Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Flash disky  >  SanDisk Cruzer Ultra 64GB

SanDisk Cruzer Ultra 64GB

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Parametry Rozhraní: USB 3.0 Kapacita [GB]: 64 Teoretická rychlost čtení [MB/s]: 80 Zatahovací USB konektor: Ano Možnost zavěšení: Ano USB Flash disk SanDisk Cruzer Ultra USB 3.0 Se svým elegantním černým designem je USB Flash disk SanDisk Ultra USB 3.0 stylovým přenosným úložištěm a svým výkonem s rozhraním USB 3.0 je navíc velmi praktický. S ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro SanDisk Cruzer Ultra 64GB

Popis SanDisk Cruzer Ultra 64GB

F-mobil.cz píše:

Flash disk Ultra USB 3.0SanDisk USB - 64GB je přenosné úložiště dat, určené pro každodenní použití. Toto ultra malé a tenké paměťové médium zajišťuje super rychlý přenos dat mezi jednotlivými médii.
SanDisk Ultra USB 3.0 Flash Drive kombinuje rychlejší přenos dat a velkorysou kapacitu v kompaktním, stylovém balení. S přenosovou rychlostí až 80MB/s, může tento flash disk přesunout soubory až čtyřikrát rychleji, než USB disky 2.0. Flash disk Ultra USB 3.0SanDisk USB - 64GB je odolný, lehký a kompaktní, flexibilní a vysoce kvalitní, takže veškerá vaše data, která si do něj uložíte, budou v naprostém bezpečí. Díky praktickému oušku v jednotce flash disk snadno připevníte například na klíče, složky, knihy, šňůrky na krk a na další vhodná místa a budete ho mít pořád u sebe.
Vlastnosti:

Parametry SanDisk Cruzer Ultra 64GB

Výrobce Sandisk
Rychlost při čtení 80MB/s
USB 3.0
Velikost 64GB

Podobné produkty

Podobné fráze: