Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Folie na display  >  Screenshield mobilní telefon Acer Liquid Z630

Screenshield mobilní telefon Acer Liquid Z630

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 299 Kč
Screenshield extrémně odolná fólie na mobilní telefon Acer Liquid Z630 chrání displej před odřením i poškrábáním, fólie je zároveň plně průhledná. Proč mít Screenshield™? * 100% garance proti poškrábání a odření displeje * extrémní odolnost a plná průhlednost * fólie nezpůsobuje změnu barevnosti zobrazení displeje * displej s aplikovanou fólií se méně mastí * fólie Screenshield™ zakryj...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Screenshield mobilní telefon Acer Liquid Z630

Popis Screenshield mobilní telefon Acer Liquid Z630

Screenshield extrémně odolná fólie na mobilní telefon Acer Liquid Z630 chrání displej před odřením i poškrábáním, fólie je zároveň plně průhledná.
Proč mít Screenshield™?
* 100% garance proti poškrábání a odření displeje
* extrémní odolnost a plná průhlednost
* fólie nezpůsobuje změnu barevnosti zobrazení displeje
* displej s aplikovanou fólií se méně mastí
* fólie Screenshield™ zakryje již vzniklé drobné škrábance
* doživotní záruka na vlastní fólii
Velice tenká fólie dokáže odolat i velmi silným nárazům, poškrábání od ostrých předmětů na displeji mobilního telefonu Acer Liquid Z630 a současně omezuje nevzhledné stopy otisků prstů.
 
Velmi jednoduchá mokrá aplikace fólie Screenshield™, plná transparentnost, vysoká tvrdost - to vše dělá ze Screenshield ideální ochranu displeje pro náročné uživatele. 
Chraňte povrchy svých zařízení před škrábanci a nečistotou ochrannou fólií Screenshield 
Díky extrémní odolnosti fólie si výrobce může dovolit poskytovat na výrobek doživotní záruku. Produkt chrání displej na bázi průhledné polyuretanové fólie.
Screenshield fólie představuje revoluční způsob ochrany vašeho mobilu a tím garantuje 100% ochranu displeje telefonu, foťáku, notebooku a jiných přístrojů s plochami náchylnými k poškrábání. Ochranné fólie Screenshield se vyrábějí pro celou škálu zařízení - telefonů, GPS navigací, tabletů, notebooků, PC či čteček elektronických knih. 
Materiál použitý na fólii je plně odolný proti poškrábání, tření i slunečnímu záření. Ochranná fólie Screenshield poskytuje extrémní ochranu displeje. 
Ochrannou fólii Screenshield je vhodné doplnit i pouzdrem, které spolehlivě ochrání celé tělo tabletu před pády, škrábanci a oděrkami. 
Ochranná folie Screenshield vytváří na displeji 100% ochranný štít.
 
 
Na našich prodejnách  v Horažďovicích a v OC Olympia Plzeň provádíme profesionální lepení fólií za cenu 50 Kč a tvr...

Parametry Screenshield mobilní telefon Acer Liquid Z630

Výrobce Screenshield

Podobné produkty

Podobné fráze: