Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Folie na display  >  Tvrzené sklo Connect It Glass Shield pro Samsung Galaxy Xcover3

Tvrzené sklo Connect It Glass Shield pro Samsung Galaxy Xcover3

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 129 Kč
Tvrzené sklo Connect It Glass Shield na displej mobilního telefonu Samsung Galaxy Xcover3 je 100% čiré tvrzené sklo, které  zajišťuje komfortní a dokonalou ochranu displeje telefonu proti poškrábání i nárazu. Displej mobilu Samsung G388F Galaxy Xcover3 zůstává naprosto čitelný, nedochází k žádnému barevnému posunu ani ke snížení kontrastu nebo jasu. Tvrzené sklo Connect It Glass Shield Ultraten...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Tvrzené sklo Connect It Glass Shield pro Samsung Galaxy Xcover3

Popis Tvrzené sklo Connect It Glass Shield pro Samsung Galaxy Xcover3

Tvrzené sklo Connect It Glass Shield na displej mobilního telefonu Samsung Galaxy Xcover3 je 100% čiré tvrzené sklo, které  zajišťuje komfortní a dokonalou ochranu displeje telefonu proti poškrábání i nárazu. Displej mobilu Samsung G388F Galaxy Xcover3 zůstává naprosto čitelný, nedochází k žádnému barevnému posunu ani ke snížení kontrastu nebo jasu.
Tvrzené sklo Connect It Glass Shield
Ultratenká konstrukce skla, ostrá jako žiletka, má ladně zaoblené hrany, a tím dokáže dokonale splynout s povrchem displeje mobilního telefonu a vytvořit  neviditelnou ochranu.
Každý typ skla je vyrobený speciálně na míru daného modelu displeje mobilního telefonu, a přesně kopíruje jeho velikost a tvar. Zaoblené neostré hrany skla dokonale splynou s povrchem displeje, a tím eliminují možnost nechtěného zatrhnutí o kalhoty při vytahování z kapsy.
Tvrzené sklo Connect It Glass Shield je 100% čiré tvrzené sklo AGC vyrobené v Japonsku (Asahi Glass). Tvrzené sklo má velmi malou hmotnost, a proto se téměř neprojeví na váze vašeho chytrého mobilního telefonu Samsung Xcover3.
Na našich prodejnách  v Horažďovicích a v OC Olympia Plzeň provádíme profesionální lepení tvrzených skel za 80,- Kč a fólii cena za 50,-Kč, a pokud se nám to nepodaří, náklady za zničenou aplikaci hradíme my a Vy dostáváte novou.
Vlastnosti tvrzeného skla Connect It Glass Shield:
Maximální a trvalá ochrana proti poškrábání i nárazu
Tvrdost 9H (4x tvrdší, než běžné PET fólie)
Ultratenká konstrukce (0,3mm)
Lepší optická propustnost oproti plastovým fóliím (bez duhových efektů)
Zachovává dotykovou citlivost displeje, barevný kontrast i jas
Antiradiační vrstva
Rychlá a jednoduchá aplikace nezanechává bublinky
Možnost odstranění skla bez poškození displeje
Kompatibilní se všemi pouzdry

Parametry Tvrzené sklo Connect It Glass Shield pro Samsung Galaxy Xcover3

Výrobce Connect IT

Podobné produkty