Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Folie na display  >  Tvrzené sklo Blue Star pro Samsung G935F Galaxy S7 edge

Tvrzené sklo Blue Star pro Samsung G935F Galaxy S7 edge

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 807 Kč
Jedinečná ochrana v podobě tvrzeného skla Blue Star pro chytrý mobilní telefon Samsung G935F Galaxy S7 edge. Sklo Blue Star je vyrobeno pro co nejlepší ochranu a pro dokonalý pocit při ovládání dotykového telefonu Samsung G935F Galaxy S7 edge. Sklo o tloušťce pouhých 0,3 mm je složeno ze speciální silikonové protiskluzové vrstvy, která dokonale přilne na  mobil. Tvrzené sklo Vám zaručí velmi vys...

Všechny nabídky pro Tvrzené sklo Blue Star pro Samsung G935F Galaxy S7 edge

Popis Tvrzené sklo Blue Star pro Samsung G935F Galaxy S7 edge

Jedinečná ochrana v podobě tvrzeného skla Blue Star pro chytrý mobilní telefon Samsung G935F Galaxy S7 edge.
Sklo Blue Star je vyrobeno pro co nejlepší ochranu a pro dokonalý pocit při ovládání dotykového telefonu Samsung G935F Galaxy S7 edge. Sklo o tloušťce pouhých 0,3 mm je složeno ze speciální silikonové protiskluzové vrstvy, která dokonale přilne na  mobil. Tvrzené sklo Vám zaručí velmi vysokou pevnost a snadnou instalaci, která nezanechává jedinou bublinku nebo odstávající část nebo roh.
Tvrzené sklo Blue Star
Sklo má dostatečnou tvrdost až 9H, která zabezpečí povrch mobilu před jakýmkoliv poškrábáním či mechanickým poškozením. Tvrzené sklo Blue Star je potaženo oleofobním povlakem proti ulpívání otisků prstů na povrchu, a tím zaručuje, že bude displej telefonu je vždy čistý a průzračný.
Celková konstrukce skla vykazuje vysoce houževnaté a odolné parametry  proti samotnému prasknutí s Anti-Shock vlastností, to znamená, že dojde k rozložení a ztlumení případného nárazu, a proto zůstane displej mobilního telefonu Samsung Galaxy S7 edge při nechtěném pádu či nárazu naprosto nepoškozen, zatímco sklo absorbuje veškerou energii pádu.  Sklo se neroztříští ale většinou vydrží bez poškození či prasknutí, anebo se na skle vytvoří tak zvaná "pavučina".
Díky tvrzenému sklu Blue Star máte dokonalý pocit při ovládání dotykového mobilního telefonu Samsung Galaxy S7 edge. Sklo má vysokou propustnost světla, kde je zaručen křišťálový obraz displeje a rozjasnění celkového pohledu na displej a lepší podání kontrastu.
Tvrzené sklo Blue Star je tou pravou a  dokonalou ochranou pro dokonalý smartphone Samsung Galaxy S7 edge.
Vlastnosti ochranného tvrzeného skla:
* Skládá se z 0,3 mm vrstvy pro pevnost a z 0,1mm silikonové vrsty pro přilnavost
* Suchá Instalace bez bublinek a odstávání, oleofobní povlak navíc zabrání ulpívání otisků prstů na povrchu skla.
* Pevnost skla dosahuje hodnoty až 9H, která zabraňuje ne...

Parametry Tvrzené sklo Blue Star pro Samsung G935F Galaxy S7 edge

Výrobce Blue Star

Podobné produkty

Podobné fráze: