Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Folie na display  >  Tvrzené sklo Connect It Glass Shield pro Asus Zenfone 2 (ZE551ML)

Tvrzené sklo Connect It Glass Shield pro Asus Zenfone 2 (ZE551ML)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Tvrzené sklo Connect It Glass Shield na displej mobilního telefonu Asus Zenfone 2 (ZE551ML) je 100% čiré tvrzené sklo, které  zajišťuje komfortní a dokonalou ochranu displeje telefonu proti poškrábání i nárazu. Displej mobilu Asus ZE551ML Zenfone 2 zůstává naprosto čitelný, nedochází k žádnému barevnému posunu ani ke snížení kontrastu nebo jasu. Tvrzené sklo Connect It Glass Shield Ultratenká k...

Všechny nabídky pro Tvrzené sklo Connect It Glass Shield pro Asus Zenfone 2 (ZE551ML)

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Tvrzené sklo Connect It Glass Shield pro Asus Zenfone 2 (ZE551ML)

Tvrzené sklo Connect It Glass Shield na displej mobilního telefonu Asus Zenfone 2 (ZE551ML) je 100% čiré tvrzené sklo, které  zajišťuje komfortní a dokonalou ochranu displeje telefonu proti poškrábání i nárazu. Displej mobilu Asus ZE551ML Zenfone 2 zůstává naprosto čitelný, nedochází k žádnému barevnému posunu ani ke snížení kontrastu nebo jasu.
Tvrzené sklo Connect It Glass Shield
Ultratenká konstrukce skla, ostrá jako žiletka, má ladně zaoblené hrany, a tím dokáže dokonale splynout s povrchem displeje mobilního telefonu a vytvořit  neviditelnou ochranu.
Každý typ skla je vyrobený speciálně na míru daného modelu displeje mobilního telefonu, a přesně kopíruje jeho velikost a tvar. Zaoblené neostré hrany skla dokonale splynou s povrchem displeje, a tím eliminují možnost nechtěného zatrhnutí o kalhoty při vytahování z kapsy.
Tvrzené sklo Connect It Glass Shield je 100% čiré tvrzené sklo AGC vyrobené v Japonsku (Asahi Glass). Tvrzené sklo má velmi malou hmotnost, a proto se téměř neprojeví na váze vašeho chytrého mobilního telefonu Asus Zenfone 2.
Na našich prodejnách  v Horažďovicích a v OC Olympia Plzeň provádíme profesionální lepení tvrzených skel za 80,- Kč a fólii cena za 50,-Kč, a pokud se nám to nepodaří, náklady za zničenou aplikaci hradíme my a Vy dostáváte novou.
Vlastnosti tvrzeného skla Connect It Glass Shield:
Maximální a trvalá ochrana proti poškrábání i nárazu
Tvrdost 9H (4x tvrdší, než běžné PET fólie)
Ultratenká konstrukce (0,3mm)
Lepší optická propustnost oproti plastovým fóliím (bez duhových efektů)
Zachovává dotykovou citlivost displeje, barevný kontrast i jas
Antiradiační vrstva
Rychlá a jednoduchá aplikace nezanechává bublinky
Možnost odstranění skla bez poškození displeje
Kompatibilní se všemi pouzdry

Parametry Tvrzené sklo Connect It Glass Shield pro Asus Zenfone 2 (ZE551ML)

Výrobce Connect IT

Podobné produkty

Podobné fráze: