvící kolíky - práškový nástřik - síť: PE - hmotnost: 13 kg

Fotbalová branka MASTER 182 x 122 x 61 cm

Lehká kovová fotbalová branka se sítí, vhodná především pro juniory Technická data: - rozměr: 182 x 122 cm - hloubka: 61 cm - průměr tyčí: 22 mm - kotvící kolíky - práškový nástřik - vhodné pro vnitřní i venkovní použití - síť: PE

Fotbalová branka MASTER 240 x 150 x 90 cm

Lehká kovová fotbalová branka se sítí, vhodná jak pro juniory tak i seniory. - ocelová fotbalová branka se sítí - rozměr: 240 x 150 x 90 cm - průměr tyčí: 25 mm o síle 0,6 mm - kotvící kolíky - práškový nástřik - síť: PE - hmotnost: 4 kg

ACRA F2722 Rukavice brankářské seniorské - vel. 10

Rukavice brankářské závodní, juniorské, velikost 11. V nabídce je několik druhů v různýc barevných kombinacích. Jedná se o kategorii hráčských rukavic určených pro nižší výkonnostní úroveň.

Plastová fotbalová branka se síťí Master 244 x 120 cm

Produkt Plastová fotbalová branka se síťí Master 244 x 120 cm zařazený v: Sporty > Fotbal > Fotbalové branky, Objednací kód: VC-08801, výrobce: Master, Výška: 12 cm, Šířka: 24,4 cm, Hloubka: 10,6 cm, Síťka: ano

Síť na branku fotbal malá

Síť na kopanou případně lze použít i na házenkářské branky. Technická data: - rozměr branky: 3 x 2 x 0,8 x 1,2 m - síla 3 mm - velikost ok: 12x12 cm

Brankový set MASTER 2v1 s míčem

Brankový set dvou menších branek nebo jedné velké plus míče Technická data: - PVC konstrukce branek - Určeno pro hru s lehkým míčem Balení obsahuje: - 2 branky o rozměru 93 x 60 x 50 cm nebo jedna branka o rozměru 184 x 118 x 61 cm - 3 sítě - háčky pro uchycení branek - 2 míče - pumpa na míče

Fotbalový autobrankář STIGA Target Scorer

...dskou firmou STIGA, která je již od roku 1957 známá vysokou kvalitou svých výrobků a zakládá si na precizním zpracování i toho nejmenšího detailu. Plachta, která Vám supluje činnost brankáře, se velikostně hodí na branku STIGA Scorer. Na branku se jednoduše uchycuje pomocí elastických lanek, do země potom pomocí kovových kolíků. Lanka i kolíky jsou součástí balení. Branku je potřeba dokoupit zvlášť. Ideální tréninková pomůcka pro přesnost zakončení.