Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Folie na display  >  Nillkin H+ tvrzené sklo na Samsung Galaxy J7

Nillkin H+ tvrzené sklo na Samsung Galaxy J7

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Nillkin H+ tvrzené sklo na Samsung Galaxy J7 Tvrzené sklo na mobilní telefon Samsung Galaxy J7, tvrzené sklo Nillkin H+ je tvořené několika vrstvami a spojené v jeden dokonalý celek. Tvrzené sklo na telefon Samsung Galaxy J7 je velmi pevné a tenké a jednoduše se nanáší na displej telefonu, při aplikaci nevytváří nepříjemné bublinky jako klasické ochranné fólie.    Sklo pro Xiaomi Redmi Note O...

Všechny nabídky pro Nillkin H+ tvrzené sklo na Samsung Galaxy J7

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Nillkin H+ tvrzené sklo na Samsung Galaxy J7

Nillkin H+ tvrzené sklo na Samsung Galaxy J7
Tvrzené sklo na mobilní telefon Samsung Galaxy J7, tvrzené sklo Nillkin H+ je tvořené několika vrstvami a spojené v jeden dokonalý celek. Tvrzené sklo na telefon Samsung Galaxy J7 je velmi pevné a tenké a jednoduše se nanáší na displej telefonu, při aplikaci nevytváří nepříjemné bublinky jako klasické ochranné fólie.
  
Sklo pro Xiaomi Redmi Note
Ochrana displeje
Tvrzené sklo pro telefon Samsung Galaxy J7 má vyšší světelnou propustnost a unikátní antireflexní vlastnosti. Displej  telefonu je tak lépe čitelný i na ostrém denním světle. Nilkin tvrzené sklo H+ dosahuje tvrdosti až 9H, takže dokonale brání poškrábání při jakékoliv situaci a působí proti prasknutí samotného displeje například při nechtěném pádu. 
 Nillkin tvrzené sklo
Antireflexní ochrana
Oleofobní povlak skla Nillkin Amazing zamezuje ulpívání otisků prstů a jiných nečistot na displeji telefonu Xiaomi Redmi Note. Tvrzené sklo Nillkin Amazing H+ dosahuje tloušťky pouhých 0,3 mm a přesně dosedne na své místo na displeje  mobilního telefonu Xiaomi Redmi Note. Tvrzené sklo můžete dokonce i umýt a znovu použít, protože je opatřeno silikonovým nátěrem zabraňujícím poškození vodou. Nekompromisní ochrana, která nemá na trhu konkurenci, Nillkin tvrzené sklo je stále o krok vepředu.
 
Na našich prodejnách  v Horažďovicích a v OC Olympia Plzeň provádíme profesionální lepení tvrzených skel cena od 80,- Kč, a pokud se nám to nepodaří, náklady za zničenou aplikaci hradíme my a Vy dostáváte novou.
Vlastnosti ochranného tvrzeného skla Nillkin Amazing H+:
* Fólie se skládá z několika vrstev, tvrzené sklo a nanovrstva pro pevnost a čitelnost.
* Oleofobní vrstva proti otiskům prstů, silikonový nátěr jako ochrana proti vodě.
* Díky pevnosti 9H zabraňuje fólie nejen poškrábání, ale i prasknutí displeje.
* Špičková technologie výroby přesně pro mobil Xiaomi Redmi Note
Ob...

Parametry Nillkin H+ tvrzené sklo na Samsung Galaxy J7

Výrobce Nillkin

Podobné produkty

Podobné fráze: