Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  Transcend JetFlash 810 64GB

Transcend JetFlash 810 64GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Odolný USB Flash disk Transcend JetFlash 810 USB Flash disk Transcend JetFlash 810 kombinuje přednosti vysokorychlostního USB 3.0 rozhraní a kompaktní provedení ve stylovém ale robustním pouzdře. Je vytvořen pro maximální ochranu vašich dat na cestách. JetFlash 810 je vybaven gumový krytem, který nabízí vynikající ochranu proti nárazům, postříkání, prachu a vlhkosti. Dokonce svou odolností odpov...

Všechny nabídky pro Transcend JetFlash 810 64GB

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Transcend JetFlash 810 64GB

Odolný USB Flash disk Transcend JetFlash 810
USB Flash disk Transcend JetFlash 810 kombinuje přednosti vysokorychlostního USB 3.0 rozhraní a kompaktní provedení ve stylovém ale robustním pouzdře. Je vytvořen pro maximální ochranu vašich dat na cestách. JetFlash 810 je vybaven gumový krytem, který nabízí vynikající ochranu proti nárazům, postříkání, prachu a vlhkosti. Dokonce svou odolností odpovídá U.S. military drop-test standardům.
Praktický software Transcend Elite
Transcend Elite je nový moderní software vyvinutý pro použití s Transcend JetFlash, StoreJet a Portable SSD produkty. Elite obsahuje výkonné a uživatelsky přívětivé aplikace, které pomáhají spravovat data na externích paměťových zařízeních a zvýšit produktivitu. V kombinaci s Elite, umožňuje paměťové zařízení Transcend snadno udržovat důležité soubory organizované, chráněné a aktualizované.
Snadné použití
Flash disk Transcend JetFlash 810 využívá rozhraní USB 3.0. Díky USB rozhraní a technologii Plug and Play není potřeba žádné externí napájení nebo baterie a složitá instalace ovladačů - zařízení se připojí k počítači přes USB port a je okamžitě připraveno k používání na všech běžných operačních systémech.
Klíčové vlastnosti
Tento model USB Flash disku Transcend JetFlash 810 nabízí solidní kapacitu 64 GB, což zaručuje dostatek prostoru pro běžné každodenní použití při přenášení dokumentů a objemnějších multimediálních souborů. Rozměry Flash disku jsou 63.3 x 20.4 x 8.9 mm a hmotnost 12.4 g. Barevné provedení je v tomto případě zeleno-černé.
Parametry
Rozhraní: USB 3.0
Kapacita [GB]: 64
LED dioda: Ano
Rozměry/Váha
Hmotnost [g]: 12,4
Funkce
Možnost zavěšení: Ano...

Parametry Transcend JetFlash 810 64GB

Výrobce Transcend
Hmotnost 12g
USB 3.0
Velikost 64GB

Podobné produkty

Podobné fráze: