Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Folie na display  >  Azuri duo Screen Protector Samsung Galaxy Trend2 Lite

Azuri duo Screen Protector Samsung Galaxy Trend2 Lite

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Ochranná fólie Azuri duo Screen Protector nabízí kvalitní a extrémní ochranu displeje pro chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy Trend2 Lite (G318). Ochranná fólie Azuri duo Screen Protector vytvoří ochranný štít na displeji telefonu Galaxy Trend2 Lite (G318). Tento na míru šitý ochranný film zabraňuje poškrábání, ale současně zamezí vzniku nevzhledných otisků prstů na displeji. Ochranná fólie ...

Všechny nabídky pro Azuri duo Screen Protector Samsung Galaxy Trend2 Lite

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Azuri duo Screen Protector Samsung Galaxy Trend2 Lite

Ochranná fólie Azuri duo Screen Protector nabízí kvalitní a extrémní ochranu displeje pro chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy Trend2 Lite (G318). Ochranná fólie Azuri duo Screen Protector vytvoří ochranný štít na displeji telefonu Galaxy Trend2 Lite (G318). Tento na míru šitý ochranný film zabraňuje poškrábání, ale současně zamezí vzniku nevzhledných otisků prstů na displeji.
Ochranná fólie
Ochranná fólie Azuri duo Screen Protector umožňuje rozložení světla díky, přesně a rovnoměrně na displej mobilu a  poskytuje jasný, živý obraz.  Křišťálově jasná ochranná fólie Azuri duo Screen Protector které chrání váš displej telefonu před poškozením, aniž by byl ohrožen jas displeje.
Velmi jednoduchá a suchá aplikace ochranná fólie Azuri duo Screen Protector, plná transparentnost, vysoká tvrdost, to vše dělá z Azuri duo Screen Protector ideální řešení ochrany displeje pro náročné.
Na našich prodejnách  v Horažďovicích a v OC Olympia Plzeň provádíme profesionální lepení tvrzených skel cena  80,- Kč a fólií 50,-Kč, a pokud se nám to nepodaří, náklady za zničenou aplikaci hradíme my a Vy dostáváte novou.
Ochranná fólie Azuri duo Screen ProtectorTempered Vám zaručuje
* 100% garanci proti poškrábání displeje přístroje, které může vzniknout různými způsoby
* Extrémní odolnost a křišťálovou průhlednost
* Zakrytí již vzniklých drobných škrábanců

Parametry Azuri duo Screen Protector Samsung Galaxy Trend2 Lite

Výrobce Azuri

Podobné produkty

Podobné fráze: