Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Folie na display  >  Tvrzené sklo Kisswill 0,3mm pro Samsung Galaxy S7 Edge (G935)

Tvrzené sklo Kisswill 0,3mm pro Samsung Galaxy S7 Edge (G935)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Tvrzené sklo Kisswill je výbornou formou ochrany displeje mobilního telefonu Samsung Galaxy S7 Edge (G935), tvrzené sklo Kisswill je vyráběno pouze z těch nejkvalitnějších materiálů. Tvrzené sklo vřele doporučujeme pro jeho vynikající vlastnosti ochránit displej vašeho telefonu Samsung Galaxy S7 Edge (G935) Sklo Kisswill se nikdy nepoškrábe, absolutně zabrání jakémukoliv poškození displeje mobil...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Tvrzené sklo Kisswill 0,3mm pro Samsung Galaxy S7 Edge (G935)

Popis Tvrzené sklo Kisswill 0,3mm pro Samsung Galaxy S7 Edge (G935)

Tvrzené sklo Kisswill je výbornou formou ochrany displeje mobilního telefonu Samsung Galaxy S7 Edge (G935), tvrzené sklo Kisswill je vyráběno pouze z těch nejkvalitnějších materiálů. Tvrzené sklo vřele doporučujeme pro jeho vynikající vlastnosti ochránit displej vašeho telefonu Samsung Galaxy S7 Edge (G935)
Sklo Kisswill se nikdy nepoškrábe, absolutně zabrání jakémukoliv poškození displeje mobilu. Výhodou skla Kisswill je to, že je velmi tenké, a to pouze 0,3 mm. Tvrzené sklo má velmi malou hmotnost, a proto se téměř neprojeví na váze vašeho mobilu Samsung Galaxy S7 Edge (G935).
Tvzené sklo Kisswill se určitě vyplatí, zabrání poškození displeje, pro kompletní ochranu mobilního telefonu Samsung Galaxy S7 Edge (G935) doporučujeme také pořídit silikonové pouzdro Kisswill.
 
 
 
 
Na našich prodejnách  v Horažďovicích a v OC Olympia Plzeň provádíme profesionální lepení tvrzených skel a fólii cena od 80,- Kč, a pokud se nám to nepodaří, náklady za zničenou aplikaci hradíme my a Vy dostáváte novou.
 
Vlastnosti a výhody tvrzeného skla:
* Sklo je velice odolné proti poškrábání
* Omezuje odlesky a otisky prstů
* Vyhlazuje a zaceluje již poškrábaný displej
* Tlumí nárazy na displeji, a tím ho chrání, při nárazu se neroztříští, ale vytvoří pavučinu jako automobilová skla a rozprostře energii nárazu
* Lze opětovně sejmout a znovu použít

Parametry Tvrzené sklo Kisswill 0,3mm pro Samsung Galaxy S7 Edge (G935)

Výrobce Kisswill

Podobné produkty

Podobné fráze: