Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Folie na display  >  SWISSTEN OCHRANNÉ TEMPEROVANÉ APPLE IPHONE 7 RE 2,5D

SWISSTEN OCHRANNÉ TEMPEROVANÉ APPLE IPHONE 7 RE 2,5D

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Spodní vysoce adhesivní část s tenkou silikonovou vrstvou, která výrazně zjednodušší aplikaci. Sklo je opatřeno speciální oleofobní vrstvou - vysoká citlivost. Tvrdost 9H. Tloušťka 0,3 mm. Zaoblené hrany.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro SWISSTEN OCHRANNÉ TEMPEROVANÉ APPLE IPHONE 7 RE 2,5D

Popis SWISSTEN OCHRANNÉ TEMPEROVANÉ APPLE IPHONE 7 RE 2,5D

iMore.cz: Příslušenství a náhradní díly pro Apple píše:

Ochranné temperované / tvrzené sklo na displej Swissten Defense Glass pro mobilní telefony Apple iPhone 8 Plus a iPhone 7 Plus se vyznačuje vysokou ochranou displeje, tvrdostí 9H, kvalitní olefobní vrstvou, perfektní čirostí, spolehivou silikonovou aplikací a zaoblenými rohy pro Váš maximální komfort. To vše navíc bez negativního vlivu na citlivost displeje. Tloušťka skla je 0,3mm. Hlavním úkolem tvrzeného skla je ochrana vašeho displeje před nástrahami každodenního používání (škrábance, nečistoty, prach, prasknutí). Investicí do ochranného skla si můžete ušetřit několikatisícové náklady na opravu displeje.

Krytnamobil.cz píše:

Spodní vysoce adhesivní část s tenkou silikonovou vrstvou, která výrazně zjednodušší aplikaci. Sklo je opatřeno speciální oleofobní vrstvou - vysoká citlivost. Tvrdost 9H. Tloušťka 0,3 mm.

AppleKing.cz píše:

SWISSTEN 2.5D Tvrzené sklo (Tempered Glass) na iPhone 8 / 7 - tvrdost 9H - tloušťka 0.3mm od výrobce Swissten v kategorii Elektronika | Mobily, GPS | Mobilní příslušenství | Ochranné fólie pro mobilní telefony za skvělé ceny v e-shopu AppleKing.cz

Parametry SWISSTEN OCHRANNÉ TEMPEROVANÉ APPLE IPHONE 7 RE 2,5D

Výrobce Swissten

Podobné produkty

Podobné fráze: