Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Folie na display  >  Tvrzené sklo na mobil pro Samsung Galaxy S6 (G920) 9H X-ONE

Tvrzené sklo na mobil pro Samsung Galaxy S6 (G920) 9H X-ONE

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 131 Kč
Tvrzené sklo 9H X-ONE na displej mobilního telefonu Samsung Galaxy S6 (G920) je špičková ochrana proti mechanickému poškození a poškrábání.  Tvrzené sklo H je tvořeno několika vrstvami, které jsou spojené v jeden dokonalý celek, tvrzené sklo 9H X-ONE je velmi pevné a tenké pouhých 0,3 mm. Tvrzené sklo se velmi jednoduše nanáší a nevytváří při aplikaci nepříjemné bublinky, jako klasické ochranné f...

Všechny nabídky pro Tvrzené sklo na mobil pro Samsung Galaxy S6 (G920) 9H X-ONE

Popis Tvrzené sklo na mobil pro Samsung Galaxy S6 (G920) 9H X-ONE

Tvrzené sklo 9H X-ONE na displej mobilního telefonu Samsung Galaxy S6 (G920) je špičková ochrana proti mechanickému poškození a poškrábání.  Tvrzené sklo H je tvořeno několika vrstvami, které jsou spojené v jeden dokonalý celek, tvrzené sklo 9H X-ONE je velmi pevné a tenké pouhých 0,3 mm. Tvrzené sklo se velmi jednoduše nanáší a nevytváří při aplikaci nepříjemné bublinky, jako klasické ochranné fólie.
Sklo 9H X-ONE
Ochrana displeje
Tvrzené sklo má vyšší světelnou propustnost a unikátní antireflexní vlastnosti. Displej mobilu Samsung Galaxy S6 (G920) je tak lépe čitelný i na ostrém denním světle. Tvrzené sklo H dosahuje tvrdosti až 9H, takže dokonale brání poškrábání displeje telefonu, při jakékoliv situaci a působí proti prasknutí samotného displeje telefonu Samsung Galaxy S6 (G920), například při nechtěném pádu. 
Tvrzené sklo 9H X-ONE
Antireflexní ochrana
Oleofobní povlak tvrzeného skla H  zamezuje ulpívání otisků prstů a jiných nečistot na displeji mobilního telefonu. Tvrzené sklo dosahuje tloušťky pouhých 0,3 mm, a přesně dosedne na své místo na telefonu Samsung Galaxy S6 (G920). Tvrzené sklo můžete dokonce i umýt a znovu použít, protože je opatřeno silikonovým nátěrem zabraňujícím poškození vodou.  Nekompromisní ochrana displeje telefonu, která nemá na trhu konkurenci,  tvrzené sklo 9H X-ONE je stále o krok vepředu.
 
Na našich prodejnách  v Horažďovicích a v OC Olympia Plzeň provádíme profesionální lepení tvrzených skel cena 80,-Kč a fólii cena 50,- Kč, a pokud se nám to nepodaří, náklady za zničenou aplikaci hradíme my a Vy dostáváte novou.
 
Tvrzené sklo 9H X-ONE pro Samsung Galaxy S6 (G920)
Tvrzené sklo se vyznačuje několika podstatnými výhodami oproti běžným fóliím:
* Sklo je velice odolné proti poškrábání
* Omezuje odlesky a otisky prstů
* Vyhlazuje a zaceluje již poškrábaný displej
* Tlumí nárazy na displej a tím ho chrání, při nárazu se neroztříští,...

Parametry Tvrzené sklo na mobil pro Samsung Galaxy S6 (G920) 9H X-ONE

Výrobce X-one

Podobné produkty

Podobné fráze: