Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  Sony USM16GM Micro Valut 16GB

Sony USM16GM Micro Valut 16GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Společnost Sony patří mezi špičku na trhu v oboru spotřební elektroniky. Portfoliem této firmy jsou například televize, DVD přehrávače, fotoaparáty nebo videokamery. Sony na našem trhu vystupuje již řadu let, proto jsou její produkty opravdu kvalitní. Jedním takovým produktem je flash disk USM16GM, který je dodáván v bílém barevném provedení. Tento flash disk je vhodný pro aktivní uživatele, kteř...

Všechny nabídky pro Sony USM16GM Micro Valut 16GB

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Sony USM16GM Micro Valut 16GB

Společnost Sony patří mezi špičku na trhu v oboru spotřební elektroniky. Portfoliem této firmy jsou například televize, DVD přehrávače, fotoaparáty nebo videokamery. Sony na našem trhu vystupuje již řadu let, proto jsou její produkty opravdu kvalitní. Jedním takovým produktem je flash disk USM16GM, který je dodáván v bílém barevném provedení. Tento flash disk je vhodný pro aktivní uživatele, kteří jsou stále na cestách.
Flash disk Sony USM16GM je určen pro rozhraní USB 2.0. Aktivitu indikuje jasně svítící LED dioda. USB disky jsou zařízení, které se připojí k počítači přes USB port a fungují jako klasické disky (v tomto případě realizované pomocí flash paměti). Zcela zásadní výsadou této řady flash disků je jejich hmotnost, pouhé 4 gramy a nízko profilové provedení, které nebude bránit zapojení dalšího zařízení do okolních USB portů.
Kompatibilita disků je zajištěna s operačními systémy Windows 7, Windows Vista, XP (SP3 a novější) a Mac OS 10,1-10,6.x. Velikost tohoto flash disku je 16 GB a jeho rozměry jsou 17,5 x 40,5 x 4,6 mm. Máte možnost bezplatně stáhnout software, který zachrání poškozené souboru pomocí programu File Rescue a dále můžete vytvářet zajímavé prezentace Vašich fotografií v aplikaci x-Pict Story.
Parametry
Rozhraní: USB 2.0
Kapacita [GB]: 16
LED dioda: Ano
Rozměry/Váha
Hmotnost [g]: 4

Parametry Sony USM16GM Micro Valut 16GB

Výrobce SONY
Hmotnost 4g
USB 2.0
Velikost 16GB

Podobné produkty

Podobné fráze: