Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  Transcend JetFlash 300 2GB

Transcend JetFlash 300 2GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Velmi kompaktní USB flash disky Transcend JetFlash řad 300/330 jsou jednoduché na použití, efektivní a elegantní. Mají lesklý vnější kryt doplněná o barevné prvky a jasný LED indikátor, který indikuje přeno dat. USB flash disky JetFlash 300/330 jsou ideálním pomocníkem pro každou příležitost. Tento model USB flash disku Transcend JetFlash 300 disponuje kapacitou 2 GB a je tak vhodný pro základní...

Všechny nabídky pro Transcend JetFlash 300 2GB

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Transcend JetFlash 300 2GB

Velmi kompaktní USB flash disky Transcend JetFlash řad 300/330 jsou jednoduché na použití, efektivní a elegantní. Mají lesklý vnější kryt doplněná o barevné prvky a jasný LED indikátor, který indikuje přeno dat. USB flash disky JetFlash 300/330 jsou ideálním pomocníkem pro každou příležitost.
Tento model USB flash disku Transcend JetFlash 300 disponuje kapacitou 2 GB a je tak vhodný pro základní přenos dokumentů a menších souborů. K pracovní stanici se připojuje přes USB 2.0 rozhraní, které dnes nechybí v žádném počítači. Flash disk nepotřebuje externí napájení, vystačí si tím, které odebere z USB portu kam je připojen.
Pro užívání flash disku není třeba instalovat žádné ovladače na běžně používaných operačních systémech Windows 2000 a vyšší. Podporován je i operační systém MAC 9.0 a vyšší, popřípadě Linux Kernel 2.4.2 a vyšší. Na operačních systémech ho stačí pouze zapojit do USB portu a sám se načte jako další disk v počítači.
Rozměry disku jsou 60 × 18.8 × 8.6 mm a hmotnost pouze 8.5 g.
Parametry
Rozhraní: USB 2.0
Kapacita [GB]: 2
Teoretická rychlost čtení [MB/s]: 15
Teoretická rychlost zápisu [MB/s]: 7
LED dioda: Ano
Rozměry/Váha
Hmotnost [g]: 8,5
Funkce
Windows ReadyBoost: Ano
Možnost zavěšení: Ano

Parametry Transcend JetFlash 300 2GB

Výrobce Transcend
USB 2.0
Rychlost při čtení 15MB/s
Velikost 2GB
ReadyBoost Umožňuje zvýšit výkon - "rychlost" Vašeho počítače, funguje pak jako RAM. Tuto funkci lze využít jen u Windows Vista nebo Windows 7. Ano
Hmotnost 8g
Rychlost při zápisu 7MB/s

Podobné produkty

Podobné fráze: