Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  Transcend JetFlash 590 32GB

Transcend JetFlash 590 32GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
USB Flash disk Transcend JetFlash 590 Transcend JetFlash 590 je Flash disk s praktickým vysouvacím konektorem a podporou rozhraní USB 2.0. S tímto Flash diskem získáte rychlý přístup k datově náročnému multimediálnímu obsahu ve stylovém provedení. Praktický software Transcend Elite Transcend Elite je nový moderní software vyvinutý pro použití s Transcend JetFlash, StoreJet a Portable SSD produkty...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Transcend JetFlash 590 32GB

Popis Transcend JetFlash 590 32GB

USB Flash disk Transcend JetFlash 590
Transcend JetFlash 590 je Flash disk s praktickým vysouvacím konektorem a podporou rozhraní USB 2.0. S tímto Flash diskem získáte rychlý přístup k datově náročnému multimediálnímu obsahu ve stylovém provedení.
Praktický software Transcend Elite
Transcend Elite je nový moderní software vyvinutý pro použití s Transcend JetFlash, StoreJet a Portable SSD produkty. Elite obsahuje výkonné a uživatelsky přívětivé aplikace, které pomáhají spravovat data na externích paměťových zařízeních a zvýšit produktivitu. V kombinaci s Elite, umožňuje paměťové zařízení Transcend snadno udržovat důležité soubory organizované, chráněné a aktualizované.
Snadné použití
Flash disk Transcend JetFlash 590 využívá rozhraní USB 2.0. Díky USB rozhraní a technologii Plug and Play není potřeba žádné externí napájení nebo baterie a složitá instalace ovladačů - zařízení se připojí k počítači přes USB port a je okamžitě připraveno k používání na všech běžných operačních systémech.
Klíčové vlastnosti
Tento model USB Flash disku Transcend JetFlash 590 nabízí kapacitu 32 GB, což zaručuje dostatek prostoru pro běžné každodenní použití při přenášení dokumentů a objemnějších multimediálních souborů. Pro připojení využívá standardní rozhraní USB 2.0. Rozměry Flash disku činí 63.6 x 21.2 x 10.6 mm a hmotnost 4.9 g.
Parametry
Rozhraní: USB 2.0
Kapacita [GB]: 32
Teoretická rychlost čtení [MB/s]: 16
Teoretická rychlost zápisu [MB/s]: 6
Rozměry/Váha
Hmotnost [g]: 4,9
Funkce
Zatahovací USB konektor: Ano
Možnost zavěšení: Ano

Parametry Transcend JetFlash 590 32GB

Výrobce Transcend
Hmotnost 4g
USB 2.0
Rychlost při čtení 16MB/s
Rychlost při zápisu 6MB/s
Velikost 32GB

Podobné produkty

Podobné fráze: