Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  Verbatim Store 'n' Go PinStripe 64GB

Verbatim Store 'n' Go PinStripe 64GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Společnost Verbatim je velice známým výrobcem paměťových médií. Díky svým produktům nabízí vysoce výkonné úložiště v atraktivním designu se skvělým poměrem ceny a výkonu. Výrobce představuje USB flash disk série Store 'n' Go PinStripe v provedení pro rozhraní USB, přes USB rozhraní je disk také napájen. Dodávají se v kapacitách až do 64 GB. USB disky jsou zařízení, které se připojí k počítači př...

Všechny nabídky pro Verbatim Store 'n' Go PinStripe 64GB

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Verbatim Store 'n' Go PinStripe 64GB

Společnost Verbatim je velice známým výrobcem paměťových médií. Díky svým produktům nabízí vysoce výkonné úložiště v atraktivním designu se skvělým poměrem ceny a výkonu. Výrobce představuje USB flash disk série Store 'n' Go PinStripe v provedení pro rozhraní USB, přes USB rozhraní je disk také napájen.
Dodávají se v kapacitách až do 64 GB. USB disky jsou zařízení, které se připojí k počítači přes USB port a fungují jako klasické disky (v tomto případě realizované pomocí flash paměti).
Široký rozsah kapacit Vám umožní vybrat si ten nejvhodnější model pro přenášení nebo zálohování dat. Díky USB rozhraní není potřeba žádné externí napájení nebo baterie - zařízení se připojí k počítači přes USB port a je okamžitě připraveno k používání jako další disk díky Plug & Play na všech běžných systémech s podporou USB Mass Storage (Windows 7, Vista, XP a 2000, Linux 2.6 a novější, Mac OS 10.3.x a vyšší).
Výhodou flash disků je kapacita dostačující k libovolným účelům a jejich jednoduché použití. Tento konkrétní flash disk má zatahovací konektor (nehrozí tak ztráta krytky) a kapacitu 64GB. Zápis na tento disk Verbatim Store 'n' Go PinStripe probíhá rychlostí 4 MB/s, rychlost pro čtení je 10 MB/s.
U každé jednotky PinStripe USB je možné si stahnout zkušební verzi softwaru pro ochranu pomocí hesla od společnosti EasyLock.
Parametry
Rozhraní: USB 2.0
Kapacita [GB]: 64
Teoretická rychlost čtení [MB/s]: 10
Teoretická rychlost zápisu [MB/s]: 4
Rozměry/Váha
Hmotnost [g]: 8,6
Funkce
Zatahovací USB konektor: Ano

Parametry Verbatim Store 'n' Go PinStripe 64GB

Výrobce Verbatim
Hmotnost 8g
Rychlost při zápisu 4MB/s
USB 2.0
Velikost 64GB
Rychlost při čtení 10MB/s

Podobné produkty

Podobné fráze: