Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  Transcend JetFlash 340 16GB

Transcend JetFlash 340 16GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
USB Flash disk Transcend JetFlash 340 USB Flash disky Transcend JetFlash 340 jsou nejen výborným příslušenstvím pro každodenní přenášení dat mezi počítači, ale také pro zařízení s operačním systémem Android. Kromě klasického USB konektoru je Flash disk Transcend JetFlash 340 vybaven také konektorem microUSB a podporou USB On-the-Go (USB OTG). Dvě možnosti připojení Flash disk je vybaven konektore...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Transcend JetFlash 340 16GB

Popis Transcend JetFlash 340 16GB

ElektroCR píše:

Vybavení:
Kapacita paměti (GB): 16
USB verze: USB 2.0
OTG funkce (On-The-Go): ano
Připojení A:
Provedení: USB-A
Připojení B:
Provedení: USB Micro-B
Vlastnosti:
všeobecný:
Materiál: Plast
Barva: černá / červená
Výška (mm): 51,6
Délka (mm): 17,4
Hloubka (mm): 8,2
Hmotnost (g): 5

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Flash USB Transcend JetFlash 340 16GB USB 2.0 - černý od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. TRATS16GJF340 - Kapacita flash paměti: 16 GB Rychlost zápisu (MB/s): 5 Rychlost čtení (MB/s): 10 Rozhraní: USB 2.0 Typ připojení: USB pevné Barva: černá Provedení výrobku: černá barva Kompaktní USB Flash disk s dvojicí rozhraní - USB 2.0 a microUSB, podpora USB On-the-Go (USB OTG), vhodný nejen pro připojení k PC s USB portem, ale také např. k...

TimKutil píše:

http://uk.transcend-info.com/Products/No-641
JetFlash340
Transfer files to and from your mobile device with ease while on the go. Transcend’s JetFlash 340 USB OTG Flash Drive is designed to expand the available capacity of your Android device and transform the way you carry and exchange personal digital media. Plus, with the free to download Transcend Elite App, you can easily explore files on the JetFlash 340 and quickly backup photos, videos and any other important content stored on your smartphone or tablet.
Dual Access Storage
On one side, a micro USB interface lets you connect to mobile devices that support USB On-The-Go. On the other side, a full-size USB interface allows easy transfer of files to any USB port-equipped desktop, Ultrabook, notebook, or tablet just like a regular flash drive. With two interfaces built into one high capacity flash drive, your storage possibilities just increased. The JetFlash 340 focuses on the portable storage needs of mobile device users. Not only does it solve the dilemma of capacity versus cost when purchasing a smartphone, it also saves you the hassle of using cables and adapters. Moreover, with the JetFlash 340 plugged into your smartphone, you can enjoy seamless data transfers via a steady USB connection that is faster and more reliable than Wi-Fi, Bluetooth, and mobile internet 3G/4G. Using a special COB (Chip On Board) manufacturing technique, the JetFlash 340 is produced at a much smaller size and lighter weight than ordinary flash drives. This means you can enjoy the convenience of portable storage without adding bulk to your device.
Transcend Elite App
Developed exclusively for use on the latest smartphones and tablets running the Android operating system (version 4.0 and higher), the Transcend Elite App, which is available for download from Google Play for free, helps you manage your data and increase productivity anytime, anywhere. The Transcend Elite App is availa...

KASA.cz píše:

Kompaktní USB Flash disk s dvojicí rozhraní - USB 2.0 a microUSB, podpora USB On-the-Go (USB OTG), vhodný nejen pro připojení k PC s USB portem, ale také např. k mobilnímu telefonu s operačním systémem Android 4.0 a vyšší, kapacita 16GB, aplikace Transcend Elite App, rozhraní COB (Chip On Board) výrobní technologie, rozhraní USB 2.0.
USB Flash disk Transcend JetFlash 340
Nová řada USB Flash disků Transcend JetFlash 340 je nejen výborným příslušenstvím pro každodenní přenášení dat mezi počítači, ale také pro zařízení s operačním systémem Android. Kromě klasického USB konektoru je Flash disk Transcend JetFlash 340 vybaven také konektorem microUSB a podporou USB On-the-Go (USB OTG). Díky stažitelné aplikaci Transcend Elite App bude použití s chytrými telefony a tablety opravdovou hračkou. Navíc je díky použití COB (Chip On Board) výrobní technologie odolný vůči vodě, prachu a nárazům.
Dvě možnosti připojení
Flash disk je vybaven konektorem rozhraní microUSB, díky kterému připojíte disk přímo do mobilních zařízení podporujících USB On-the-Go bez nutnosti kabelu USB na micro USB. Má také standardní USB port, který můžete připojit k USB slotu jakéhokoli stolního počítače. Můžete tak velmi rychle přenášet fotografie, videa, hudbu a jiné dokumenty mezi vaším PC a chytrým telefonem nebo tabletem.
Transcend Elite App
Aplikace Transcend Elite App, která je k dispozici ke stažení z Google Play, byla vyvinuta pro použití s nejnovějšími smartphony a tablety se systémem Android verze 4.0 a vyšší. Transcend Elite App vám pomůže spravovat data a zvýšit produktivitu kdykoliv a kdekoliv díky snadnému procházení, přehrávání, kopírování, přesouvání, přejmenování a mazání souborů.
Snadné použití
Flash disk Transcend JetFlash 340 využívá rozhraní USB 2.0. Díky USB rozhraní a technologii Plug and Play není potřeba žádné externí napájení nebo baterie a složitá instalace ovladačů - zařízení se připojí k počítači přes USB port a je oka...

Parametry Transcend JetFlash 340 16GB

Výrobce Transcend
Hmotnost 5g
OTG OTG flash disky disponují jak portem USB, tak i microUSB. Některé v jednom těle, jiné s mini adaptérem. Ano
USB 2.0
Velikost 16GB

Podobné produkty

Podobné fráze: