Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Folie na display  >  Tvrzené sklo Connect It Glass Shield pro Microsoft Lumia 530

Tvrzené sklo Connect It Glass Shield pro Microsoft Lumia 530

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Tvrzené sklo Connect It Glass Shield na displej mobilního telefonu Microsoft Lumia 530 je 100% čiré tvrzené sklo, které  zajišťuje komfortní a dokonalou ochranu displeje telefonu proti poškrábání i nárazu. Displej mobilu Microsoft Lumia 530  zůstává naprosto čitelný, nedochází k žádnému barevnému posunu ani ke snížení kontrastu nebo jasu. Tvrzené sklo Connect It Glass Shield Ultratenká konstruk...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Tvrzené sklo Connect It Glass Shield pro Microsoft Lumia 530

Popis Tvrzené sklo Connect It Glass Shield pro Microsoft Lumia 530

Tvrzené sklo Connect It Glass Shield na displej mobilního telefonu Microsoft Lumia 530 je 100% čiré tvrzené sklo, které  zajišťuje komfortní a dokonalou ochranu displeje telefonu proti poškrábání i nárazu. Displej mobilu Microsoft Lumia 530  zůstává naprosto čitelný, nedochází k žádnému barevnému posunu ani ke snížení kontrastu nebo jasu.
Tvrzené sklo Connect It Glass Shield
Ultratenká konstrukce skla, ostrá jako žiletka, má ladně zaoblené hrany, a tím dokáže dokonale splynout s povrchem displeje mobilního telefonu a vytvořit  neviditelnou ochranu.
Každý typ skla je vyrobený speciálně na míru daného modelu displeje mobilního telefonu, a přesně kopíruje jeho velikost a tvar. Zaoblené neostré hrany skla dokonale splynou s povrchem displeje, a tím eliminují možnost nechtěného zatrhnutí o kalhoty při vytahování z kapsy.
Tvrzené sklo Connect It Glass Shield je 100% čiré tvrzené sklo AGC vyrobené v Japonsku (Asahi Glass). Tvrzené sklo má velmi malou hmotnost, a proto se téměř neprojeví na váze vašeho mobilu Microsoft Lumia 530.
Na našich prodejnách  v Horažďovicích a v OC Olympia Plzeň provádíme profesionální lepení tvrzených skel za 80,- Kč a fólii cena za 50,-Kč, a pokud se nám to nepodaří, náklady za zničenou aplikaci hradíme my a Vy dostáváte novou.
Vlastnosti tvrzeného skla Connect It Glass Shield:
Maximální a trvalá ochrana proti poškrábání i nárazu
Tvrdost 9H (4x tvrdší, než běžné PET fólie)
Ultratenká konstrukce (0,3mm)
Lepší optická propustnost oproti plastovým fóliím (bez duhových efektů)
Zachovává dotykovou citlivost displeje, barevný kontrast i jas
Antiradiační vrstva
Rychlá a jednoduchá aplikace nezanechává bublinky
Možnost odstranění skla bez poškození displeje
Kompatibilní se všemi pouzdry
Obsah balení:
Ochranné tvrzené sklo
Vlhčený čistící ubrousek
Mikrovlákenná utěrka
Plastová stěrka...

Parametry Tvrzené sklo Connect It Glass Shield pro Microsoft Lumia 530

Výrobce Connect IT

Podobné produkty