Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  Transcend JetFlash 890 32GB

Transcend JetFlash 890 32GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Technické parametry Parametry Rozhraní: USB 3.1, USB typ C Kapacita [GB]: 32 Rozměry/Váha Šířka [mm]: 28,6 Výška (mm): 14,3 Hloubka [mm]: 8,6 Hmotnost [g]: 3 Funkce OTG (On-The-Go): Ano

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Transcend JetFlash 890 32GB

Popis Transcend JetFlash 890 32GB

MADER computer píše:

Transcend 32GB JetFlash 890, USB-C/USB 3.1 duální flash disk, malé rozměry, stříbrný kov, odolá prachu i vodě
Seznamte se s novou generací technologie USB, Typ-C. JetFlash 890 je ultralehký přenosný flashdisk vybaven dvěma konektory - klasickým USB 3.1 (Gen 1) a pokročilým USB konektorem Typ-C. Portem USB Typ-C jsou vybaveny nejnovější ultrabooky a přenosná zařízení, stejně jako Apple produkty. Tento vylepšený USB konektor je oboustranný, což znamená že jej můžete zasunout bez rozmýšlení a bude to vždy správně.
Dva konektory, dvojité pohodlí
Díky dvěma konektorům a technologii USB OTG (On-theTechnologie Go) již nemusíte dělat kompromisy. Můžete se připojit na jakékoli zařízení disponující portem USB a ihned přenášet svá data. Flashdisk je doplněn ochrannou krytkou, která skvěle padne na oba konce a chrání tak konektory před vnějšími vlivy nebo poškozením.
Vysoká rychlost
JetFlash 890 nabízí závratnou přenosovou rychlost čtení/zápisu 90/30 MB/s, což je 4x rychlejší ve srovnání s rozhraním USB 2.0.
Odolný vůči vodě a prachu
Inovovaný COB (Chip on Board) a kovový plášť zajišťují flashdisku JetFlash 890 vysokou odolnost vůči prachu a stříkající vodě. I přes to však flashdisk váží pouhé 3 gramy.
Specifikace:
Kapacita: 32GB
Rozměry: 28.6mm x 14.3mm x 8.6mm
Váha: 3g
Konektivita: USB Tpe-C, USB 3.1 Gen 1 Typ A (zpětně kompatibilní s USB 3.0 / 2.0)
Certifikáty: CE, FCC, BSMI
Systémové požadavky:
Stolní PC nebo notebook s USB portem a následujícím operačním systémem:
Microsoft Windows XP
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows 7
Microsoft Windows 8
Microsoft Windows 8.1
Microsoft Windows 10
MAC OS 9.0 nebo pozdější
Linux Kernel 2.4.2 nebo pozdější

KASA.cz píše:

USB flash disk JetFlash 890 je vybaven kombinací reverzibilního konektoru USB-C a běžného konektoru USB 3.1. Přenášejte své fotografie, hudbu a videa mezi nejnovějšími zařízeními vybavenými portem USB-C, jako jsou MacBooky a počítače Mac. Navíc díky aplikaci Transcend Elite můžete stahovat a rychle zálohovat všechny drahocenná data uložené na vašem MacBooku, smartphonu nebo tabletu.
Dvojitý konektor, dvojité pohodlí
Díky technologii USB OTG (On-The-Go) kombinuje JetFlash 890 běžný konektor USB 3.1 a konektor USB-C do jednoho praktického zařízení, které vám poskytuje větší flexibilitu pro přenos cenných fotografií, hudby, videa a dalších digitálních souborů mezi různými platformami.
V obou případech je připojen k USB typu C
Mohlo by to být opravdové potíže, které se snaží připojit pravou stranu k portu USB, ale teď to už není. S reverzibilním designem konektor USB Type-C JetFlash 890
Každá strana je správná
Transcend JetFlash 890 disponuje nejnovějším USB-C pro snadnější použití. Je reverzibilní, díky čemuž už nemusíte hádat správnou stranu zapojení. Je kompatibilní s přístroji nové generace, jako jsou smartphony, tablety a počítače.
Dostatek úložného prostoru
Transcend JetFlash 890 rozšiřuje úložný prostor vašich zařízení. Je také ideální volbou pro studenty a profesionály, kteří potřebují ukládat prezentace, školní a obchodní dokumenty. Zpráva "Nedostatek paměti" je již minulostí.
Neomezené možnosti
Standardní rozhraní USB umožňuje snadné přenášení souborů na libovolné zařízení vybavené USB konektorem, včetně stolních počítačů, notebooků, televizorů, přehrávačů Blu-ray, DVD přehrávačů, stereo a herních konzolí. Vaše soubory tak můžete sdílet snadno, rychle a spolehlivě.
Voda a prach? Žádný strach!
Díky inovativní technologii COB (Chip on Board) v kombinaci s kovovým pouzdrem je JetFlash 890 zcela odolný proti prachu a stříkající vodě, přičemž zůstává stále lehký.
Uzávěr, který se...

ONLINESHOP.cz píše:

Transcend 32GB JetFlash 890, USB-C/USB 3.1 duální flash disk, malé rozměry, stříbrný kov, odolá prachu i voděrnrnSeznamte se s novou generací technologie USB, Typ-C. JetFlash 890 je ultralehký přenosný flashdisk vybaven dvěma konektory - klasickým USB 3.1 (Gen 1) a pokročilým USB konektorem Typ-C. Portem USB Typ-C jsou vybaveny nejnovější ultrabooky a přenosná zařízení, stejně jako Apple produkty. Tento vylepšený USB konektor je oboustranný, což znamená že jej můžete zasunout bez rozmýšlení a bude to...

Parametry Transcend JetFlash 890 32GB

Výrobce Transcend

Podobné produkty

Podobné fráze: