Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  TRANSCEND JetFlash 700 8GB

TRANSCEND JetFlash 700 8GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Transcend JetFlash700 s jednoduchým a praktickým designem v černé barvě je flashdisk, který obsahuje schovaný USB konektor a podporuje nejnovější a nejrychlejší rozhraní USB 3.0 (zpětně kompatibilní se standardem Hi-Speed USB 2.0). S flash diskem pracujete jako s jakýmkoliv jiným diskem, můžete na a z něj kopírovat soubory, mazat, přejmenovávat. Můžete jej samozřejmě připojit i odpojit kdykoliv z...

Všechny nabídky pro TRANSCEND JetFlash 700 8GB

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis TRANSCEND JetFlash 700 8GB

Transcend JetFlash700 s jednoduchým a praktickým designem v černé barvě je flashdisk, který obsahuje schovaný USB konektor a podporuje nejnovější a nejrychlejší rozhraní USB 3.0 (zpětně kompatibilní se standardem Hi-Speed USB 2.0). S flash diskem pracujete jako s jakýmkoliv jiným diskem, můžete na a z něj kopírovat soubory, mazat, přejmenovávat. Můžete jej samozřejmě připojit i odpojit kdykoliv za chodu počítače.
Transcend JetFlash700 má rozměry 69,5 x 19,8 x 8,8 mm při velmi nízké hmotnosti 10,3 g. Přenosová rychlost je v tomto případě 55 MB/s při čtení a 5 MB/s při zápisu. Tyto činnosti Vám bude signalizovat LED indikace. Výrobce navíc udává doživotní záruku na tento flashdisk.
Tento flash disk nabízí kapacitu 8 GB paměti, kam si můžete uložit svá oblíbená data, která chcete mít při sobě. Flash disky jsou poslední dobou velmi oblíbené zejména díky neustálé mobilitě. Stačí je připojit k počítači přes USB port a nahrát si na ně jakákoli data, která pak lze přenášet a nebo uchovat.
Parametry
Rozhraní: USB 3.0
Kapacita [GB]: 8
Teoretická rychlost čtení [MB/s]: 55
Teoretická rychlost zápisu [MB/s]: 5
Funkce
Možnost zavěšení: Ano

Parametry TRANSCEND JetFlash 700 8GB

Výrobce Transcend
Hmotnost 10g
Rychlost při čtení 55MB/s
USB 3.0
Rychlost při zápisu 5MB/s
Velikost 8GB

Podobné produkty

Podobné fráze: