Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  Verbatim Store 'n' Go PinStripe 8GB

Verbatim Store 'n' Go PinStripe 8GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Parametry Kapacita [GB]: 8 Rozhraní: USB 2.0 Rychlost přenosu dat při čtení [MB/s]: 20 Rychlost přenosu dat při zápisu [MB/s]: 10 Ostatní parametry Zatahovací USB konektor: Ano Známý výrobce médií Verbatim se pustil do produkce USB flash disků. Firma Verbatim si zakládá na kvalitě v přiměřeném poměru cena/výkon a přichází s flash disky řady Store 'n' Go PinStripe. Flash disky jsou nabízeny v různ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Verbatim Store 'n' Go PinStripe 8GB

Popis Verbatim Store 'n' Go PinStripe 8GB

MALL.CZ píše:

Jelikož je porty USB vybaven téměř každý počítač a již jsou jimi vybavena také auta, přehrávače disků DVD a multimediální přehrávače, televizory, fotorámečky a další zařízení, jednotky USB jsou v současnosti považovány za důležité příslušenství.

www.spacil.cz píše:

Kapacita flash paměti: 8 GBMax. přenosová rychlost - zápis (MB/s): 4Max. přenosová rychlost - čtení (MB/s): 10Rozhraní: USB 2.0Typ připojení: USB výsuvnéProvedení výrobku: černá barvaJelikož je porty USB vybaven téměř každý počítač a dokonce i vozidla, přehrávače disků DVD a multimediální přehrávače, televizory, fotorámečky a další zařízení, jsou jednotky USB v současnosti považovány za důležité příslušenství.Jednotka PinStripe USB společnosti Verbatim disponuje funkcí vysunutí a zasunutí konektoru USB, který je tak chráněn, pokud není používán, a nepotřebuje samostatný kryt, který se snadno ztrácí. Zkušební verze softwaru pro ochranu pomocí hesla je možné stáhnout na adrese www.verbatim-europe.com/usbsoftwaredownloadJednotka PinStripe USB je lehká, její kryt je opatřen proužkovaným designem a je k dispozici v různých barvách a s kapacitou 8 GB. Jedná se o perfektní řešení úložiště pro každého.Barevné jednotky PinStripe USB jsou dostupné v pěti různých barvách: jasně žlutá, eukalyptově zelená, jasně růžová, karibská modř a lávově oranžová.EkologičtějšívýrobekObsahuje méně plastu. Tento obal obsahuje průměrně o 90 % méně plastových materiálů než tomu bylo dříve.Hlavní výhody:* Funkce vysunutí a zasunutí konektoru* Zkušební verze softwaru pro ochranu pomocí hesla ke stažení* Podpora na horké lince zdarmaTechnické parametry:* Hmotnost produktu: 8,6 gramů* Rozměry produktu: 54 x 21 x 9,22mm (D x Š x V)* Minimální rychlost čtení: 10 MB/s* Minimální rychlost zápisu: 4 MB/s Obsah balení:Jednotka USBPoznámka: Výkon závisí na velikosti souboru a parametrech počítače.Rozměry výrobku:Hmotnost (kg): 0.009Výška (cm): 0.92Šířka (cm): 2.10Hloubka (cm): 5.40Rozměry balení:Hmotnost (kg): 0.100Výška (cm): 10.00Šířka (cm): 15.00Hloubka (cm): 3.00EAN: 0023942490623Záruční doba: 24 měsícůUSB flash disk 8 GB, USB 2.0, 10MB/s čtení, 4MB/s zápis...

ElektroCR píše:

Vybavení:
Kapacita paměti (GB): 8
USB verze: USB 2.0
OTG funkce (On-The-Go): ne
Připojení A:
Provedení: USB-A
Připojení B:
Vlastnosti:
Max. rychlost čtení (MB/s): 10
Max. rychlost zápisu (MB/s): 4
všeobecný:
Materiál: Plast
Barva: černá
Výška (mm): 9,2
Délka (mm): 54
Hloubka (mm): 21
Hmotnost (g): 8,6

MADER computer píše:

Černá jednotka Store 'n' Go PinStripe USB 8GB
Jelikož je porty USB vybaven téměř každý počítač a již jsou jimi vybavena také auta, přehrávače disků DVD a multimediální přehrávače, televizory, fotorámečky a další zařízení, jednotky USB jsou v současnosti považovány za důležité příslušenství.
Jednotka Store 'n' Go PinStripe USB od společnosti Verbatim disponuje funkcí vysunutí a zasunutí konektoru USB, který je tak chráněn, pokud není používán, a nepotřebuje samostatný kryt, který se snadno ztrácí. Každá jednotka PinStripe USB je dodávána se zkušební verzí softwaru pro ochranu pomocí hesla od společnosti EasyLock™.
Jednotka PinStripe USB je lehká, její kryt je opatřen proužkovaným designem a je k dispozici v různých barvách a s různými funkcemi.* Jedná se o perfektní řešení úložiště pro každého.
* Je k dispozici v kapacitě od 2 do 32 GB (pouze černá) a v pěti zářivých kovových barvách: slunečně žlutá, eukalyptově zelená, jasně růžová, karibská modř a sopečně oranžová (všechny 4GB).
Císlo soucásti: 49062
Kapacita: 8GB
Rychlost čtení: 16 MB/s - 20 MB/s
Rychlost zápisu: 9 MB/s - 10 MB/s
Ekologičtější výrobek. Obsahuje méně plastu.
Tento obal obsahuje průměrně o 90 % méně plastových materiálů než tomu bylo dříve.

Alza.cz píše:

Flash disk USB 2.0, rychlost čtení až 10 MB/s, zápisu až 4 MB/s
Velmi praktický USB flashdisk kompaktních rozměrů pro snadné přenášení dat v kapacitě až 8 GB. Disk je hranatějšího tvaru kopírující profil USB s proužkovým designem a oblíbeným zasouvacím konektorem, který je tak chráněn při přenášení a zároveň se nemusíte bát o ztracení krytu. Rozhraní USB je dnes běžně dostupné nejen na počítačích a noteboocích, ale také na autorádiích, multimediálních přehrávačích, televizích a mnoho dalších zařízení. Hmotnost pod 8 gramů je potom zárukou, že o flashdisku při přenášení nebudete vůbec vědět.Parametry a specifikace:Kapacita:8 GBRozhraní:USB 2.0Rychlost zápisu:4 MB/sRychlost čtení:10 MB/sPodporované OS:Windows ME, 2000, XP, VistaMac OS 9 nebo vyššíLinux 2.4.0 nebo vyššíRozměry:54 x 21 x 9,22 mmHmotnost:7,9 g

Patro.cz píše:

Černá jednotka Store 'n' Go PinStripe USB 8GB;
;
Jelikož je porty USB vybaven téměř každý počítač a již jsou jimi vybavena také auta, přehrávače disků DVD a multimediální přehrávače, televizory, fotorámečky a další

DATART.cz píše:

USB flashdisk • kapacita 8 GB • rozhraní USB 2.0 • rychlost čtení 10 MB/s • rychlost zápisu 4 MB/s • plastové pouzdro • ekologický materiál • vysouvací konektor • hmotnost pouhých 8,6 g • rozměry 54 × 21 × 9,22 mm • barva: černá Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Parametry Verbatim Store 'n' Go PinStripe 8GB

Výrobce Verbatim
Rychlost při čtení 20MB/s
USB 2.0
Rychlost při zápisu 10MB/s
Velikost 8GB

Podobné produkty

Podobné fráze: