Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  Silicon Power Touch 64GB

Silicon Power Touch 64GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Odolný USB Flash disk Silicon Power Touch 850 USB Flash disk Silicon Power řady Touch 850 je lehké, ale přesto robustní a odolné konstrukce ze slitiny zinku s křišťálově čistým designem, který oslní. Je vodotěsný, prachotěsný, odolný nárazu a vibracím. Je tak opravdu bezpečným přepravním prostředkem pro důležitá data. Výhodou je také vysunovací konektor USB, nikdy již neztratíte krytku. Praktic...

Všechny nabídky pro Silicon Power Touch 64GB

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Silicon Power Touch 64GB

Odolný USB Flash disk Silicon Power Touch 850
USB Flash disk Silicon Power řady Touch 850 je lehké, ale přesto robustní a odolné konstrukce ze slitiny zinku s křišťálově čistým designem, který oslní. Je vodotěsný, prachotěsný, odolný nárazu a vibracím. Je tak opravdu bezpečným přepravním prostředkem pro důležitá data. Výhodou je také vysunovací konektor USB, nikdy již neztratíte krytku.
Praktický pomocník SP Widget
Společně s Flash diskem získáváte možnost volného stažení praktické softwarové aplikace SP Widget, která Vám usnadní řadu činností při správě dat. Umožňuje snadnou zálohu a synchronizaci dokumentů, složek, oblíbených položek nebo elektronické pošty z aplikací Outlook a Outlook Express. Data a počítač můžete zabezpečit pomocí AES šifrování a hesla.
Snadné použití
Flash disk Silicon Power Touch 850 využívá rozhraní USB 2.0. Díky USB rozhraní a technologii Plug and Play není potřeba žádné externí napájení nebo baterie a složitá instalace ovladačů - zařízení se připojí k počítači přes USB port a je okamžitě připraveno k používání na všech běžných operačních systémech.
Klíčové vlastnosti
Tento model USB Flash disku Silicon Power Touch 850 nabízí solidní kapacitu 64 GB, což zaručuje dostatek prostoru pro běžné každodenní použití při přenášení dokumentů a objemnějších multimediálních souborů. Rozměry Flash disku jsou 31.6 x 16.4 x 6 mm ± 0.3 mm a hmotnost 6.3 g.
Parametry
Rozhraní: USB 2.0
Kapacita [GB]: 64
Rozměry/Váha
Hmotnost [g]: 6,3
Funkce
Zatahovací USB konektor: Ano
Možnost zavěšení: Ano

Parametry Silicon Power Touch 64GB

Výrobce Silicon Power
Hmotnost 6g
USB 2.0
Velikost 64GB

Podobné produkty

Podobné fráze: