Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  Verbatim Micro+ 8GB

Verbatim Micro+ 8GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Jednotka USB flashdisku Micro+ od společnosti Verbatim je sice malá, ale zároveň velmi odolná. Váží pouhé 3 gramy a je silná jen 4,4 mm – takové paměťové zařízení jen tak nenajdete. Robustní provedení modulu SIP (System In Package) zajišťuje ochranu elektronických součástí před vodou, prachem a nečistotami a ochranná gumová vrstva spolehlivě chrání konektor USB při náročném každodenním přenášení....

Všechny nabídky pro Verbatim Micro+ 8GB

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Verbatim Micro+ 8GB

Jednotka USB flashdisku Micro+ od společnosti Verbatim je sice malá, ale zároveň velmi odolná. Váží pouhé 3 gramy a je silná jen 4,4 mm – takové paměťové zařízení jen tak nenajdete. Robustní provedení modulu SIP (System In Package) zajišťuje ochranu elektronických součástí před vodou, prachem a nečistotami a ochranná gumová vrstva spolehlivě chrání konektor USB při náročném každodenním přenášení.
Tento model USB flashdisku Verbatim Micro+ nabízí kapacitu 8GB, je vybaven rozhraním USB 2.0 (je kompatibilní také se standardem USB 3.0 a USB 1.1) a velkým očkem, pomocí něhož ji lze snadno připevnit ke svazku klíčů či navléknout na kroužky v zápisníku nebo šňůrku kolem krku. Své dokumenty tak můžete mít vždy u sebe, aniž byste na ně museli myslet!
Rozměry USB flashdisku Verbatim Micro+ jsou 45 x 12,3 x 4,4 mm.
Parametry
Rozhraní: USB 2.0
Kapacita [GB]: 8
Rozměry/Váha
Hmotnost [g]: 3
Funkce
Možnost zavěšení: Ano

Parametry Verbatim Micro+ 8GB

Výrobce Verbatim
Hmotnost 3g
USB 2.0
Velikost 8GB

Podobné produkty

Podobné fráze: