Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Folie na display  >  Nillkin H tvrzené sklo na Asus Zenfone Selfie ZD551KL

Nillkin H tvrzené sklo na Asus Zenfone Selfie ZD551KL

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Tvrzené sklo H Nillkin na displej mobilního telefonu Asus Zenfone Selfie ZD551KL je špičková ochrana proti mechanickému poškození a poškrábání. Nillkin tvrzené sklo H je tvořeno několika vrstvami, které jsou spojené v jeden dokonalý celek, Nillkin ochranné tvrzené sklo H je velmi pevné a tenké. Tvrzené sklo se velmi jednoduše nanáší a nevytváří při aplikaci nepříjemné bublinky jako klasické ochra...

Všechny nabídky pro Nillkin H tvrzené sklo na Asus Zenfone Selfie ZD551KL

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Nillkin H tvrzené sklo na Asus Zenfone Selfie ZD551KL

Tvrzené sklo H Nillkin na displej mobilního telefonu Asus Zenfone Selfie ZD551KL je špičková ochrana proti mechanickému poškození a poškrábání. Nillkin tvrzené sklo H je tvořeno několika vrstvami, které jsou spojené v jeden dokonalý celek, Nillkin ochranné tvrzené sklo H je velmi pevné a tenké. Tvrzené sklo se velmi jednoduše nanáší a nevytváří při aplikaci nepříjemné bublinky jako klasické ochranné fólie.
Sklo Nillkin H
Ochrana displeje
Nillkin tvrzené sklo H má vyšší světelnou propustnost a unikátní antireflexní vlastnosti. Mobilní telefon Asus Zenfone Selfie ZD551KL má proto displej lépe čitelný i na ostrém denním světle. Nillkin tvrzené sklo H dosahuje tvrdosti až 9H, takže dokonale brání poškrábání displeje telefonu, při jakékoliv situaci a působí proti prasknutí samotného displeje telefonu Asus  Selfie ZD551KL, například při nechtěném pádu. 
 Nillkin H tvrzené sklo
Antireflexní ochrana
Oleofobní povlak tvrzeného skla H Nillkin zamezuje ulpívání otisků prstů a jiných nečistot na displeji mobilního telefonu. Tvrzené sklo Nillkin H dosahuje tloušťky pouhých 0,3 mm, a přesně dosedne na své místo na telefonu Asus Zenfone Selfie ZD551KL. Nillkin tvrzené sklo H můžete dokonce i umýt a znovu použít, protože je opatřeno silikonovým nátěrem zabraňujícím poškození vodou. Nekompromisní ochrana displeje telefonu, která nemá na trhu konkurenci, Nillkin tvrzené sklo H je stále o krok vepředu.
 
Na našich prodejnách  v Horažďovicích a v OC Olympia Plzeň provádíme profesionální lepení tvrzených skel a fólií cena od 80,- Kč, a pokud se nám to nepodaří, náklady za zničenou aplikaci hradíme my a Vy dostáváte novou.
Tvrzené sklo Nillkin H pro Asus Zenfone Selfie ZD551KL
Tvrzené sklo se vyznačuje několika podstatnými výhodami oproti běžným fóliím:
* Sklo je velice odolné proti poškrábání
* Omezuje odlesky a otisky prstů
* Vyhlazuje a zaceluje již poškrábaný displej
* Tlumí nárazy na ...

Parametry Nillkin H tvrzené sklo na Asus Zenfone Selfie ZD551KL

Výrobce Nillkin

Podobné produkty

Podobné fráze: